АВГУСТинки? Ко?! Не!

  • 27 285
  • 739
# 375
 hahaha

Питах дали ма някой друг, дето да работи на компютъра от вкъщи  Hug

За семейното дете се шегувам, че нали Тефита ми е мъж  Mr. Green та исках да й кажа, че не толерирам тръшкането и че в зависимост от ситуацията ще реагирам така, както е редно, а не както се опитва да ми налага детето  Simple Smile

За космите питах какво ги правите, ако са много  Crazy най-вече се чудя за онези там на Минка  Crazy ако трябва за тях да ходя на козметик, то трябва да се чекна като пред Гинко  Embarassed Embarassed Embarassed

Облизано коте  hahaha абе какво му махате на тоя корем, косми ли  Shocked аз имам два под пъпа и ги скубвам с пинсетката за мигли  Crazy

Сами, какво се е случило, като си била на 17? Или сигурно няма да ти се говори за това  Heart Eyes
Проходил е Сами  Peace

Закарах Криско. Той сутринта се постара да ме събуди в 7.30 да пита няма ли да го водя на училище, нещо ми няма доверие детето  Joy

Белверде, да, после ще ходим за водорасли  Crazy

Муки, на теб не само ноктите, ами и самите ти ръце са много красиви
Виж целия пост
# 376
Така ви завиждам на тези без космите  Mr. Green Аз епилирам ръце, крака, подмишници. Минката преди винаги с кола маска, но сега със самобръсначката, още ми е много чувствителна кожата около операцията и май никога повече няма да се подложа на кола маска  Confused А така ми е гадно с тази самобръсначка, то ставам като таралеж на другия ден  ooooh!

Ина и тя почна да ми се тръшка понякога, най-редовно го прави вкъщи като не и дам нещо, което тя иска. Оставям я да си се тръшка и да се нареве, но никога не и давам това, което е искала, а съм казала, че не може (това най-често са дистанционните, телефоните и да щрака на лаптопа).

Моята коса е ужасна, на никъде не стои, нито е права, нито чуплива, абе никаква  ooooh! Ако не я изправя приличам на разплетена дамаджана, за това най-често ходя вързана.
А ноктите и аз много си ги харесвам.

Сами, проходил е Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Привет.... 10 страници имам да чета  Crazy

Няма да пиша по тях че то вече предполагам не е актуално....

Само да кажа на Месечинка, сега чета че Борко си криви главата, ходи и кляка.... Емма прави абсолютно същото, както си играе и се затича с глава настрани наклонена или започва да кляка, понякога направо ляга. Първоначално си помислих че й има нещо , после реших че е тик, но сега виждам че си е проста лигавщина  Party  Hug

Бюти, Емма не ми докосва косата освен за да ме среши или погали. Знае че там НЕ СЕ ПИПА!  Laughing
Блонди аз съм много против Ханцунгите , обаче вчера каква  мама видяяяяяяях. Баси парчето хахаха . Анцуга беше с ниско дъно много широк, като мъжки с горнище, в сиво а на горнището пишеше Аз Се обичам на инглийски  Heart Eyes Мамата беше на рибена кост с диадема в розаво с такова ластиче и такива кецки. Супер свежа, удобна и много готина, беше с гланц и спирала. Ми то и моята работа 60% е вкъщи на комп  Party

За слабеенето НИКОГА не съм го правила заради мъжа ми. За мен е супер важно Аз да се харесвам, а това става много трудно и внуша ли си че не съм ок гледай какво става.... В момента съм на фаза - Не се харесвам опитвам се пак да поспра храненето, но не ми се получава Емма ме изцежда физически и психически хаххаха и се нуждая от храна. Преди тоя проблемми се решаваше с лека диета и смъкване на 1-2 килограма. Сега ще видим до къде ще стигна.

Косми- всичко бръсна- минка крака, ръце,  мишки  Laughing  Не мога да ги чакам да станат дълги за кола маска, просто ми се вижда много...


Опитвам се да преместя съня на Емма да е поне в 13 часа -3 дена успях , днес обаче май няма да стане запрозявала се е от 9  Crossing Arms Много ми  е рано това спане, тя ако заспи в 9 ще спи до 11-12 и после ще кукаме цял ден....  Crossing Arms
Днес се е заиграла с кутия от прясно мляко. Разнася я от няколко часа. Докато ви четох обсъждахте закуските  и видях за овесените ядки, реших да й направя - Тотално се потресе и се върнахме пак на филийка с масло и пил. филенце.

Пробвах я с печена тиква, но не харесва и това си е. Има си характер и вкусове момичето - не яде тиква , банани и леща. Вчера понеже нямахме храна от кухнята /в неделя не носят/ яде от нашето. Вечеря супа топчета  Laughing аз мразя, но на нея й се услади доста. Ханпа няколко топчета  Laughing


Ох аз съм потресена от Вип Брадър..... Е сега го дават в Гала  #Crazy Sick Просто не съм вярвала че може да се държиш така пред камери а толкова да харесвах Тервел Пулев.....

Оставям ви че ме заболяха очите, изчетох всичките 10 страници!!!!  bowuu

Виж целия пост
# 378
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бяхме на Слънчев бряг този уикенд, луда работа, нали? И съм супер заредена със слънце и настроение. Разходихме се в Несебър и си припомнихме как сме се запознали с моя мъж там.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И бяхме без децааааа!!!  Blush
И новината е, че Сашко вече направи няколко тегела от единия край на хола до другия съвсем сам и без нито едно падане. Мисля, че това е вече прохождане.  Heart Eyes
Ей, колко любовен пост  Heart Eyes

Аз бръмча с епилатор почти навсякъде. За лицето ползвам ленти. Блазе ви на безкосместите.  Mr. Green А пък ми се струва, че по-често трябва да се боядисвам след раждането. На маникюр започнах да ходя редовно преди началото на учебната година, правят ми ги с Гелиш и издържат по много време, вече втора седмица не се е обелило никъде.
Софи, сега взех да се ровя да видя какво е станало в Биг Брадър  Blush
Виж целия пост
# 379
Блонди, аз навсякъде, включително и Минка минавам с епилатора (казвала съм го и преди). В зимните пероди минавам половината крака (нагоре са тънички и почти не се виждат), половината ръце, под мишниците и триъгълника.  Peace
абе какво му махате на тоя корем, косми ли  Shocked
и аз това се питах...  Grinning

Сами
, и за мен си имате ходещи крачета. Wink

Аз моите нокти не си ги харесвам, самата нокътна плочка, но пък когато пораснат малко (което не ми се е случвало скоро) си ги оформям, лакирам, рисувам и те стават готини.  Party

Аз ВИП-а нещо тоя сезон го пропускам. Не знам какво се случва. Какво толкова прави Тервел?
Виж целия пост
# 380
За ВИПА
Скрит текст:
Тервел бърка в Минката на Лияна....
Виж целия пост
# 381
Привет мацки,

Месечинке, Емма хрупаше солети, мисля, че Борко е просто по - своенравен , затова така избирателно хапва  Hug .

Блонди, аз бачкам от вкъщи.

За косата, откакто съм с къса се опитвам да се правя почти винаги - с пяна, сешоар, лак и т.н. Съвсем наскоро открих, че до нашия вход фризьорката взима за сешоар доста прилични пари, та прибягвам често, често. Ноктите си ги правя веднъж месечно с гейлиш, че иначе пада за 2-3 дни. Гримирам се почти всеки ден. Космите си ги махам на различните места по различен начин, използвам и кола и епилатор.

Бют, честита магистратура, безпроблемно завършване.

За килограмите, когато бях момиче имах в повече и доста страдах от подигравките на съучениците .... сега много внимавам какво ям, опитвам се да спортувам, когато имам време.

Виж целия пост
# 382
Муки, моето пък хасъл никакви контакти със себеподобни няма. Вчера уж си "поиграха" малко с батко си, ама то една игра ... На малкия му е интересно и се забавлява баткото като го закача, ама той пък е свикнал да комуникира с по-големи деца и с бебето му е много скучно ...  ooooh! Няма оправия. Пък аз с други майки не се събирам и не излизам (ех, ако някоя от вас беше тук)! Peace А ноктите ти наистина са страхотни, едни големи ...  Heart Eyes Пък моите са отврат - с едни малки, криви плочки и имат много кожички.  ooooh!
Блонди, и аз неам косми на краката - за мен 5 даже са гора, обработвам ги с пинцета или с нокти ... Другаде по-се срещат, ама пак не са много и там ги бръсна, на козметик не съм ходила през живота си, както и на кола маска! hahaha Майка ми също е без косми.  
Сами, проходил е, да са ви честити ходещите краченца!  Hug Моето само може да стои право, без да се подпира за около минута и после се отпуска назад и пада по дупе!  Peace
Би Би, честити ходещи крачета и на вас!  Hug А какво е гейлиш?!  newsm78
Софи, аз се отказах отдавна да ги гледам, предпочитам Х Фактора!  Peace
Виж целия пост
# 383
Дааа Випа е леко тъп този сезон Mr. Green
Скрит текст:
Тервел винаги ми е бил антипатичен, а сега съвсем ми потвърди мнението. Лияна е ужасен парцал, ходи с един мой познат преди 4 год., а не спира да обяснява, че е изневерила на мъжа си само с Благой ooooh! А как се друса нон-стоп, дори влезе надрусана, заедно с братовчед си много си допадат в това отношение. И все се прави на някаква невинна, едва гледа, едва говори, премигва срамежлива, главата леко на една страна, а не спряха всички да я мачкат в тази къща....ужас, и при условие че детето й я гледа ooooh!
За обезкосмяването - крака, ръце, мишници - с епилатор, триъгълник - имам още от фотоепилацията, макар че беше преди 5г., но все пак си има вече и косми и там хич нещо не ми се ходи вече на кола, и аз след това секцио ми е още чувствителна кожата, та действам със самобръсначката Crazy На лицето слава Богу нямам  Flutter
Би-би, честито ви проходили крачета Hug
Сами, и на мен този месец ужасно много ми се чупят ноктите и като каза октомври, викам ето, каква била причината, не бях направила връзка Blush
Муки, беше питала за овлажнител - аз ползвам  този, той е с йонизатор, има и лека лампа, която най-много ми помага Mr. Green Абе доволна сам Flutter Зимата и при нас въздухът мн изсъхва, но аз го ползвам всяка вечер през всички сезони Crazy
Вие каква марка филе или месо купувате за децата, направо съм в чуденка, и шунката на Тандем, и филето и всичко има натриев нитрит Crossing Arms
Аз преди имах много повече време за себе си и бях много по-суетна, сега малко суетата отиде на заден план Whistling Но пък мисля тези дни да си променя прическата - да си направя бретон и да я потъмня, отива ли ми newsm03
Виж целия пост
# 384
Васето, Гелиш или Джелиш е гел, който се нанася на ноктите, рисува се ако искаш и се изпича с лампа, втвърдява ноктите, изглеждат добре и издържат много време, не се бели по 2-3 седмици.
Белверде, много си готина тук, харесвам те.  Simple Smile
И аз щях да питам за филето. Софи, какво филе даваш? А пък за кутията с прясно мляко, дето Емма играе с нея, Сашко пък много обича с консерви, само ги търкаля по пода. Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Ее, Блонди, не на целия корем  Mr. Green линията която е под пъпа до минката, лента-корем се води, аз си я махам от едно време може и да не съм имала навремето, ама като си ги махнах вече трябва редовно да я махам  Crazy
Мен пък ме кефят Лияна и Тервел - прости са много, ама ще правят супер як секс според мен  Joy
Белверде, отива ти да  Hug
Виж целия пост
# 386
Ау....випа  Laughing
Скрит текст:
Успокоих се! Бях решила че съм станала егати дървото.
Не бях гледала кой на кого къде бърка,но тия целувки по врата и ушите  Sick Пък после то се било виждало на записите  Joy
След джуките на Мара мислех че няма да видя по гнусно,ама не....Лиянините къртят миФки  Joy
Белверде,затова са й все кървясали очите явно .
А Тервел просто е мъж.... Laughing Едната глава функционира малко повече.

Белверде,аз те харесвам повече както си сега.Не се потъмнявай   Hug

Като казахте лента на корема.....аз още си имам линия от бременността  Crazy
Виж целия пост
# 387
И какво сега проходили ми е детето, така ли  newsm78 Егати, мислех, че ще е по- тържествен момент, пък то може да се каже, че го пропуснахме  Sad

Такааааа, сега някой да даде най- простата рецептата за най-простата питка на света  Praynig

Блонди, ми то и аз нямах навремето ама от много акъл. Аз кажи-речи мн късно влязах в пубертета - всичките ми приятелки с цици, с косми, аз слаба, дълга, плоска и без косми. Та понеже другите бръснат и епилират та и аз - под мишниците си имах точно 2 косъма завити на масурче, ма нали съм мацка и храс праз с бръсначката. Та и с корема така - иамх някакво мъхче, ама понеже едната ми приятелка (мн космата, ама тогава не обръщах внимание на такива подробности) си правеше кола на корема и ми направи и на мене. И сега си имам една тънка лентичка, която си махам, няма как.

За другото - свързано е с майка ми и не ми се говори.

Белверде - много си хубава на снимката  Hug

Бибииииии, как ти завидях за Несебър, толкова да го обичам този град  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За Брадъра
Скрит текст:
Аз пък Тервел много го харесвах, сигурна бях, че ще се мъчат да го сгаджосат с тая парцалеса, ама мислех, че няма да поддаде. Колкото до нея - егати нечистоплътния миндил, честно  SickБелверде, и аз знам за случай от преди няколко години за един дето си заряза жената и децата и отиде чак в София да се обичат. Марли може да го знае и тя

Виж целия пост
# 388
Привет момичета, да взема да се запиша за темичката ,макар и по средата  Hug
Виж целия пост
# 389
Сами, пропуснала съм, че малкия е проходил. Честити ходещи крачета. То май според обичая не трябва ти да месиш питката, по запознатите да кажат.

ВИП-а хич и не ми остава време да го следя.

Белверде, аз вчера за първи път дадох шунка, от Лидл взех някаква немска, Марто полудя, само сочеше и викаше ам-ама-ам  hahaha .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия