
Валия март беше май
да живее Ердогъза

да живее Ердогъза

Леле мале,дано да е измислица,направо в шок и ужасТ съм
дано излезе пак като предните писаници пълна фантазия


Дано да няма нищо....защото ми се струва, че май тва е удар под кръста заради ПО.

В някои сайтове мога да се върна да потърся, но нали си знаем колко снимки бяха изпоизтрити още преди да се почне с голямото чистене в Ютуб.






ФЕМИР ФОРЕВЪР
. В такъв случай какво е правила прокуратурата им, ако погледнем логически, той дори не беше и с подписка- иначе как да си обясним почивките му с преспиване по разни приятни местенца
. А и бъдете сигурни, че продуцентската компания на ПО е разнищила до всякакви възможни последствия и и евентуални нови беди случилото се и едва ли биха рискували по вина на Чаатай да изгубят милиони. Не мисля, че биха подписали договор с него, ако имаше дори и намек за подобна опасност Евтини сензации- то не бяха представени стари снимки за нови, бивши гаджета набедени за затопляне на отношения, измислени уж негови изказвания в пресата ....кьор фишеци










Препоръчани теми