
Of, извинете ме, но къде е тази отметка
Намерих я



Има една приказка - дебелината е простена на кралските особи и на възрастните. Иначе не. Така казват. Безспорно е от значение как се чувстваш. Но никога дебелината не е добра за здравето, а то в нашия живот винаги е от първостепенна важност. Сега - има безброй случаи, когато човек е много пълен, а кръвните изследвания с холестерол и захар са перфектни и обратното - слаби хора с лоши показатели.
) много близка дружка, която е много пълна. Страшно е красива в лице, винаги е била обект на много повече внимание от мъжете от мен, но пълна. В следствие на трагедия в семейството много отслабна и я видях наистина слаба и определено беше кофти - не беше вече хубава, структурата й не носеше на слаба фигура, лицето също. Но при всички положения, да оставим настрана подигравките, човек трябва да е слаб. Казвам го и за себе си

качи някоя скорошна снимка на Ина 


Ама истински, живи ли?
Видяхте ли, че тази сутрин е имало рекордно ниски температури. Бррррр. Дано новата седмица е малко по-слънчева
И да ти кажа, че ме кефиш колко оправна жена си 
Пожелавам ти до края и да си си намерила и желана работа зада трупаш стаж за втора панда 
И високи токове основно уикенда обувам. Имам и шалове, но не умея да ги връзвам добре, знам само един начин
Иначе на фризьор само на сешоар си ходя и много обичам
Дано съвсем не ми окапе косата за да продължа да го правя 
Проблем ми е, че не ми дава ръка, а хуква ( а е станал супер бърз, че и подтичва). Щом го настигна и поискам да го върна почва едно грозно викане, дърпане... .


Най-новото е, че постоянно в хола отива и изключва телевизора от копчето и пак го включва. Карах му се - нищо, прилагах Карп - нищо, обяснявах му спокойно - нищо, правех се на сърдита, или че плача - нищо. Пак си го прави и това си е.
по моето тяло има 5 косъма между глезените и коленте и малко под мишниците. Това е
Ако растат буйно другаде - как ги поддържате? 


Като си хареса една посока и тръгва натам, задължително срещу пътникопотока хаха:crazy:
По цял ден повтаря "ба-бау", много се радва на кучето, ходи да го закача и му дърпа мустаците, като набара нашите телефони или нейните пластмасови казва "айо", много е сладка 

Ами как ги поддържам космите, отглеждам си ги и си плета плитка
и в хубави дни ги бръсна със самобръсначката
Валери е с тези мерки за по-малко от 2м., но почти 2 

Явно съм се наспала.
Ама му се полага де,че ме е заядосвал по едни въпроси и както се биеше в гърдите че ще се оправи /вчера му казах да не ме търси,все едно ме няма/се видя че оправия няма
.
се пробвах, ама не мога да чакам там толкова, за да ми пораснат
На лицето също си махам над устната и имам като теб на брадата няколко и бакенбардите - там ходя на лазерна епилация, много съм доволна. Още 2-3 пъти и мисля, че ще приключа с лицето хаха.


Егати тъпия въпрос, ама сериозно питам. Щото аз си мислех, че да проходи - означава да се пусне и край, да си ходи форевър 
Това за космите и работата на компа, както и семейното дете
Може ли обяснения за по- русите?
Много хубава специалност си избрала, ама е доста сложна. Майка ми навремето учеше логопедия и си спомням, че това си е половин медицина
Така, че дупе да ти е яко 

Майка ми е абсолютно без косми, където и да била. Аз естествено не съм се метнала на нея
А "мащехата" като роди сестра ми преди 5 години и спряха да й растат косми под мишниците, сега не съм я питала след братчето дали пак са почнали 


Препоръчани теми