
Елч върти ми се нещо в главата, че за подобни нагрявки/загрявки можеше да се ползва чорап в който е сложен ориз

ПП А, ето тук го намерих 2 http://www.comfort.bg/bg/interesno/view/2076.html


И все пак дано се размине с всичко това. Иначе някой беше споменал тук - мисля Люба или Какче, че топло на окото може и с варено яйце. Аз точно така направих, даже не го обелих, но свърши работа, защото изстива бавно и държи топло. Ако искаш и така може да пробваш. Стискам палци!

Разстройство ли получава?
Всичко най-прекрасно за празника!

дано всичко да премине без оперативна намеса. Действай с топлите компреси, добре е че си се успокоила с второто мнение и че няма нужда от очила. На Сами на 10 месеца му отпушваха запушен слъзен канал оперативно, с пълна упойка. Няма страшно и от това!
Да си жива и здрава и много хубави моменти със семейството ти пожелавам. 




а то е бая голямо...
благодаря на всички ви за прекрасните пожелания.
, не се сещам за подарък - не мога да съдействам.
пак ще започнем отначало. 
Жална ми майка. И баща му и той Овен. И аз с асцедент Телец- дали е купон у нас, как ви се струва 

Препоръчани теми