Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid

  • 98 111
  • 896
# 225
Аз правя редовно смутита, за ядково мляко също е супер. Ползвам модела със стъклената кана.
Виж целия пост
# 226
момичета, има намалени Kenwood машинки в амазон, напр. тази е 50% off и е 149 паунда: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000Q7ZCFK/ref=pe_462071_5828 … 1_pe_epc__1p_0_ti

Тя някакъв по-нисък клас ли е (Kenwood KM336 Chef Classic Stand Mixer), хич не мога да преценя.. В сравнение с 560 например освен мощността друга разлика дали има  newsm78

Скролирах надолу в офертата на амазон и си има сравнителна таблица, та горе долу си самоотговорих на въпроса.
Виж целия пост
# 227
Това е същата, като тази, която беше в сделките преди два дни. По принцип Шеф и Майор имат три серии- класик (най-старата), премиер (по-новата) и титаниум (най-новата). Покзаната е класик, 560 е премиум, а 010 е титамиум.
Разликите са, че тази е най-маломощна-800 вата и е бял цвят. Блендерът към 336 е термоблендер, става за горещи супи и сосове.
Разликата в 330 и 336 е в окомплектацията 330 няма блендер.
560 е с обикновения стъклен блендер, както ти писах вчера.
010 освен по мощност и дизайн се различава и с по-здрави и стабилни бъркалки и трети извод за средноскорости приставки.
Всяка промяна в третата цифра на моделите показва единствено разлика в окомплектацията.

https://www.youtube.com/watch?v=vjacR3eev0Q  336 Шеф класик
https://www.youtube.com/watch?v=f6nka0gM2i8  560 Шеф Премиер
https://www.youtube.com/watch?v=jNbXC1LTFkk 010 Шеф Титаниум

Ако се двоумиш между 560 и 336, ще ти препоръчам 560, все пак е по-нов модел, 200 вата отгоре, са си 200 вата.
Виж целия пост
# 228
Някой има ли kenwood 286 ?Знам ,че не е професионална ,а и е стар модел ,обаче за непрофесионалист като мен който си прекарва уикенда в кухнята с удоволствие  Joy ,изглежда добре?!Ако има някой впечатления ,......гледах и един Бош MUM54251 обаче не е по темата извинявайте  bouquet
Виж целия пост
# 229
PROSPERO-то се отнася по-скоро към разряд роботи, макар и да пишат кухненска машина. Работа  ще ти върши, но имай предвид, че вътрешностите му не са метални, а пластмасови. Отзивите са, че много бързо се разваля и износва.
Ако ще е 286, то много по-добре Бош-а. Peace
Виж целия пост
# 230
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 231
Джемма, и аз искам да ти благодаря за бързите и подробни отговори.
Kenwood трябва да се замислят да ти осигурят една подобаваща награда за вещите консултации Simple Smile
Виж целия пост
# 232
 Laughing Ами трябва ама на, още не са се свързали с мене. Simple Smile hahaha
Виж целия пост
# 233
Довечера ще има оферта на Kenwood KMM 020 в amazon.de.
Виж целия пост
# 234
Довечера ще има оферта на Kenwood KMM 020 в amazon.de.
Тъкмо се втурнах и аз да разпространя новината този е хубавеца http://www.amazon.de/gp/product/B008PDFHE8/ref=gb1h_img_c-3_3067 … pf_rd_p=560113067 в 20.30мин. немско
Виж целия пост
# 235
Ето как се е движила цената му.



Моят днес меси щолен. Сега се пее и ухае прекрасно. Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
Моят днес меси щолен. Сега се пее и ухае прекрасно. Heart Eyes
А моят измесва козунак с плънка от  сладко от сини сливи, а сега де...За първи път правя тази рецепта, ще ви споделя после, ако стане , разбира се.. Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Заслужава ли си? Или да чакам кмм023? Разликата беше  само в приставките, нали?
Виж целия пост
# 238
Да, само в комлектацията с приставки. Ако е доста намален си заслужава, приставки ще си купиш каквито ти трябват. Peace Пък и няма гаранция, е ще пуснат 023 в сделките.
Виж целия пост
# 239
Ето го и моят щолен:
https://www.youtube.com/watch?v=d0Rt6KRY1uA&feature=youtu.be

П.П Амазонци намалиха 020 на 425 евра и веднага 100 % резерве.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия