Четвърта власт

  • 31 045
  • 493
# 360
 Guilty аз го изтеглих от тук http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents
И Дървото на живота тегля от там, че на сайта на 7 дни не ми върви.
Виж целия пост
# 361
Аз останах с впечатлението, че стрелбата по Биляна е работа на самия Троянов. Не се качи да кара колата както обикновено. Премести детето. Накара я да спре. Сякаш изчакваше стрелците. Още когато тя му показа, че е разкрила що за човек си подписа присъдата.
И на мен ми беше много съмнителен, най-вече заради преместването на детето и репликата, че така е по-безопасно, отколкото зад шофьора.
Виж целия пост
# 362
Но той до този момент не знаеше, че тя е видяла снимката и всичко беше наред между тях. Ако е организирал убийството й, го е направил преди това. Не виждам защо. newsm78  Според мен Хинов го организира, защото Траянов вече напълно го държи в ръцете си, след като прибра апаратурата, суфтуера, записите и Хинов вече няма никакви козове.
Виж целия пост
# 363
Дорет благодаря. Намерих го и в друг торент.
Странно, че в ю туб канала още го няма.
Виж целия пост
# 364
Според мен Хинов е поръчителят. Много ме нерви ,повече дори от вицепремиера Simple Smile
Да не би другата серия да е последна за сезона?
Виж целия пост
# 365
Аз останах с впечатлението, че стрелбата по Биляна е работа на самия Троянов. Не се качи да кара колата както обикновено. Премести детето. Накара я да спре. Сякаш изчакваше стрелците. Още когато тя му показа, че е разкрила що за човек си подписа присъдата.

и аз съм на същото мнение.
Траянов сам стреля по жена си.
Според вас кой предупреду Хинов за Силвестър? Незнам защо си мисля, че е Янко и той играе двойна игра.
Виж целия пост
# 366
В youtube ги качват малко по-късно през седмицата.

Още не съм гледала, но не ми звучи логично ако Траянов подозира, че се готви покушение срещу него, няма да сложи жена си на това място. Жалко, ако сам е организирал убийството й, тъкмо ми харесваше като образ.
Виж целия пост
# 367
Трябваше да го направи и да излезе жертва. Защото И Сарандев и Хинов се насочиха към него.
Целта беше да покаже, че покушението е срещу него и по случайност е карала жена му.
Тъй като видя, че и жена му се обърна срещу него, реши да жертва нея.
Виж целия пост
# 368
Аз останах с впечатлението, че стрелбата по Биляна е работа на самия Троянов. Не се качи да кара колата както обикновено. Премести детето. Накара я да спре. Сякаш изчакваше стрелците. Още когато тя му показа, че е разкрила що за човек си подписа присъдата.
Да, това е и моето мнение. Правено е преди години. А и така той става жертва и временно отклонява вниманието от себе си.
Виж целия пост
# 369
еп. 10 http://www.youtube.com/watch?v=IJdOqkur9JA


Пълно е със спойлери в темата, и аз още не съм гледала епизода  Crazy
Виж целия пост
# 370
Най-накрая изгледах епизода.

Да кажа и аз моето мнение - според мен Троянов е поръчител на стрелбата, но поръчката е да стрелят по жена му без да я убиват. Това му трябва, за да се изкара жертва и да привлече политически активи.
Иначе няма логика да се смята, че я наказва, защото тя се е "отметнала" от него. Първо, той подготви и нея, и детето още преди тя да заговори и второ, все пак е прекалено да поръча убийството на жена си. Образът му има и някакъв позитивен оттенък. Както чухме и от речта на жена му, той е влязъл в средите и с някакви идеалистични подбуди, макар и да не е бил идеалист.
Виж целия пост
# 371
Сигурно съществува някаква възможност Троянов сам да си е поръчал атентата, но какво хладнокръвие само Shocked. Дори присъствието на детето в колата не попречи на плановете му.
Представям си как ще реагира Биляна, когато разбере, че това е инсценировка. Няма начин да не разбере - умна е, а и е наясно с похватите в този "бизнес". Мисля, че всяка нормална жена би го напуснала заедно с детето, но дали Биляна ще го направи не мога да кажа. На моменти тя е по-луда и от него.
Виж целия пост
# 372
Това ли беше последния епизод? Май всичко разкриха, не отлепих очи т екрана  Sunglasses
Виж целия пост
# 373
Това ли беше последния епизод? Май всичко разкриха, не отлепих очи т екрана  Sunglasses
не ще има следваща серия, сега даваха трейлър. Според мен тя ще е последна Peace
Виж целия пост
# 374
Ох, аз достатъчно бързо изключих.  Laughing
Та, Хинов излезе най- голямата гад. Клонеше към Траянов, но ето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия