Яко тресна ни хормонът, че НОЕМВРИ почва се купонът! – Rony_Bs

  • 26 561
  • 734
# 135
Джудже, стискам палци и вярвам че всичко ще е наред!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 136
Джудже знам че каквото и да ти казваме няма как да ти избием напълно притеснението, но знай че всички те подкрепяме и сме с теб и бъди спокойна лекарите си знаят работата и най важното е че финала по един или по друг начин ще е перфектен и ти и бебока ще сте ок и ще се радвате един на друг! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 137
ДжуджеHug Hug Hug Всичко ще бъде наред!
Виж целия пост
# 138
Джуджи  ние сме с теб, важно е бебчо и ти да сте добре. Ако се наложи секцио по рано няма страшно, лекарите си знаят работата и трябва да им се доверим  Hug
Момичета, аз повече няма да казвам, че съм добре  hahaha , вчера вечерта ме хванаха едни контракции, днес кръста ме боли и ми се схваща лявото краче, цял ден лежа.
Виж целия пост
# 139
Джудже то и да ти кажа спокойна пак няма да си ама се опитай поне да запазиш самообладание като се наложи секцио, наложи... другата седмица като мине и си в 9-ти месец тей че бебчето ще е добре както и ти  Hug мисли позитивно и да нзаеш че всички тука ще стискаме палци да си се прибереш и да дочакате по близо до термин  Praynig
радвам се за всички с хубави новини дано само такива споделяме от тук нататък мами  Hug
и аз взех да ходя мноооого бавно като се забързам (както по принцип съм свикнала) и започват една кофти болка ниско долу, тежест която сякаш ме дърпа надолу и разбира се мехура си казва думата тааа вече едвам се влача...добре че повечето неща за беба са купени има още де ама са малко Simple Smile
и контракциите зачестиха последните 10 дена по всяко време са вече денем нощем  #Crazy добре че поне са безболезнени ама все пак са доста повече вече...
всички с болежки да се оправят има време до 9-ти месец момичета дръжте сееее малко остана  Hug
Виж целия пост
# 140
Джудже, бъди силна и вярвай, че всичко ще е наред! Положителната нагласа е много важна! Аз съм сигурна, че двамата с бебо ще се справите, дори и да се наложи секцио! Стискам ти палци! Пиши по-често как сте, за да не ви мислим.  Hug
Виж целия пост
# 141
Ох, мамчета тея дни ми е много натоварено и чак сега влизам да ви чета и да видя какво става. Цял ден бях много заета, на прегледа, за който се отчетох по-рано днес  Laughing, после гладих дрешки и много се уморих и ме заболя кръста, после легнах да почина, после пак гладене и накрая излязох с една приятелка, прибрах се по тъмно. Утре пък при личния  Simple Smile
Лимонче, дано ти мине скоро  Hug
Саша, успех с ремонта и не се ядосвай  Hug
rainbowgirl, радвам се, че са ти добре изследанията, е вече не се тревожи  Hug. Да, много се радвам, че е момиче, че се бях настроила вече  Laughing
pepitta_84, аз имам доста ританки, но и гащеризончета също, не съм наясно кое ще ползвам повече  Simple Smile
ivka-bivka87, мерси  Grinning
Плодче, да ти минават неразположенията  Hug
Светулка7, честита прическа, ама това за кичурите ме учуди доста  Rolling Eyes
veron4e666, браво за добрите новини от прегледите  Grinning
Djudjeto, дано да не е прееклампсия и да те пратят в къщи  Hug, ако обаче се наложи бебчето е големичко и съм сигурна, че всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост
# 142
Благодаря ви  Hug
Знам , че всичко с бебо ще е наред но просто не съм си го представяла така. Сега ако се наложи ще стискам зъби това е. Просто днес като ми го казаха и ми дадоха документите и аз не можах да повярвам.
Ще трябва да купя някоя и друга дрешка събота и неделя защото имам само две бодита и два броя ританки. Всичко друго е готово. И багажа трябва да си оправя за мен и за след това, че знае ли се.
Виж целия пост
# 143
Джудже, съжалявам за неприятните новини, но всичко ще е наред, ще видиш. Колко ти е кръвното? Моето през цялата бременност е 120/70, но ми казват, че е нормално, макар че по принцип бях с 90/60... Какви други симптоми имаш, увеличени ли са белтъците в урината?

Иначе пиша много набързо, че днес цял ден съм на крак и едва сега сядам за малко на компютъра.

Днес бях на консултация, бебка е 2180г вече (в края на 32рата седмица съм). Лекарят първо се обърка и ми вика, че бебето расте добре, 2800г било и аз като се оцъклих и изпищях  Shocked Shocked Shocked Аз съм 1,58м висока, в момента 66кг, представяте ли си, ако беше сега вече 2,8кг?!? Добре, че бързо се коригира докторът и каза правилното тегло Simple Smile

Някой пита за предглед на очните дъна - аз ходих на такъв преди 2 седмици. Светиха ми много с някакви фенерчета в очите и си виждах кръвоносните съдове. Не беше особено приятно, но не болеше.

За стволовите клетки - реших да ги даря, а не да ги запазвам. Цената ми се струва прекалена и предпочитам да мисля позитивно.
Виж целия пост
# 144
Джуджи, всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост
# 145
Здравейте и от мен!

Доста време не се бях включвала, ама имах страшно много работа, та чак сега мога да видя какво сте писали!  Party
Чудна темичка! Много ми е симпатична!  Hug

Djudjeto, стискам много силно всички палци дето имам, че даже и резервните в корема ми да не е прееклампсия и да те върнат вкъщи да си почиваш до термин Wink
Ако пък ако се наложи секцио, гледай от позитивната страна - ще си първата мама от нас и ще спечелиш ревността на всички ни с твоето малко и прекрасно съкровище докато ние си чакаме ли, чакаме... Heart Eyes Hug

Лека и сънлива нощ на всички! Simple Smile

Виж целия пост
# 146
джуджи стискам ти палци, и дори и да е преекламзия, аз имам две приятелки които са имали и всичко е наред с тях и с бебчетата. Важното е че се грижат за теб  Hug
Виж целия пост
# 147
Джудже, стискам ти палци. Всичко ще е наред! В нашите седмици вече, бебетата ни са тип-топ Peace ... дори да се наложи секцио Hug
Виж целия пост
# 148
Здравейте момичета  Hug

Мина днес моят преглед, бебоците наддават, шийката е добре, кръвотоците също, проблем сега са бързо стареещите плаценти ... Девойката е 1460гр., а младежа 1250.  Сега ще ходя през няколко дена на преглед, дано са все така добре  Praynig

Аз май ще поразваля хубавите новини в темата , ама ...
На днешната консултация в клиниката се оказа, че бебето е главично разположено и е станал 2500гр. Няма скъсяване на шийката. До тук с хубавите новини. Заради кръвното и общото ми състояние се съмняват за прееклампсия и в понеделник влизам в болница за изследвания. Ако се окажат положитени ще се наложи секцо до края на другата семица.  Cry ако ли не ще си ме пртят в нас и ще чакам нормално раждане. Лекаря обаче не е много обнадежден. Още май не съм осъзнала какво ми казаха днес. Честно казано ми е притеснено.
Джудженце, стискам ти палци да се  нормализира всичко  Praynig Всички сме с теб и ти желаем късмет  Heart Eyes
Гледай на нещата от хубавата страна, ще си в началото на 9-ти месец, бебока ще е качил още грамчета, даже ще е почти към 3 кила, нормално доносено бебче,пък ти ще се отървеш от всички болежки и неразположения на бременността  Hug Каквото и да стане със сигурност ще е съобразено да е най- доброто възможно за теб и бебо  Hug

Съни Рени, много неприятно, че си е мълчал така този твой лекар   newsm78 . Аз на твое място нямаше да изляза от кабинета, докато не ми обясни за прегледа и бебето и отговори на всичките ми въпроси. Вярно е, че има и такива, дето говорят само като ги ръчкаш, ама това си е темерутско и нулево отношение към пациента. Извини ме ако съм груба, но става ли дума за нещо толкова важно, е може да промъца там 3 изречения  #2gunfire Добре си, бебето е толкова и толкова голямо, плацентата, шийката, кръвотоците и довиждане. Много се дразня на такова отношение  Naughty Другия път си питай смело и не се притеснявай, че му досаждаш или му отнемаш ценно време. Той е там заради теб и ти се полага да знаеш как сте и ти и бебето Hug

veron4e666, честито за добрите новини от прегледа, все така до термин  Hug

Зверче мн ми харесва да чета постовете ти,толкова са мили,изпълнени с оптимизъм и надежда,мн ми допадат...!Докато моите са едни такива разхвърляни все мн искам да кажа,пък накрая нищо не излиза ха ха ха Joy
Благодаря ти много са хубавите думи  Hug Радвам се, че не досаждам (или поне на теб  Peace) Аз пък все си мисля, че ви отегчавам с километричните ми приказки и излияния. Вероятно и не на всички им допада, но пък то няма пълно щастие  Hug А на твоите постове нищо им няма, и аз все си мисля, че съм   като "загубена в превода" или не съм внимавала в часовете по литература и преразказа с елементи на разсъждение  Joy

Симонитааа, моля те душа, кажи ти ли си беше купувала сутиени за кърмачки, или помниш ли кой е бил ? Никой не се обажда, а мен да ме убиеш не мога да се сетя как се казва сайта ... Ако нямаш общо с тези мои въпроси, да знаеш не съм те питала нищо  Hug
Другият вариант е да плагиатствам от старата ни приятелка с инициали V..S.. (сетихте ли се) и през 15 мен ще ви питам за този толкова жизненоважен сайт  smile3534   newsm62

Вампи, излизай от черупката и стига си скромничила, и аз нямам кой знае какво да пиша, а гледай по 100 реда тормоз на съфорумките. Стягай се, че ми липсват твоите постове  Hug Ако ли не те пускам за национално издирване и ще отговаряш лично пред мен  tooth Майтапя се както винаги, но ти си го знаеш това  smile3502

Поздрави, аз се оттеглям в царството на сънищата Simple Smile

Виж целия пост
# 149
мен нещо пак ме обори безсънието...ама най-сетне май ще се предам на възглавницата....да видим утре до кога...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия