Бебешка близнашка тема XXIV

  • 44 956
  • 791
# 315
Канари, бързо оздравяване на малките Hug Ужасно е, ама и такива работи се случват. Важното е, че сте хванали нещата на време и се лекуват, че този грип е ужасен.
Виж целия пост
# 316
Бързо оздравяване Kanari  Hug
Виж целия пост
# 317
Евааааа,мн се радвам да те видя тук Simple Smile)) помниш ли,лежахме заедно в надежда преди почти година Simple Smile
Ма мен темата ми изчезна и не можех да се ориентирам с новата визия,че все съм през тел. Но да ви се жалвам.
От месец насам моите не спят.избиха им 4 зъба. Но продължават да не спят.
Остави това,ами от 3 дни едната е с ужасен вирус-кашля, мъчи се,носът и тече,по цяла нощ сеьдави и реве,отказва лекарства,повръща ги. Ад! От днес и другата е с темп. И и тръгна носа. Такъв ужас не е било и когато се родиха и не спах с месеци. И майка ми е болна Sad търся детегледачка,но никоя не ни ще почасово Sad

Канари и ние сме така, капем капки в ушите, в очите, капки Синекод имаме за кашлица изписани, витамин Ц и калциев глюконат ... една друга се заразиха ooooh! Моята мама почина Cry... и аз съм съвсем сама ...

Също и аз си търся детегледачка, ама явно съм много взискателна та нещо не харсвам тези, които ми пишат Rolling Eyes
Виж целия пост
# 318
Съжалявам кокона Sad това е много тежък момент ...
Ми аз сега съм в болницата с петя, гери е при наще,ме мм не може да отсъства от раб,а и да може,не го виждам как ще се оправя.пък майка ми я оперираха скоро и не тр да вдига тежко,та баща ми вдига,майка оправя...въобще картинката е пулна. И дано в петък гери е добре,защото ско и нея вкарат тука,мисля,че ще откача...
Виж целия пост
# 319
Пожелавам скорошно оздравяване на болничките беборани  Hug

Канари, бабата и дядото ще се справят, дано ви се размине болница със втората бебка  Praynig

kokona20, съжалявам за майка ти. Раната ти е още твърде прясна и липсата е огромна, но с времето сама ще се учудиш на силата която притежаваш. Мама пак ще ти липсва, но няма да е толкова болезнено. Тя ще е до теб духовно във всеки един момент и ще ти помага и ще се радва за теб. Тази мисъл мен ме крепи вече почти 12 години (толкова ще станат септември).
Виж целия пост
# 320
Канари, дано се оправят по-бързо душичките Hug Много страшно ми звучи пневмония на малко бебенце.

Кокона, в такъв момент думите идват трудно. Съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose
И вие се оправяйте бързичко  Hug
Виж целия пост
# 321
Канари, сила ти пожелавам и бързо оздравяване на Петя, а Гери да се оправи у дома.  Hug

eva_dox, добре дошла.   bouquet

Кокона, тежко е, но ти определено не си сама.  Hug
Виж целия пост
# 322
Канари, Миласара,  Strawberry Cupcake, Десито  Hug благодаря ви много!!! bouquet
Виж целия пост
# 323
Кокона, моите съболезнования! Тежка загуба те е сполетяла,  но мисли за хубавите мигове с майка ти и й се усмихвай мислено. Тя продължава да е с теб чрез мислите ти.
Канари, как сте? Надявам се да сте по- добре вече и от сърце ти го пожелавам!
Ева, добре дошла! Да растат здрави, умни и красиви малките принцеси!
Моите юнаци от както проходиха ми олекна, но.... само вкъщи. Навън е ужас! На тези от вас, които са минали по този път им е ясно какво е, на другите само ще кажа, че трябва да се усети, не може с думи да се опише. Simple Smile Единия на една страна, другия на друга, или и двамата решат да седнат и да не искат да продължат, за да ровят и ядат камъни, треви, листа или каквото там има за лапане да се опита... То е тръшкане и чудо като си наумят нещо...
Да видим днес какво ще е.
хубав ден от мен! Simple Smile
Виж целия пост
# 324
tony.la, още малко като пораснат и комуникацията напредне олеква и навън. Към 3-тата година вече можех да седна на пейка и така да ги следя кой какво прави, но пак очите са на 8  Wink
Виж целия пост
# 325
Мерси момичета,дано да не вкарат и втората...утре ще се разбере...
Виж целия пост
# 326
Кокона, моите съболезнования. Аз загубих и двамата си родители..... поне децата помагат да не се усеща толкова силно загубата.
Виж целия пост
# 327
Здравейте , мами !Аз се казвам Мими и днес бях на преглед при док след гледане с вагинален ехограф ,дълго чудене ми заяви ,че ще си имам тризнаци . Незнам дали може да си представите колко съм щастлива , уплашена и обаркана едновременно . Той започна да ми обеснява да не се радвам много , защото все пак е начало на бремеността , после ми обясни ,че ще е трудно износването ,ако останат и трите плода да помисля за редукция на единия и какви са рисковите от една триплодна бременост .Определено много ме разстрой и мисля да потърся второ мнение . Мъжа ми беше с мен и много се зарадва , толкова щастлив несъм го виждала никога ,дано се задържат и трите бебчета ,за редукция сме категорично против . Знам ,че няма да е лесно аз съм студентка право 3-та година ,той само работи ,но мисля ,че с желание и любов ще се справим . Не намерих тема за тризнаци и затова пиша тук .Момичета споделете как мина Вашата многоплодна бременост,наистина ли е толкова опасно колкото ми обеснява?
Виж целия пост
# 328
Леке трипъл:) какъв шок и радост едновременно! Риск естествено има,но то не е ли така за всички?стискам палци!
Виж целия пост
# 329
Канари, как сте днес? Дано скоро ви изпишат здрави от болницата с Петя а на Гери да не и се налага да остава  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия