Четвърта власт

  • 31 046
  • 493
# 315
А да попитам малко извън сериала - някой има ли впечатления от Ивайло Герасков на сцена? Мислех, че сумтенето, въздишките и оставането с увиснало чене на края на фразата са черти на характера на героя му в "Забранена любов", но и тук е същтото пръхтене...  

Това си може човекът, това си играе Simple Smile Добре, че поне и  за двамата героя може да мине като особеност на героя... Не знам, де, не съм го гледала в театър, може и други образи да успява да изгради. Но тези в Забранена любов и в Четвърта власт са си мо-тамо - а единият трябваше да е добър човечец, а другият излиза май най-големия злодей.

Аз пак какво гледам, не съм разбрала нито че са семейство, нито че тя е имала афера с Андрей  ooooh!
Виж целия пост
# 316
ЕЕ вие нищо не гледате.
Анита и главния редактор са семейство в сериала, а той  изневерява с младата секретарка.
Виж целия пост
# 317
Анита и главния редактор са семейство в сериала, а той  изневерява с младата секретарка.

Малко са ми странни двамата - Анита и героят на Билалов...
Не са типични съпрузи - по-скоро ги възприемам като творчески тандем. Може би имат някаква договорка или са тип "отворена връзка". Във всеки случай отношенията им са много приятелски, а факта, че героят на Билалов е заменил кон за кокошка, няма смисъл да бъде коментиран Grinning.
Виж целия пост
# 318
А да попитам малко извън сериала - някой има ли впечатления от Ивайло Герасков на сцена? Мислех, че сумтенето, въздишките и оставането с увиснало чене на края на фразата са черти на характера на героя му в "Забранена любов", но и тук е същтото пръхтене... 

Да и на мен това пръхтене ми направи впечатление и то неприятно.
Виж целия пост
# 319
Много хубав български сериал,лично аз наскоро го почнах и изгледах дотогава излезлите 6 епизода за един ден.Наистина много интригуващ,медията уцели отново  Mr. Green Flutter
Виж целия пост
# 320
А да попитам малко извън сериала - някой има ли впечатления от Ивайло Герасков на сцена? Мислех, че сумтенето, въздишките и оставането с увиснало чене на края на фразата са черти на характера на героя му в "Забранена любов", но и тук е същтото пръхтене... 

Да и на мен това пръхтене ми направи впечатление и то неприятно.

Гледала съм го в театъра /преди няколко години/ и ми хареса, там не ме е дразнело. Но във филми не го харесвам, театрален ми е.

Серията в момента върви много силно.
Виж целия пост
# 321
Добра серия. Малко извън сюжета, но искам да отбележа как редактора на вестника (Билалов), четеше във вестника си статия за Туджаров (Билалов). Не, че е голяма работа, но ми стана много смешно.
Виж целия пост
# 322
А за мен "гвоздеят" на епизода беше взаимната размяна на реплики между Чилева и Биляна Траянова относно прическите им... Е, няма такава ирония!
Обикновено Биляна не оставя друг да вземе последна дума, но... в лицето наЧилева най-после си намери майстора Peace.

Траянов става все по-интересен образ. Мисля, че все още има с какво да ни изненада.
Очаквам да се разгърне в новото си амплоа на партиен лидер и да видим най-после какви са истинските му цели в политиката.
(Дано му остава и малко повече време да препрочита любимите си книжки Grinning. Така ще знае, че онова животинче с двете глави от "Д-р Дулитъл" се казва "Бутни-Дръпни", а не "бутнеш ли ме, падаме заедно" Grinning)
Виж целия пост
# 323
Добра серия. Малко извън сюжета, но искам да отбележа как редактора на вестника (Билалов), четеше във вестника си статия за Туджаров (Билалов). Не, че е голяма работа, но ми стана много смешно.

Хехе, това съм го пропуснала.
Виж целия пост
# 324
Добра серия. Малко извън сюжета, но искам да отбележа как редактора на вестника (Билалов), четеше във вестника си статия за Туджаров (Билалов). Не, че е голяма работа, но ми стана много смешно.

Да, беше много свежарско. Всъщност и при чуждите сериали, които са на едни и същи продуценти съм виждала такива кръстоски. Сега снимат Под прикритие. Няма да се очудя ако там си подхвърлят вестник Четвърта власт.  Laughing
Виж целия пост
# 325
 Да, много весела беше препратката към Джаро Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Виж целия пост
# 327
да, подобна препратка имаше в седем часа разлика, за делото с мола на Касабови( стъклен дом).
Виж целия пост
# 328
Скрит текст:

[/quote]
ах, колко слаб бях  Wink
Виж целия пост
# 329
А за мен "гвоздеят" на епизода беше взаимната размяна на реплики между Чилева и Биляна Траянова относно прическите им... Е, няма такава ирония!
Обикновено Биляна не оставя друг да вземе последна дума, но... в лицето наЧилева най-после си намери майстора Peace.


 Peace
Чилева ми е любим персонаж Simple Smile
Добра серия. Малко извън сюжета, но искам да отбележа как редактора на вестника (Билалов), четеше във вестника си статия за Туджаров (Билалов). Не, че е голяма работа, но ми стана много смешно.

И на мен Simple Smile Точно той да държи вестника Simple Smile

А да попитам малко извън сериала - някой има ли впечатления от Ивайло Герасков на сцена? Мислех, че сумтенето, въздишките и оставането с увиснало чене на края на фразата са черти на характера на героя му в "Забранена любов", но и тук е същтото пръхтене... 

Това си може човекът, това си играе Simple Smile

Много дразнещ маниер. Откровено ме дразни като го гледам. За ролята си на злодей и лицемер е точно попадение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия