НОЕМВРИйска мама чувство я полази – “Камион ме блъсна, трактора ме гази” Тема 15

  • 42 904
  • 728
# 345
Здравейте!
Бях на добро утро,защото от сутринта пиша излязох и  сега продължавам  Mr. Green

Чика честит ти рожден ден!Млада мама ,да си жива и здрава и здраво бебче на термин.
За кръста освен арника става  и с див(конски) кестен.Има го пак на тази фирма арника и див кестен също доста ефикасен.
 jane_anderson  дано си е на термин.И честит ти 45 дневен болничен.
Честит брак на vampiriana.Много здраве,щастие и дълъг семеен живот.
 
И ние бяхме на село тия дни.Малката  е на градина днес,аз на ЖК.Добре сме не бях ходила почти два месеца.Доста сме пораснали-вече цели 1667гр.По грамове сме седмица напред.Бяхме главично разположени предния път (преди два месеца) сега сме седалищно.Дадоха ми направление за изследвания и това е.Пак засега секцио тъй или инъче нищо ново и предното секцио така че.

За киселините и аз ги нямам но съм ги нямала и с предната бременност.
А за хапването докато не ядях и аз съм постоянно гладна .През деня хапвам доста но вечер гледам салатка сиренце и такива по леки.Но пак килцата си растат вече + 12кг.

Успешна учебна година на учениците и учителите.

Verjiniq Sekulova честито и на вас, дълъг семеен живот
Виж целия пост
# 346
Chikka,  newsm59
Виж целия пост
# 347
може ли някой все пак да отговори на това което написах..за списък за окръжна,за багажа за родилното за майката за бебето..това не е ли по интересна тема от това за свекърви или някви други глупости.Все пак наближават термини
Виж целия пост
# 348
Чика Честит Рожден Ден. Да си жива и здрава,щастлива и много обичана.Прекрасен бебок на термин.   smile3525
За Звяра и на мен ми се губи нещо в последно време.Дано всичко да е наред .

Снощи не знам какво ми стана.Контракций ли бяха,умирах ли. newsm78
Една внезапна остра болка ме преряза от кръста през корема.Ама толкова силна,че паднах на земята и не можех да мръдна.На болка търпя много но това което изпитах беше  #Crazy #Crazy #Crazy . Изкарах ъкъла на ММ. Лежа и рева от болка и не мога да помръдна поне 10 мин.После ме поотпусна.
Ако това е бола подготвителна контракция (каквито аз вече изпитвах не веднъж и болят но се търпят ) значи ще се мре.

Оооо да не забравя честит първи учебен ден на всички с дечица,учащи мами и учители.Нека учебната година бъде ползотворна  smile3529
Виж целия пост
# 349
Вержиния , добре завърнала се отново и честито за сватбата! Прави ми впечатление ,че пак пускаш по три поста един след друг.Постът ти се чете, а това ,че някой не е отговорил, не е защото му е по-интересно да си  пише за свекърви, а защото явно не може да ти отговори на конкретния въпрос!
Виж целия пост
# 350
Чика, честит рожден ден! Да си жива и здрава и една здраво и пухкаво бебче през ноември Simple Smile Ти при кой доктор се следиш?

Джени, какви са тези падания, никакво катерене...Внимавайте момичета, направо изтръпвам като чета как някоя е паднала...аз ходя като мравка постоянно, че често губя равновесия и трябва много да се внимава...
За контракциите, аз си имам доста, изобщо не ги броя някои дни, кви 5, кви 10...ама болка няма за сега, да чукна на дърво, подготвят се вече организмите, няма как...А за коремът си е така, избягвайте да ги пипате, галите и т.н....макар че е доста трудно Simple Smile

Аз утре съм на ФМ и вече приритвам, от толкова време не съм я виждала бебка и не знам какво се случва вътре, че нямам търпение...Стискайте палци да сме добре! Simple Smile
Виж целия пост
# 351
Ето ме и мен с латинската одисея Mr. Green. Взех го този изпит най-накрая с 4 Crazy. Вече съм официално 2 курс и то без нито 1 изпит Hug Crazy Hug

Чика, честит рожден ден Hug

Джудже, това е било контракция 100%. Аз като тръгнах да раждам първия път, бях със секцио, обаче докато чаках за секциото в предродилна ме подкараха контракции... По същия начин. Бум отзад в кръст, все едно някой ме удря, подскачах на масата и викам - Кво става тука? И акушерката ми вика - Ми получи контракции... е това става. Много болеше, пък не знам...

Джени, вземи да лежиш 2 дена да се размине тоя трус, дето си си го причинила, че сега на финала не трябва да правим глупости.


Сега отивам да дремна мъжествено, че от сутринта обикалям като глухо куче улиците. Опитах се да си подам документи за нова лична карта с новите ми адреси, имена и прочие, ама още излизам в Общината със старите си данни и се водя стара госпожица Grinning ... казаха към края на седмицата да опитам пак, а аз съм се разбързала, за да можеше последния ми болничен за 45 дена преди термин да е с новото ми име и да нямам проблеми в НОИ с него, ама няма да ме огрее. Ще си го чакам сума ти време така, докато доказвам, че аз съм аз... ама кво да се прави...


Имам и третокласничка Hug. Честит първи учебен ден на всички!!!


  ruporuu А Звяра наистина никакъв го няма!!! Моля, веднага да се обади, че като се събудя, ще почна да прожектирам филма.............  ruporuu
Виж целия пост
# 352
Ето ме и мен в нас кипи ремонт и е пълна лудница...
Честит първи учебен ден на всички ученици и успешна година!
Jenny_83 пази се миличка, ако много те боли и притеснява по добре иди до лекаря, ако не за друго то поне за твое успокоение. Бързо да минава  Hug
Chikka Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава и всичко най...и разбира се най прекрасния ноемврийски бебок...
kadrova4kata Честит ти ремонт и на теб... за болежките дръж се малко остана (уж :Д )
Мисис Лутър Да аз повръщам и то нощем от киселините ( мисля че е от тях) последния път беше тази нощ към 3:45 часа някъде и беше ужасно. На някоя случвало ли се е ( повдигна ми се в кревата и аз докато стана да ида в банята и повърнах и си сложих ръката за да стигна до банята и докато стигнах да си отворя устата ми излезе и през носа и после ме болеше ухото и около него )?
rainbowgirl аз проблем с апетита нямам на фона на киселините и повръшането си имам апетит яде ми се всичко и по много като свиня съм... ужас как ще се свалят тия кила после...
Лимонче браво за добрите новини...
Verjiniq Sekulova Честито дълъг и щастлив семеен живот.
vampiriana браво най накрая ... приятна почивка...
Виж целия пост
# 353
virginia честита сватба и пожелания за щастлив семеен живот. Килограмите на бебчето ти звучат добре, както знаеш те не са и съвсем точни..

За списъка не мога да ти помогна, не знам кои са мамите от Варна тук, в момента октомврийките обсъждат подобна тема, но май засега само софийската окръжна се споменава.

вампи разгеле браво за изпита.
Виж целия пост
# 354
Понеже си говорихме наскоро за Майчин Дом попаднах на видео което може да е интересно на някой.
http://www.youtube.com/watch?v=fFPk8xRAF5c
Виж целия пост
# 355
Как така неможе да отговори на въпроса ми..че той е елементарен бе момичета.Моля ви се не се излагай те...Майки ще ставате а тук има и жени който вече са минали през този път и за такива като нас на които им предстой това за пръв път вместо да се възползваме от техния опит най малко заради това че термина наближава вие тук си пишете някви пълни глупости...Евала на другите форуми и други теми пълни с бъдещи майки,с който обсъждаме бъдещия багаж,бъдещи грижи за майката за бебето получаваме съвети от вече родили...просто незнам защо изобщо се събирате тук???
Виж целия пост
# 356
Еми ходи в другите форуми, защо идваш тук да ни четеш пълните глупости?
Виж целия пост
# 357
Като е елементарен,защо не знаеш отговора тогава?Аз лично не знам какво изисква ОБ във Варна, как да ти отговоря на въпроса , би ли ми казала ,че не се сещам?
Като си пишем пълни глупости си свободна да напуснеш или някой те върза да четеш?Отивай при другите майки, които ще ти отговорят.
Сигурна съм,че щяха да се включат момичета с информация за ОБ , Варна, но ние като не знаем как да се включим?И бъдещия багаж го обсъждаме , както и килограмите на бебета, както и много други неща, но кой чел недочел и хайде да слагаме епитети! Появяваш се, задаваш някакъв въпрос два пъти през 5 минути и като не получиш отговор на минутата и хайде.Не разбра ли ,че това е форум..кой е прочел , кой не е , кой може да ти помогне и кой не..понякога се пропускат нещата..спри вече да го приемаш лично и да недоволстваш ! Която мама знае нещо по твоя въпрос,ще ти отговори!! Peace
Виж целия пост
# 358
Верджиния, какво правиш тук тогава като си говорим пълни глупости??? Хайде марш в някой от форумите, на които правиш евала. Извинявам се (на другите момичета) за грубия си тон, ама ей такива като теб не ни трябват тук.
Виж целия пост
# 359
Verjiniq Sekulova , всяка болница има различни изисквания. Така че по-леко с грубия тон. Като си толкова загрижена бъдеща майка и толкова се вълнуваш от багажа /за разлика от нас-простакесите , дето не се вълнуваме и не си говорим ВЪОБЩЕ за бебета/ отиди на място в ОБ и питай какво трябва да носиш. 100% има Дни на отворените врати, на които казват всичко от..до...
 #Crazy #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия