
и бях е така 
а мм ми вика "ама моля ти се, няма проблем, ще събера пари да ти взема една чанта"
)) но важното е, че изпълнихме модела
с тортата вече се изфуках къде ли не, ама ще ви я покажа и на вас
), че всеки си има задължения, които да изпълнява.... Мартин рева 3 месеца докато свикне, бях се отчаяла вече, че ще е от тези деца, които никога не свикват. Тъкмо свикна и се разболя, след едноседмичен престой в къщи пак 2 седмици драми
Сега е 2-ра седмица в къщи с кашлица и хрема и ми е мъка как ще е др. понеделник
ММ пък бил се шарил ваканциите при баба си, та и свеки не знае как изглеждат пъпки от шарка 

Много са хубави тортите, пък и съм сигурна, че след още някоя ще спреш да се нервиш и само ще се кефиш

отзад над врата в косата има ли?
и не мога да си обясня от какво е продиктувано това,никога не сме и се карали за оценка.

, че нещо времето ми за форуми хич го няма.
мерси!
инка, и ти! 

Препоръчани теми