Красотата на земята сме събрали във цветята! Златна есен, тема 62

  • 43 850
  • 722
# 720
Aха, нося си чашата с кафенцето Hug
Табакова, ти пък не унивай. Който не търси-не намира Heart Eyes
Писе, Денимка те е зарадвала със семенца Hug
Хекси, тъз черна котка, направо си е на мястото.
Много готина снимка Mr. Green
А, Калпазанката с нейните "плахи" стъпки в цветарстването- китайката е муцка!

Сега отивам да пусна прахосмукачката да бръмчи. Моята черна косматка сменя перушина и машинката е най-главния "аксесоар" на дома тези дни.
Като се върна, ако сте напълнили страницата пускам новата.

Не е по темата, затова се покривам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 721
Набързо да се разпиша само,че се хванах да правя торта.Ако стане нещо ще покажа Laughing
Приятно е когато можеш да зарадваш някого Hug
Таня,не се отчайвай мила и на твоята улица ще изгрее слънце.Може да е за добро.
Чао за сега  chef
Виж целия пост
# 722
В редичка, с цветенце в ръчичка-ходом марш към Новата тема
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия