АВГУСТинки? Ко?! Не!

  • 27 285
  • 739
# 345
Аз сА явявам за да докладвам, че пуснах поръчката  Crazy Да я видим шапката с какви цветове е Rolling Eyes
Файв, хубаво е че звучиш позитивно, дано всичко се развие в посока удобна за вас Hug
Мога да си представя какво ти е, и при нас може да има катаклизми в тая насока и направо съм  Crazy Амааа, здраве да има и любов разбира се Heart Eyes
Виж целия пост
# 346
Бютка, честито, бъдещи магистре! И защо си се притеснявала, то да те приемат да учиш магистратура не е като да те приемат за бакалавър - винаги става!  Peace
Блонди, то и аз май толкова често избеснявам така, ама се случва, макар и рядко. Определено вчера не ми беше ден, дребното си удари кратунека на площадката и после и с ММ се скарахме ...  hahaha Май имам нужда от медитация!  Rolling Eyes

Аз не, че съм се занемарила, просто винаги съм си била така - не се гримирам (освен гланц или червило), ходя спортно облечена, (на токчета не мога да ходя, а и с този ръст просто ставам очарователна ако се кача ...  hahaha), а с пусната коса не ми е удобно, но пък редовно се подстригвам и боядисвам (дребното много обича да ме скубе, пък като види ластичка или шнола направо пощурява). Харесвам се като се гримирам, но ми е досадно и после мразя процедурата с разгримирането!  Peace Шалчета и обеци обичам и имам, но май в повечето случай само си ги гледам!  Whistling Бе добре съм си така и в никакъв случай не се усещам като занемарена!  Peace
Виж целия пост
# 347
Васе,то усещането е важно  Hug
И аз не мога на токчета....имам едни ама те трябва да вървят с патерици.Съответно мм много ме харесва с тях......което ми е странно,ама е неизменна част от мъжката му психика.Като ги сложа да не би да ставам по хубава в главата  Rolling Eyes  Laughing

Виж целия пост
# 348
Кашпи, получавам каталози по пощата и там на задната страничка има по 2 кода за 10 % намаление. Единият го дадох на една приятелка, а другият ще го ползвам аз, иначе бих ти го дала  Hug гледай в бг мама в темата за некст дайрект пускат момичетата кодове  Party
Васе, ми къ що..щото съм си такава  Joy чувствителна и притеснителна  Blush
Съгласна съм с теб. А да не говорим, че за мен е хиляди пъти по -секси една жена в яко спортно облекло с небрежна прическа, отколкото натокана като на Ботевградската/написах първо Ботевската хаха/ магистрала
Виж целия пост
# 349
Сега защо така ме дразните с тоя некст хаххах Стискам си майчинството до дупка и няма да се поддам пъъък хахха Joy Joy Joy
Фери Hug Ще му намерим цаката, бавно и славно..някой ден Rolling Eyes За подрискващата кърма  Crazy hahaha
Бют, честитооо  bouquet
Коралче, страхотен блог Party
И аз не съм давала вигантола от мин. зима Whistling
Еми дотука прочетох Mr. Green Отивам да нахраня Китито Hug
Виж целия пост
# 350
 Брех, писах писах, публикувах, поне така си мислех, а то гледай няма ми постчето..Карай.. Close Close

 Бях писала, че си купихме сушилня и съм много доволна, то голямо улеснение, не обичам да простирам и много ми хареса, имаме си я от вчера, но вече 3 пъти я ползвам.  Laughing Laughing

 Петьо от сутринта е при свекървата, ние с ММ до преди малко спахме, че нещо бяхме много уморени и двамата, та след малко ще го взимаме и към панайра. Вчера пак го водих, качих го на пони, беше очарован, на едни самолетчета, и едни въртящи колички, навсякъде много у хареса и беше страшно щастлив. Аз двойно повече, за първи път беше на панайр и усети от него, а и толкова му хареса, днес пак отиваме, като за последно. Петенцето е взел тези дни много неща да казва, показва, изобщо има голям напредък, като излезем, като го пусна на площадката до нас и сам се оправя, качва се на стълбичките на пързалката и се пуска, толкова е отрениран, от 5-6 месечен, откакто я направихме съм там с него.  Laughing Laughing Всичко разбира вече, става все по интересен, танцува, като си клати дупето и маха с ръце, голям е смешко.

 Сайта ти Коралче е много хубав, браво. Wink

 Бюти, честита магистратура, успехи занпред.
 
 Муки, браво, само така, трябва да се чувстваме добре и да изглеждаме добре, допринася за самочувствието много.

 
 
Виж целия пост
# 351
 Laughing Laughing Миланова, аз си трая за тоя панаир,че на моя мъж само му дай да се развява насам натам,ама сега като писа и се изпуснах и се похвалих.Веднага му светнаха очите да тръгваме....ама нямаааа!
Както съм се ядосала колко хубаво ще си изчистяяя  Crazy

Одеве Явор паднал и цепнал долната джука  ooooh! Баща му много хубаво го гледал! Ама го заплаших че днес все едно ме няма и той сега се старае да видя че за нищо не става и пак да си поема децата Naughty

Еее...Бюте....ти нищо не каза  Laughing  Ама ако на тая магистрала се изкарват хубави кинти,да тръгвам  Laughing
Виж целия пост
# 352
А да не говорим, че за мен е хиляди пъти по -секси една жена в яко спортно облекло с небрежна прическа, отколкото натокана като на Ботевградската/написах първо Ботевската хаха/ магистрала

Ако под спортно облекло имаш предвид ханцук - нЕма начин да е секси  Joy

Аз съм на мнение, че секси излъчването също идва отвътре и няма никаква, ама абсолютно никаква връзка с облеклото и прическата  bowuu

Муки, и ММ само ме врънка за рокли, къси поли и токчета, щото едно време само така се носех, ама сега вече не ми иде отвътре и това си е  hahaha

Шалчета казвате? Таквоз никогиш съм нямала, няма и да имам мисля  Joy
Виж целия пост
# 353
То май секси и уверена вървят ръка за ръка  Wink Ако ти е ведро на душата си личи.

Виж целия пост
# 354
ее, епа и по анцуг може да, стига да е готин  Mr. Green
Муки, що бе, аз не съм останала с впечатление, че така се обличаш.
Нема лошо. Кой както се чувства добре. На мен май по-голямо удоволствие от дрехите ми доставя да си направя кола маска на цялото тяло, да си лакирам в един цвят ноктите на краката и ръцете, да се ексфолирам, после да се намажа с хубаво мляко за тяло, да си пръсна един парфюм, да си оскубя веждите и да си измия зъбите  Joy такива само за мен си неща, дето околните не ги виждат особено  Crazy
Според мен сексито идва от увереността на човек /тук според Блонди съм неуверена, хаха/, ама аз примерно цял живот съм била дебела. Вие тука по време на бременност по 15 кг и се чудите и вайкате, а аз съм си била винаги 100 кг. Но никога, ама никога не съм имала липса на мъже. Винаги съм била центъра на вниманието и са ме ухажвали даже повече от слабите ми приятелки. Нито съм се обличала кой знае как, нито съм носила кой знае какво. Просто вътрешно си знам, че съм секси кой каквото ще да ми казва  Heart Eyes Blush
А тя и Муки писала
Виж целия пост
# 355
Бе то и килцата са си до усещане и надали някоя жена слабее заради мъже баш  Wink
5,15 няма значение.....като ти боде очите туй кило и знаеш каква си била преди това.
Аз като съм щиглиц трябва да съм една идея по щастлива от по-пълните ли? Цъ  Crazy


Днес съм на всяко гърне..... оставям ви и отивам да спретна нещо сладичко за душата и тумбака.Ей това пък колко хубава ме прави ако знаетеееее  Laughing Crazy
Виж целия пост
# 356
Хопа-тропа,да се намърдам аз тук  Hug
Как сте,Минки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Бют,честито за магистратурата  Hug
Кашпи,много хубави неща си заръчала на Клеопатра  Hug Hug Hug
Пейперита,ко?!не! къде са губиш,а?

За обличане,грим и прически-и преди да се появи Рош,а и сега,съм на моменти.Понякога обичам да съм с грим,изправена коса,поли/рокли,обувка с ток,а друг път съм с вързана коса,дори често не сресвам,само с пръсти пооправям,спортно облекло.

Сами,много мило,че си забелязала отсъствието ми  Blush
Сега с Койчева и Коралита,да се явите на справка и кажете как са малчовците Heart Eyes
Басейниче,когато ходя да друсам телеса,Рош оставям на баби или мъжки родител.Но вече избягвам да са бабите,че волни програми ми разиграват,а аз се дразня така  Peace

Вигантол спрях да давам още края на април по препоръка на педиатърката на Рош  Peace

Месечинка,те и другите са ти казали,ама аз като една бъдеща ужасна свекърва,да подудна и аз-Борко нали беше гризнал някакво желирано мече?Просто е малък каприз  Hug Не му се връзвай,като не иска да яде,да не яде  HugРош в последно време и той къде яде,къде не нещата от кухнята,ама не мога да го мисля,като му огладнее гъзеца,започва да повтаря мам-мам и давам да яде  Peace А щом кърменето те изнервя вече и ти е писнало,отбивай го  Hug Момичетата са ти предложили варианти Hug
Блонди,и как е с две писанки и без мъж  Hug Ти нямаше ли да идваш към Бг скоро?Или се бъркам newsm78
Айде,толкоз запомних,отивам да гледам някой сладък сериал  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 357
А, Муки - това, че аз съм имала щастието да нямам липса на мъже не си мисли, че знаеш колко подтиснати и нежелани дебели жени има. Да, и слаби жени не се харесват и за всеки влак си има пътници, ама не вървиш по улицата и всеки да ти казва " егати прасето", "егати слона", "кой изяде днес" и прочие, а всичко това си оказва влияние  Crazy /и това го слушат приятелите до теб, майка ти, мъжа ти, а утре нищо чудно и Анди да чуе как някой ме нарича прасе  Crazy/да не говорим, че са ми казвали, че от дебели жени нищо не ставало, как съм щяла да си намеря работа и прочие.  Whistling Whistling Абе както и да е, това е дълга тема и честно казано не ми се говори по нея повече. Другите да го д*хат  Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Бютке, наистина да го бухат Hug да не ти пука Hug много по-важна е вътрешната красота, щото от вън човек може да е изписан, ама тая пустош в душата дето се шири навсякъде ме отвращава тотално Sick
Тия каталози как ти ги пращат, т.е. с поръчките ли идват или не на всеки пращат Grinning
Виж целия пост
# 359
Оф, днеска съм на всяка манджа мерудия  Mr. Green чакам Анди да се наспи и излизаме, май ще са последните хубави дни  Heart Eyes
Кашпи, виж си в профила някъде трябва да отметнеш, че желаеш да получаваш известия. Демек имат предвид да получаваш каталог. Не пращат на всеки, само на който си е отметнал, че иска. Почти винаги има кодове за намаление и са по 2 бр  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия