ПрЪвУписТен едноГРинолог Узадачи оТРопед с ОТГАНИЗКЮМА и Ореолите на гърдите- 86

  • 28 668
  • 737
# 105
Тази интерпретация не я бях срещала:

Цитат
случера

 Mr. Green
Виж целия пост
# 106
Едни "мъфени" от мен Grinning
Виж целия пост
# 107
Цитат
тази манИкенка с какво е известна, та ще коментира ВИПовете..замязала е на травертист
 Mr. Green
Виж целия пост
# 108
Цитат
Ти за к'во мислиш завиждам?!
все се каня да попитам
това защо го пишете така?


Не съм сигурна, че разбирам въпроса, но ако питаш защо има апостроф - по-нагоре Мадам е обяснила. А ако въпросът е защо не съм изписала цялата дума - просто съм се излигавила.
Виж целия пост
# 109
ако питаш защо има апостроф
да

Цитат
апостроф /горна запетая/ обозначава пропуснати звуци, букви или цифри
мисля, че според официалните правописни справочници няма такова нещо, но ще проверя.
Виж целия пост
# 110
...като се има на предвид пътя колко е дълак...

,,,и много съжелявам ,че коментирам тук..но...към Народни танци в Милано-.УЖАСНО НЕ КОРЕКНО И ПОСТАШКО ...

...Съжрлявам много, но нямам предсрава за какво става въпрос!!!Ако Вие имате някъкви проблеми с организаторите - тук не е мястото!!!

...С пълното съзнание ,че тук не е мястото по горе Ви съм се извинила....
Виж целия пост
# 111
ако питаш защо има апостроф
да

Цитат
апостроф /горна запетая/ обозначава пропуснати звуци, букви или цифри
мисля, че според официалните правописни справочници няма такова нещо, но ще проверя.

Точно в официалните правописни справочници го има, както и във всеки учебник по български език.  Laughing
Понеже ме мързи да преписвам написаното в Правописния речник на БАН от 2012 г. на 105 стр., т. 116, ще ти дам линк към Уикипедия:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84
Виж целия пост
# 112
Цитат
училищен материял
Цитат
Но никога не съм се оплакала не сме гладни и ждани и детет о ми е добре облякано винаги скъпи обувки з акрачето д аму е добре и дрешки
Цитат
Детето го записах на бокса да е в по добра среда само облеклото му струва 200 ewro\
Цитат
Ако не съм права моля някои да ме поправи
Цитат
Искам да кажа че синът ми е на 5 г и за една годиан вече има сумати бели косми от стрес това нее нормално
Цитат
Поради тази причина з аобразованието взех окончателното решение на пролет се пребирам. Моя син сега е поредучилищна и подвам документи за 1 клас ами пращат го в едно училище мизерно и за малоумни а тои е толква умно дете в бг беше номер 1.
Цитат
градина с англииски език
 ако то се чуства добре
 отвратително звучи от ваще думи
Мъжа ми е тука 2 г и полвина а аз от 1 г доидох тука ,зада сме заедно с детето
Нямам нерви да вадя повече цитати. Всички тези писания са от човек, който пише за себе си:
Цитат
а в БГ бях асистент в университет не мисля,че съм глупава
Виж целия пост
# 113
Цитат
мисийте
Виж целия пост
# 114
Не е от форума, но искам да ви попитам...


...само аз ли виждам ужасно избождаща очите пунктуационна грешка още на корицата на тази книга  newsm78 ooooh! Crazy
Виж целия пост
# 115
Очеизвадна е. Може пък дизайнера / художника на корицата да е решил, че запетайката му пречи на творението.
Виж целия пост
# 116
Здравейте, когато „моля“ изпълнява роля на служебна дума за израз на учтива молба или покана, в съчетание със следваща повелителна глаголна форма, запетаята не е задължителна. Случаят тук е такъв.
Това ми отговориха от издателството  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 117
Дрън-дрън  Rolling Eyes Или са неграмотни, или се чудят как да замажат явния си гаф.
Виж целия пост
# 118
...
Цитат
сте го видим
Цитат
дали сте оцелей
Цитат
сте ги изгонят
Що ли пише така newsm78
Цитат
фейзбук
Цитат
Явно сте е един от...
Цитат
обидни кфалификации
Цитат
Азърбейджан
Виж целия пост
# 119
Цитат
утре ще споделя резултати , дано са полужителни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия