Четвърта власт

  • 31 046
  • 493
# 345
Не ви ли се струва, че тъкмо балерината е момичето в кадър на един от тийзърите , което дадоха, че беше намерено мъртво на предната седалка на една кола. Обърнаха безжизнаната й глава и ми се стори, че беше точно нейното лице.
Сега погледнах, Велина е, виж плитките. В следващ кадър вече е в багажника, пак така с плитки или както там се казваше тази прическа. А кадърът с багажника вече е излъчван, сигурно ще има някаква ретроспекция, за да ни върнат пак към кадъра в колата.
Виж целия пост
# 346
Е, дано да остане живо момичето Peace
Виж целия пост
# 347
Е, дано да остане живо момичето Peace

В интервю актрисата/балерината казва, че нея също я "убивали" в първоначаналния вариант на сценария, но после го променили и развили ролята.
Виж целия пост
# 348
Сега съм по-спокойна Grinning

Между другото актрисата, която играе Деница има много запомнящ се и хубав тембър на гласа. Играе много добре, вероятно наистина е играла балет, защото и стойката й е една такава - специфична, а и начинът й на ходене - също.
Симпатична ми е, а и ми се струва, че ще помогне много на разследването.
Виж целия пост
# 349
 Балерина е Peace
Виж целия пост
# 350
Между другото актрисата, която играе Деница има много запомнящ се и хубав тембър на гласа. Играе много добре, вероятно наистина е играла балет, защото и стойката й е една такава - специфична, а и начинът й на ходене - също.
Симпатична ми е, а и ми се струва, че ще помогне много на разследването.

Страхотна е.

Последния епизод ми се стори малко .. постен.
Виж целия пост
# 351
Като го гледах пак, не беше чак толкова зле епизода.
Траянов има нещо, с което много ме кефи, някаква чест и достойнство, които изпъкват н фона ни мишката Хинов. Може и самият Христо Шопов да му придава такова излъчванес, не знам.
Ирмена и Филип са ми недоизкусурени в отношенията си.
Виж целия пост
# 352
http://www.youtube.com/watch?v=FUZMZFur04g
промо към следващия епизод
Виж целия пост
# 353
Сериалът ми харесва, аз затова и го следя, НО има и някои минуси!

Мила Парушева на моменти играе нетърпимо слабо. Не е само тя, има и други.

Деян Донков е страхотен, НО ми е толкова смешно като го чуя да казва тези английски изрази, че направо ще се разплача от смях. Не защото не стоят добре, а защото той ги казва супер некадърно.

Историята се развива добре и доста бързо като за БГ сериал. Ще продължавам да го гледам с надеждата, че акт. игра ще се подобри. Но пък аз така се и надявах за Ивайло Захариев, а пък той си остана все така скован. Ще видим.
Виж целия пост
# 354
Като го гледах пак, не беше чак толкова зле епизода.
Траянов има нещо, с което много ме кефи, някаква чест и достойнство, които изпъкват н фона ни мишката Хинов. Може и самият Христо Шопов да му придава такова излъчванес, не знам.
Със сигурност. Peace Страхотен актьор е.
Хинов ми е безкрайно антипатичен. Sick
Виж целия пост
# 355
"Алеся" ме дразнеше. ама лошо,че я убиха.
Мяй няма такъв случай в полит. ни история: да иста да убият някого и да убият жена му?
Виж целия пост
# 356
Преди десетина години жената на Алексей Петров пострада леко при атентат срещу него, но не беше убита.
Сигурно ли е, че са убили Троянова? Изтървах началото на трейлъра за следващия епизод.
Виж целия пост
# 357
Стреляха по жената на Траянов, но дали я убиха?

Интересно ми е защо я остави тя да кара? Дали предусещаше, че ще се опитат да го очистят?
Беше загрижен за детето, явно наистина е имало опасност.
Трябва да кара бронирана кола - с неговата професия е задължително.
Предполагам, че това е неговата кола - килърите стреляха без да гледат кой кара. Били са сигурни, че ще шофира той, явно добре познават навиците му. Това значи, че поръчителят е Хинов. Жена му понечи да си сменят местата, но той я спря, което ни говори, че винаги шофира той, когато са заедно.

Жалко ще е, ако Биляна е мъртва. Поне разбрахме от нея какъв е искал да бъде Траянов, преди да стане това което е.
Виж целия пост
# 358
Някой да има линк към епизод 10
Виж целия пост
# 359
Аз останах с впечатлението, че стрелбата по Биляна е работа на самия Троянов. Не се качи да кара колата както обикновено. Премести детето. Накара я да спре. Сякаш изчакваше стрелците. Още когато тя му показа, че е разкрила що за човек си подписа присъдата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия