Яко тресна ни хормонът, че НОЕМВРИ почва се купонът! – Rony_Bs

  • 26 561
  • 734
# 150
Добро утро  Sad, след вчерашните добри новини, сега съм много притеснена. През нощта като пишках и гледам розово по хартията зацапване, първо в мен настъпи паника, че е от влагалището, но после след бърсане и гледане от страна на ММ, оснановихме, че май е от уретера  Sad, съвпадение е, че след няколко часа трябва да съм при личния за лекарствата ми за астмата и се надявам да ми помогне. Почнах да мисля, че е цистит, но имам някаква съвсем лека болка, другото, което мисля е песъчинка, а майка ми смята, че от гъбите може да е навлязло в уретера и да е станало възпаление. На някой случвало ли му се е нещо подобно???
Зверче, радвам се, че сте добре, дано и плацентите да устискат още  Hug. За сутиените помня, че Симонита беше пуснала сайта, но след време нещо каза, че не е много доволна от тях.
Виж целия пост
# 151
Къдроваче, не ми се е случвало, но се надявам да не е нищо сериозно. Praynig Ти нямаше ли преди известно време пак подобно зацапване? И тогава всичко беше ок - сега също ще е така!  Peace
Виж целия пост
# 152
Кадровачката, всичко ще е наред с теб! Стискам палци!
Зверче, аз си поръчах от сайта на ramira.bg. Някъде по страниците ги намерих, но да ти кажа по удобно ми е да слагам от тези безшевните бодита, но с дебелите, а не с тънките презрамки. Аз не съм доволна от сутиените за кърмачки, но пък някои момичета казаха, че са много доволни. Там от този сайт са евтинки, ако не ти хареса, пробвай и ти като мен. Даже ако искаш ще ти купя такива бодита и ще ти изпратя. Тук си ги намирам за по 5 лева.
Виж целия пост
# 153
Дорис, Симонита мерси, ами имах преди, но беше друго от гъбите външна рана, а сега сякаш няма такова нещо, а е от уретера, след малко съм на лекар и се надявам да помогне  Sad
Виж целия пост
# 154
Svetulka, благодаря много за отговора, пиши моля те пак след прегледа какво точно гледат и преценяват. Аз съм в Дания, тук практиката е в 41 седмица явно...уф, и аз се надявам датръгне само и ако може някой и друг ден преди термин, че не ми се мисли newsm78

Джудже, стискам палци всичко да е наред Praynig
Кадроваче, добре че ще видиш лекаря си, та да се успокоиш
Зверче, и аз май ще взимам от безшевните, мисля че и Слоги имат подобни. Гледах ги тия на НМ, но нещо не ми харесаха. Но честно казано не знам и какъв размер да взема така предварително, ще изчакам сигурно колкото се може по-дълго, защото при мен още няма голяма разлика.

Лек ден на всички Hug
Виж целия пост
# 155
Джудже, всичко ще е наред. Но сега повече от всякога трябва да си спокойна. Дори и да се наложи секцио, вече ще си в 9-тия месец, бебето ще  си е доносено и ти и то ще сте добре.

Кадроваче, добре е , че ще ходиш днес на лекар. Пиши какво е казал. Стискам палци и при теб всичко да е наред.

Момичета, трябва да се стегнем, малко остана още. Всеки ден си повтарям да не се поддавам на паниката от всякакви болежки, контракции и т.н. Макар че понякога е трудно, но остава наистина малко до финала.... И съм сигурна, че за всяка една от нас всичко ще е хубаво и мине леко.
Виж целия пост
# 156
Хайде и аз да се запиша Simple Smile
Зверче - прекрасна е темичката, благодаря   bouquet
Джудже - сигурно не ти е приятно и си притеснена, но вярвам, че всичко ще е наред. Утре влизаш в 34та седмица (с един термин сме с теб), а аз вчера се срещнах с лекаря, който ще ми прави секциото и каза, че оттук насетне бебчето си се води "родено преди термин", но "доносено" Simple Smile Погледни от добрата страна - ако изобщо проблемът при теб е такъв (дано не е), знай, че има мами, на които развиват прееклампсия още в началото на седми месец, тогава е много по-притеснително, но пак с адекватната лекарска намеса изходът е хубав Simple Smile Всичко е Божа работа, да сме благодарни , че до тук ни опази Господ, критичните моменти вече са минали  Hug
Кадроваче - не ми се е случвало, пиши след прегледа, да не те мислим, дано всичко е наред Praynig
Иначе ние трябва да си изберем дата за секциото, леле, май съвсем наближи да се ражда  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Ще помислим с таткото и другата седмица ще се обадя на лекаря до ме вмества в графика Simple Smile В последните дни на октомври ще сме, живот и здраве Simple Smile
Хубав ден от мен Simple Smile Аз днес ставам на 27, няма да ви черпя виртуално, да не бягате всички по сладкарниците после заради мен Simple Smile))) Много щастлива и благодарна на Господ се чувствам, от 2 години мечтая на рождения си ден да сме или в пълен троен състав, или в предстоящо-пълен Simple Smile
Виж целия пост
# 157

Djudjeto,спокойно,всичко ще е наред. Аз родих с Прееклампсия и всичко мина добре. Бях с кръвно 150/110 -случайно го хванах- и не ме бавиха въобще. Освен това, ако има време може и система да ти включат и да задържат малко раждането.
Виж целия пост
# 158
zarrry, Честит рожден ден Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Zarrry, честито и от мен Tada  ura newsm59
Виж целия пост
# 160
    Зарри Честит Рожден Ден!С пожелания за леко раждане и едно хубаво,здраво бебе...за една сбъдната мечта! 1stroller Misc Baby Bottle newsm38
Виж целия пост
# 161
kadrova4kata аз съм имала поне 5-6 пъти цистит и при него специфичното е едно нещо по което няма как да го сбъркаш с нищо друго! Винаги имаш чувството, че много ти се ходи до тоалетна по малка нужда, но когато отидеш нямаш нищо. Само чувство, а на практика нищо. Имаш силни болки след като спреш да пишкаш - ( извинявам се за израза, но няма как иначе да го обясня Simple Smile - и то зверски и не можеш да седиш на едно място. Циститът е едно от най-неприятните неща - поне за мен. Кръв има в урината и е заради инфекцията. Това с което мога да те успокоя, ако и ти имаш цистит е, че той се лекува доста бързо. Има антибиотик - Ципрофлоксацин, който в момента не е за теб най-вероятно и едни билкови хапчета, които са супер ефикасни - казват се НЕОРЕНАЛ. Но ти трябва да говориш с лекар - мисля, че всичко ще е ок, не се притеснявай - тези неща не са опасни за бебето!  Hug Най-вероятно е нещо друго, защото циститът е инфекция, която се развива доста осезаемо, болезнено и бързо. Стискам ти палци! А, да - сега се сетих, че аз в началото на бременността имах нещо подобно на твоето и тогава в аптеката ми дадоха Уринал - той е напълно безопасен за бебето даже някои лекари го изписват профилактично, за да не прихванеш някоя инфекция на пикочните канали. То също е билково и в състава си има червени боровинки. Ето това можеш да си вземеш и да пиеш по едно-две на ден за 7 дни, ако има някоя бактерийка да я махнеш. Но все пак си питай лекаря  Naughty
Виж целия пост
# 162
Здравейте момичета HugTochata мерси ще погледна и в Икеа  bouquetРейни радвам се че изследванията вече са наред и сега си спокойна HugAliTia вчера док ми каза че ще ми пуснат МБ и ПКК в 36 седмица.Джудже съжалявам за новините,дано не се окажат верни опасенията  Praynig,вярвам че док ще направи най доброто за теб и бебето дори и да се наложи спешно секцио,стискам палци HugЗвяра браво за добрите новини слушкат и си растат близнаците,дано още си стоят на топличко в коремчето HugКадровачката ще чакаме новини от теб дано всичко е наред PraynigЗари честит празник,бъди здрава и щастлива,  newsm59 и здраво бебче  newsm30  И моят преглед вчера мина бързо,всичко е наред,консултация на 2 седмици,тонове всяка седмица(след 34 седмица)Док ми каза да помисля дата за секциото между 10 и 15 ноември.Момичета моята плацента е 1 степен а вашата каква е?Искам да питам тези които ще раждате секцио колко време преди термин ви дават дата?Спирам че стана дълго хубав ден smile3534
Виж целия пост
# 163
Зари Честит Рожден Ден. Да си жива и здрава и много обичана и щастлива.   bouquet

И аз хванах моето кръвно в понеделник. Меря го всеки ден от началото на бременоста и обикновено се движеше в границите на 100/60 или 110/70. От понеделник обаче стана 150/70. Мислех, че е нещо моментно но то не намялява, дори и с хапчетата които ми изписаха да пия. Увеличиха ми дозата на 3 х 1 цяло хапче и сега е около 130/70. Ушите ми бучат и едно такова чувство имам в тях все едно ми пулсират.  #Crazy тази нощ за малко да тръгна към болницата сама. То беше пулсиране , задух ... Сега съм по добре ( то щото вече е ден сигурно) ще стискам до понеделник. Може пък и да е за добро.
Къдроваче да кажеш после как си.
Виж целия пост
# 164
Джудже знам че особено при бременни високото кръвно е по опасно от ниското,но от 2 дни и моето нещо не е наред.Вчера по обяд ми беше отпаднало и замаяно и си го мерих 87/62,вечерта беше 99/55 а днес сутринта направо се оцъклих 84/49 #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия