ФЕВРУАРИ месец е студен, но ще бъде най-щастлив за мен ! - Тема 6

  • 26 760
  • 728
# 645
Да,на лекцията на Лалече точно това казаха - да тръгнем към болницата максимално спокойни и трезво мислещи, в трепетно очакване на появата на най-прекрасното същество Simple Smile
За белия шум онзи ден казах на една приятелка да си свали от интернет,че нейното детенце много плаче.Ще видим дали е имало ефект
Виж целия пост
# 646
guerry Бял звук има в различни приложения за Андроид. Има и в youtube. Много положителни мнения съм чувала за този метод. Peace
Маги Аз пускам на бебо chill out и реагира, поне в известен смисъл. Peace
Катето Тези възглавници понякога ги пускат на промоция в Лидл. Иначе били много удобни и мисля да си намеря и аз една. Peace

Усмихнат ден, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 647
Да,Цветенце, и аз на снахата Simple SmileОт сега ги учим да имат еднакви предпочитания WinkЯ ми кажи-сещаш ли се как точно се правеха онези капки с клеевата тинктура, за които Зузка ти писа,че нещо ми се е запушила чушката и се чудя какво да слагам ooooh!

Виж целия пост
# 648
Обадих се на лекарката заради втвърдяването на корема и ми увеличи магнерота двойно, включи и нош па. Иначе задъхването не ми е за първи път, но не е редовно. Май за 3-4 път ми се случва. На консултация съм чак на 1.11. та да видим, иначе каза да лежа и това е.
Съседите се чудим как да ги морим, вероятно ще изискаме официално спиране на водата от РДНСК и предписание от тях за отстраняване на аварията, вече изби ив общите части. А тоз идиот през полиция ще се борим за Предупредителен протокол, защото упражнява психически тормоз, вече и лекарствата ми увеличиха. Бе идиотщина. В далечно бъдеще продавам и напускам блока
Виж целия пост
# 649
Здравейте усмихнянки (това е дума, която използваме за вечено усмихнати хора)


Аз днес бях на първия си преглед по ЗК. Записах се при д-р Папукчиев в 25-та поликлиника и останах много доволна както от лекаря, така и от сестрата. Доктора огледа бебо много обстойно, потвърди мъжките атрибути и всичко му е наред. Много е пораснало - 1033гр е вече Simple Smile Сториха ми се множко, но лекаря каза, че е в нормите. Взе ми цитонамазка и микробиология, а утре ще ходя на изследвания.


И бъдете по-положителни момичетааааааа   bouquet


Уау, наистина е много пораснало. Това си е цял килограм.  Simple Smile Като гледам по сайтовете за 25 седмица дават около 650 грама. Аз последно като бях на преглед във 22 г.с. тежеше 341 грама. Направо вече сериозно се притеснявам. Shocked
Виж целия пост
# 650
tkirilova,и мойто в 20 г.с. беше 300 гр.,не са мк дали повод да се притеснявам,нормално е Simple Smile Просто някой бебета вървят по-големки.Една приятелка е в 7 ми месец,нейното още няма килограм,ама не се притеснява:-)
Виж целия пост
# 651
Ние в 21 г.с. бяхме 433 гр
Виж целия пост
# 652
Здравейте момичета и от мен, с пожелания за много хубав и усмихнат ден.

Цитат
Призовавам отново всички да дават предложения за заглавие на следващата страница, защото бързичко ще изпишем оставащите 13.
По повод обсъждането на качените килограмите ми хрумна нещо, като заглавие на следващата тема:
Февруарските мами трупат килограми, и няма тук измами-те пак са хубави мадами!

Виж целия пост
# 653
здравейте мили и усмихнати хубавелки. как сте? надявам се всички да сте добре и да сте мнооого здрави и щастливи. пожелавам ви прекрасни мигове и една много лека и безпроблемна бременност. надявам се че не ви досаждам, но ми липсвате... и си минавам да си ви чета, сега не пиша толкова често но от време на време ще ви досаждам, ей така че да не ме забравите. прегръщам ви всички и много целувки
Виж целия пост
# 654
здравейте мили и усмихнати хубавелки. как сте? надявам се всички да сте добре и да сте мнооого здрави и щастливи. пожелавам ви прекрасни мигове и една много лека и безпроблемна бременност. надявам се че не ви досаждам, но ми липсвате... и си минавам да си ви чета, сега не пиша толкова често но от време на време ще ви досаждам, ей така че да не ме забравите. прегръщам ви всички и много целувки

 Hug мерси дуденка. не ни досаждаш, отбивай се по честичко
Виж целия пост
# 655
Здравейте момичета и от мен, с пожелания за много хубав и усмихнат ден.

Цитат
Призовавам отново всички да дават предложения за заглавие на следващата страница, защото бързичко ще изпишем оставащите 13.
По повод обсъждането на качените килограмите ми хрумна нещо, като заглавие на следващата тема:
Февруарските мами трупат килограми, и няма тук измами-те пак са хубави мадами!



Ееее това много ми хареса   bouquet
Виж целия пост
# 656
здравейте мили и усмихнати хубавелки. как сте? надявам се всички да сте добре и да сте мнооого здрави и щастливи. пожелавам ви прекрасни мигове и една много лека и безпроблемна бременност. надявам се че не ви досаждам, но ми липсвате... и си минавам да си ви чета, сега не пиша толкова често но от време на време ще ви досаждам, ей така че да не ме забравите. прегръщам ви всички и много целувки

 Hug
Виж целия пост
# 657
дуденка,ти си част от нас   bouquet Hug
Виж целия пост
# 658
Здравейте, вчера бях на ЖК, момата вече е 600 гр. , доки каза, че за сега всичко е ок. Каза ми за настинката да пия тайлол хот , фервекс или други съдържащи парацетамол за да пресека настинката, която вече 2-ра седмица не минава. Вчера изпих един тайлол хот, но ме е малко страх днес да пия пак. Вие какво мислите  Sad а и пия сироп СТОДАЛ
Виж целия пост
# 659
Обадих се на лекарката заради втвърдяването на корема и ми увеличи магнерота двойно, включи и нош па. Иначе задъхването не ми е за първи път, но не е редовно. Май за 3-4 път ми се случва. На консултация съм чак на 1.11. та да видим, иначе каза да лежа и това е.

И на мен ми увеличиха магнезия, след като вече за втори път по време на преглед с ехограф д-ра казва, че имам силна контракция. Аз уви нищо не усещам, дори не мога да се ориентирам кога да приемам корема си твърд....

Моля, пиши колко магнезий ти изписаха на ден ?

Относно сърцебиенето и аз съм с учестен пулс между 85 и 95 средно, но се указа, че обяснението за това е че хормоните на щитовидната жлеза са ми се размърдали по време на бремеността и сега ми се налага да пия сутрин на гладно един хормон. Жалкото е че го открих случайно чак след 3-тия месец и никой от лекарите не ми препоръча да си направя по-рано изследване на хормоните свързани с щитовидната жлеза....


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия