Бебешка близнашка тема XXIV

  • 44 956
  • 791
# 330
мерси Канари , ами неочаквах 3 бебчета , но съм много щастлива ,лекаря малко ме наплаши ,но може би се застрахова , ще лежа повече и ще си почивам и дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 331
Ми вече и гери е при мен-подлудява ме реве,сополи нон стоп,кашля и побърква всички в стаята,иска само на ръце. Мисля,че ще се гътна!и тя с пневмонив
Виж целия пост
# 332
Ми вече и гери е при мен-подлудява ме реве,сополи нон стоп,кашля и побърква всички в стаята,иска само на ръце. Мисля,че ще се гътна!и тя с пневмонив
Weary Дръж се, не се предавай....скоро всичко ще мине. Но ако ти се предадеш...ти си им всичко.
Виж целия пост
# 333
Аз нямам проблем,стегнала съм се,лошото е,че тук едва ги удържам-гергана се катери по всичко и пост пада и си удря чутурата. Петя покрай сестра ди също се пощури. По-лошото е,че и мен почва да ме боли гърло...
Виж целия пост
# 334
Здравейте Laughing ако някой още ме помни...

Продавам си дрехите за бременна - много ми бяха удобни, но вече само ми заемат място в гардероба. Ако някой се интересува:
http://prodavalnik.com/dnki-za-bremenna-uaykiki-razmer-l-i43472039
http://prodavalnik.com/bluzi-za-bremenna-uaykiki-razmer-l-i43471859
http://prodavalnik.com/zhiletka---italiya-i43471729
http://prodavalnik.com/riza-za-bremenna-n-ampm-razmer-m-i43471297
http://prodavalnik.com/rizi-za-bremenna-razmer-m-i43471409
http://prodavalnik.com/kolan-za-bremennost-anita-i43471541
http://prodavalnik.com/sutien-za-krmene-i43471613

Успех ви желая момичета и си почивайте повечко, че после да не ви казвам кво ви чака Laughing Laughing
Виж целия пост
# 335
Кураж, Канари! Още малко! С теб сме! Simple Smile
Triple, няма да е лесно, но с Вяра, Надежда, Любов, с помощта и подкрепата на любимия, близки, приятели, на лекарите, ще успееш! Пожелавам ти да вземеш правилното решение и дано Бог да е с теб! Ние също ще бъдем! Simple Smile Успех!
Виж целия пост
# 336
Канари,  Hug Бъди силна, сигурно ти е много трудно  Hug Пиши как сте.

triple_mother, успешна бременост ти желая. Вярвам, че всичко ще е наред  Praynig
Виж целия пост
# 337
Канари, пожелавам ти сила и търпение, а малките кукли бързо да оздравяват.  Hug

triple_mother, честито и лека бременност ти желая.   bouquet
Виж целия пост
# 338
Вчера откриха на петя стафилококи.не знам защо го нПравиха на проблем,защото повемето бебета го имат,даже съм сиг,че и гери ги има,но не са и взимсли секрет.та днес лекарката е мн доволна и каза,че може да изпишат петя. Обаче реших и тя да остане,т к нашите няма да се справят с даването на антибиотика. То и аз не успявам.затова стигнахме дотук,ама не знам като се приберем как ще е...иначе грам не съм мигнала откакто гери е тук-първата нощ обичайното и истерично реване,но имах обичайнитр 4 ч. Съм,които по принцип ми се водят нощни и вкъщи,но снощи кашляне мрънкане...ужас! Сега заспа седнала. А тя никога не заспива денем,още повече седнала...
Виж целия пост
# 339
 HugКанари, може би е добре, ако може някой да те отмени за малко и да поостане с тях, а ти да излезеш поне за час- два да смениш обстановката и да се поразведриш, за да събереш сили. Пази се, да не се изтощиш физически и емоционално, защото тогава ще стане лошо. Умората и напрежението се натрупват. Дано днес вече се подобрят нещата при вас!
Виж целия пост
# 340
Здравейте момичета благодаря за подкрепата , знам , че няма да е лесно ,но ще е прекрасно ще направя всичко по силите си за успешен финал , вярвам ,че ще успея .Днес се замислих колко много време има до края , а нямам търпение да видя вече малките .Като изключим гаденето се чувствам добре ,но много си почивам .
Виж целия пост
# 341
кураж канари всичко , ще се оправи , ние сме мисленно с теб , бързо оздравяване на малкоте сладкиши   bouquet
Виж целия пост
# 342
Да,майка дойде днес и отидох да се изкъпя. Направо не ми се връщаше.
Виж целия пост
# 343
канари изнервена си и ти неможе ли майка ти да остане и да спи тя , а ти да отидеш на един масаж и да се отдадеш на един здрав сън ,имаш нужда от релакс , иначе ще психясаш .Племеничката ми беше голяма ревла като бебе ,сестра ми , ми званеше да ходя да спя при малката(тоест да стоя при  нея през нощта ) за да може тя да се наспи ,защото малкото зверче не млъкваше ,на мен ми ставаше много жал за сестра ми до годинка и половина бяха тия циркове и после все едно с магическа пръчка отшумя.Канари наистина ако има начин някой да те смени и се наспинкай разбирам те какво ти е .
Виж целия пост
# 344
Kanari бързо оздравяване на малките и на теб бързо възстановяване .
triple_mother лека бременност ти желая и колкото може по близо до термин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия