АВГУСТинки? Ко?! Не!

  • 27 285
  • 739
# 360
Бютеее, веднагически проверявам в профила Hug
Of, извинете ме, но къде е тази отметка  Rolling Eyes

Намерих я Peace
Виж целия пост
# 361
Просто вътрешно си знам, че съм секси кой каквото ще да ми казва  Heart Eyes Blush
Ето това е важното. Много от по-пълните момичета са комплексирани заради килограмите и това им личи. Аз съм била с 10 кила отгоре и не се чувствах добре, комплексираше ме. Но ти имаш такова излъчване, че дори не мога да си те представя по-слаба, така ми харесваш страшно много и според мен си сред най-красивите мами от темата. Толкова си лъчезарна и секси  Heart Eyes
Ама направо ти се обясних в любов  hahaha

Днес Ина е на плодова диета  Mr. Green Яде ябълка, банан, нектарина, сега ще ходя и за круша  hahaha
Виж целия пост
# 362
Бютифъл - ще зачекне кака ти пак темата - дебелината  Simple Smile Има една приказка - дебелината е простена на кралските особи и на възрастните. Иначе не. Така казват. Безспорно е от значение как се чувстваш. Но никога дебелината не е добра за здравето, а то в нашия живот винаги е от първостепенна важност. Сега - има безброй случаи, когато човек е много пълен, а кръвните изследвания с холестерол и захар са перфектни и обратното - слаби хора с лоши показатели.  Rolling Eyes  Имам (имах, защото тя нещо се скри и не се обажда  Sad) много близка дружка, която е много пълна. Страшно е красива в лице, винаги е била обект на много повече внимание от мъжете от мен, но пълна. В следствие на трагедия в семейството много отслабна и я видях наистина слаба и определено беше кофти - не беше вече хубава, структурата й не носеше на слаба фигура, лицето също. Но при всички положения, да оставим настрана подигравките, човек трябва да е слаб. Казвам го и за себе си  Tired

Криско спечели в училище днес 3 златни рибки  smile3538
Виж целия пост
# 363
Блонди, така е, съгласна съм. Не е хубаво за здравето, ама...това е положението  Blush
Браво на Криско. Пожелахте ли се нещо  Mr. Green
Дафи  Hug качи някоя скорошна снимка на Ина  Hug
Виж целия пост
# 364
Момичета, благодаря ви Hug
Бютка,
честита магистратура Simple Smile
Честити златни рибки на Криско Simple Smile Ама истински, живи ли?
На Борислав му взех точно такъв тип обувки, каквито показа Блонди, на Чипо, естествена кожа отвън и отвътре, за 27 лева. Много са хубави и не спарват.
Ние бяхме в Шумен два дни, прибрахме се преди 2 часа, точно на входа на Варна колата взе да прави мизерии - прегрява и гасне. Едва се дотътрихме, тя пък малко преди вкъщи взе, че се оправи. Шантава работа.
Виж целия пост
# 365
Джингъл белс, джингъл белс...  Hug Видяхте ли, че тази сутрин е имало рекордно ниски температури. Бррррр. Дано новата седмица е малко по-слънчева  Peace
Файв, най-сърдечно стискам палци на ТМ да удържи служебния фронт  Hug И да ти кажа, че ме кефиш колко оправна жена си  Hug
Бюти, айде и тук честит прием в магистратура  Hug Пожелавам ти до края и да си си намерила и желана работа зада трупаш стаж за втора панда  Crazy

И аз я карам доста неглиже. И това определено ме подтиска, но това ми е усещането за момента. Предполагам, че като се върна в стария си ритъм т.е се върна на работа ще имам повече желание да се кипря  Whistling И високи токове основно уикенда обувам. Имам и шалове, но не умея да ги връзвам добре, знам само един начин  Crazy Иначе на фризьор само на сешоар си ходя и много обичам  Blush Дано съвсем не ми окапе косата за да продължа да го правя  Heart Eyes
За килограмите. Винаги съм била слаба, дори кльощава и макар че и така не съм напълно уверена, че това е точно моято форма изпитвам страх да не напълнея.  Embarassed 

Някой с актуална фаза на тръшкащо се дете. Карп съм чела, не помага  ooooh! Проблем ми е, че не ми дава ръка, а хуква ( а е станал супер бърз, че и подтичва). Щом го настигна и поискам да го върна почва едно грозно викане, дърпане... .
Виж целия пост
# 366
Бюти, радвам се много за теб, много хубава специалност! Успех ти желая!  Hug Hug Hug

Аз се гримирам всеки ден преди да изляза, че и без това си имам тъмни кръгове под очите, пък ако не се гримирам приличам на наркоманка. Но гримът ми се изразява в малко коректор под очите само (не обичам да се клепя с фон дьо тен), молив или очна линия и спирала. Опушен грим обичам и си правя, но само по поводи. Червило не съм ползвалаааа.... не помня от кога.  Flutter

Тефи
, и Синеочко нещо напоследък много драматизира. Като му прекъсна някоя игра, защото например трябва да тръгваме и се започва с едно реване с цяло гърло. Иначе и други неща прави.  Wink Най-новото е, че постоянно в хола отива и изключва телевизора от копчето и пак го включва. Карах му се - нищо, прилагах Карп - нищо, обяснявах му спокойно - нищо, правех се на сърдита, или че плача - нищо. Пак си го прави и това си е.

Мен ме вълнува един въпрос. Колко сирене най-много могат да ядат децата ни? Криско много обича и като седнем да ядем (винаги имаме сирене на масата) постоянно иска. Знам, че е полезно и, че има калций и т.н., но ме притеснява това, че моя кум (родителите му работеха в мандра навремето) от много сирене му станаха супер крехки костите и си счупи крака много лошо и доста години след това се влачеха едни операции, рехабилитации...

Отивам да изгледам няколко серии на Клюкарката и ще нанкам. Лека, сладки!  Hug
Виж целия пост
# 367
Банда... има ли някои от вас, които работите пред компа и не зависи участието ви за семейния бюджет  Rolling Eyes

Бютифъл, кола маска казваш на цялото тяло  newsm78 по моето тяло има 5 косъма между глезените и коленте и малко под мишниците. Това е  Simple Smile Ако растат буйно другаде - как ги поддържате?  newsm78

Веждите са ок, скубя ги, ама имам брада  smile3511

Рошлита, добре е без мъж, голямото чайве само пита кога пак ще си останем без тати и в резултат се катери по лицето ми нощем, освен това имаме 3 златни рибки  smile3538

Тефи, семейното ни дете бих гледала така - както го налага ситуацията - така ще бъде! Не ме интересува после тръшка ли се или не.  Stop

Фери, изобщо не мисля, че има връзка с крехки кости и приема на сирене. Освен това - калций и сирене - има още куп неща за спазване.
Виж целия пост
# 368
Знаех си, че има причина да не издухам бързо-бързо тазмесените парички хихи Систъра се завърна днес от чужбинска екскурзия и тъй да се каже, освен няколко чорапогащника, на Китито друго май не й требе за зимен гардероб Mr. Green
Тефи, случва се често като излезнем да се тръшка, особено щом види някоя пейка в близост, стремглаво към нея и не мога да я отлепя оттам, обикаля я по 100 пъти, вдига боклучетата под нея, гризе я понякога Sick Като си хареса една посока и тръгва натам, задължително срещу пътникопотока хаха:crazy:
Иначе е станала голяма панта Heart Eyes По цял ден повтаря "ба-бау", много се радва на кучето, ходи да го закача и му дърпа мустаците, като набара нашите телефони или нейните пластмасови казва "айо", много е сладка Simple Smile
Рошке, как ме няма, бе? Нали ме видя оня ден hahaha
Виж целия пост
# 369
Бюти честита ти магистратура, много хубава специялност. Ако работиш тук доста добри парички ще взимаш Crazy
Блонди пет пъти ти четох първата половина на поста Crazy Ами как ги поддържам космите, отглеждам си ги и си плета плитка Joy и в хубави дни ги бръсна със самобръсначката
Пилето не се тръшка в класическия вариянт, ами го избива на агресия, като му взема нещо или го отстраня и настървено захапва първото нещо което му попадне
Виж целия пост
# 370
Бюти, честита магистратура, много се радвам  Hug
Марли, прическата ти е страхотна, но определено няма да отива на 80% от жените, включително и на мен, но на теб много ти отива, защото имаш много нежно лице, страхотно ти е така Hug Валери е с тези мерки за по-малко от 2м., но почти 2 Blush
Блонди, сега трябва аквариум, аксесоари... Simple Smile
Утре ще се включа по-подробно, че заспивам Crazy
Виж целия пост
# 371
Добро утро  Hug
ВЕднъж да го кажа и наистина да е утро  Laughing Явор спи,а аз се кокорих един час в леглото и няма заспиване.Как ли не се завивах,барем заспя,но не би  Crazy Явно съм се наспала.

Блонди, аз това с работата на компа и семейния бюджет не разбрах.
Лино,и аз съм от плетящите плитки  Laughing Не мога вкъщи да се начекна...грозно ми е  Rolling Eyes Не знам що така. На козметик си ми беше добре.Като ида и забравям че съм простосмъртна  Laughing
Оххх с тая брада ще ме умориш Блонди  Joy

Тефи,чакай да ти кажа какво ни разигра адаша снощи. Излязохме с приятели.Седнахме,вечеря той и в момента в който към масата ни се понесоха поръчките реши да се тръшка. Пуснахме го да походи- той закача хората,вре се под масите,дам му нещо да мушка в устата - хвърля на земята.Баща му не издържа и реши да го приспива навън,ама нещо не издържа и го тикна в колата да го разкарва.И там не заспал лесно.В резултат аз се нахраних,поприказвах си с хората,а мм седя в колата при спящото чудо  Crazy Ама му се полага де,че ме е заядосвал по едни въпроси и както се биеше в гърдите че ще се оправи /вчера му казах да не ме търси,все едно ме няма/се видя че оправия няма  Wink.
Та.....и Явор се тръшка.Може би аз не му се впечатлявам,защото излизанията са ни все тука из двора и накъдето и да хване аз ходя след него.Навън ако сме сред цивилизацията май пак така- за да се свърши нещо единия е все след него и не се мъчим да го "вкарваме в пътя",оставяме го да разузнава.Снощи за първи път запъна краката и не щя да седне в количката.Чак си изви главата назад и толкоз театрално изрева,че по скоро ми стана смешно.
Май от опита ни с Калина го оставяме на волна програма и не правим нищо.
Но започвам да се тормозя че той няма контакти със себеподобни  Rolling Eyes Трябва да измисля нещо непременно.Ходения до града може само когато баща му си е вкъщи.....което не е малко,но не и достатъчно.

Виж целия пост
# 372
Блонди, ами блазе ти тогава  Mr. Green смисъл на цяло тяло - кола маска правя на цели крака, половин ръце/някой път и на целите, ама нагоре нямам толкова/, лента на корем и триъгълник с дупе. Подмишниците/ох бях написала "подпишници"  Joy Joy се пробвах, ама не мога да чакам там толкова, за да ми пораснат  Blush На лицето също си махам над устната и имам като теб на брадата няколко и бакенбардите - там ходя на лазерна епилация, много съм доволна. Още 2-3 пъти и мисля, че ще приключа с лицето хаха.
Имам братовчедка, която няма граааам косми и никога не се е бръснала дори, ама то пък май така не е хубаво, все пак космите са ни нужни - да им се не види  Joy
И добро утро  Joy
Лино, супер, значи, ако не си намеря тук се преселвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 373
Добро утро  Hug

Ние от няколко дни сме без сополи, ама едно 10 дни ги точихме. Минахме успешно през първото разболяване  Laughing

Имам технически въпрос - както казах Самито правеше по няколко крачки несъзнателно, ама като усети, че никой не го държи и си сяда на дупето. От събота обаче като много иска да стигне нейде, мрънка- мрънка и накрая тръгва сам. Ама не го прави постоянно, примерно 3-4 пъти на ден, през останалото време е на 4 крака  Laughing Това сега прохождане ли е или не  newsm78 Егати тъпия въпрос, ама сериозно питам. Щото аз си мислех, че да проходи - означава да се пусне и край, да си ходи форевър  Blush

Блонди, и аз не ти разбрах половината пост  Blush Hug Това за космите и работата на компа, както и семейното дете  newsm78 Може ли обяснения за по- русите?

Бюти, честита магистратура  Praynig Много хубава специалност си избрала, ама е доста сложна. Майка ми навремето учеше логопедия и си спомням, че това си е половин медицина  Wink Така, че дупе да ти е яко  Hug

Пейпърче и аз вчера като тебе се радвах на подаръци - баща ми пристигна с 2 торби за Самито и аз бях като циганче на панаир. А пък чорапогащници купих още миналата седмица, тъй че вече имаме всичко без космонавт (грейка  Mr. Green)

За килограмите се чудя да казвам ли или да не казвам, че може да разлая кучетата  Rolling Eyes Наясно съм, че не може всички да са стройни като газели, както съм съгласна, че има жени, които са по- красиви когато са по закръглени, обаче пак като видя по- пълна жена, особено красива и веднага си представям колко по- добре ще изглежда ако отслабне  Blush

За прическите - аз ходя всяка седмица на фризьор. Иначе не става  Rolling Eyes Косата ми колкото и да е дълга и гъста е много, много тънка и ако някой не се погрижи за нея съм като облизано коте в главата. Отделно като бях на 17 в следствие на силен стрес ми опада почти цялата коса и оттогава си имам ужасен комплекс  Rolling Eyes Прежалила съм ги тия пари и всяка седмица си ги давам.

Косми имам малко и при това тънички (като косата). Правя  си сама кола на половин крака, половин ръце и корем. Триъгълник в момента стържа, защото не мога да уцеля правилната козметичка. И аз обмислям лазерната епилация - искам да имам само мигли, вежди и коса  hahaha Майка ми е абсолютно без косми, където и да била. Аз естествено не съм се метнала на нея  hahaha А "мащехата" като роди сестра ми преди 5 години и спряха да й растат косми под мишниците, сега не съм я питала след братчето дали пак са почнали  Laughing

Всички ви отразявам, честна скаутска  Hug

ПП. Мразя Октомври и Април - в момента ми падат косми като за световно, чупят ми се ноктите и ми се пукат устните  #Cussing out


Виж целия пост
# 374
Сами, пробвайте го Самито да стои до единия от вас и другия да го вика. Аз мисля че е проходил  Wink

А за ноките...каквото и да става моите не мърдат.Едно хубаво нещо имам и туй са ноктите- твърди,самата форма на плочката ми харесва,много обичам да си ги поддържам.Не мога да си представя /дано не се и налага/ да сложа гел или изкуствен нокът.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия