ФЕВРУАРИ месец е студен, но ще бъде най-щастлив за мен ! - Тема 6

  • 26 758
  • 728
# 105
Малиии,колко девойки се появиха.Чак се кефя. Laughing
Мика,честито за хубавите новини.Радвам се,че бебката е добре. Wink
Hollypops,сини,розови,важното е да са живи и здрави.На мен пък розови ми се искаха,ама те-късмет все със сини да се огащваме. Laughing
Танче,ти си се отдала на заслужена почивка. Grinning Пийна ли си биричка?Как ти се отрази? Сигурно си зачервила бузките. Wink
Виж целия пост
# 106
Днес бях на ФМ (в 21 г.с. сме). За моя радост, бебока е добре, без никакви забележки мина оглеждането. Щастлива съм, че успяхме да му видим личицето на 3D този път. По принцип тези снимки винаги са ми били малко плашещи, но честно казано много мило ми стана, като видях нашето малко момченце. Дори успяхме да видим някои прилики с мъжа ми, или пък много ни се е развихрила фантазията, кой знае... Simple Smile Да е живо и здравичко. Искам да похваля и младата д-р Чавеева. Един от малкото специалисти по ФМ в България, които са преминали пълния курс по фетална морфология в Англия. Не правя реклама, а изказвам мнението си като пациент. Основното, от което съм очарована е и най-вече човешкия подход, внимание и търпение, които ми отдели.

Хубава вечер на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 107
Добро утро, д/мами  Hug

Аз рано-рано станах ... Не мога да си пренавия биологичния часовник и това е - будя се към 6 и в 7 вече съм станала и закусила ..., което ме подсеща:


ДжиДжи_23, аз утре съм при д-р Чавеева Simple Smile Много ми допадна споделеното за нея от теб Simple Smile Браво за прекрасното изживяване  Hug Прави ли запис на диск или флаш памет на прегледа, лекарката?

Лека, приятна ... и слънчева неделя на всички!
Виж целия пост
# 108
Добро утро и от мен мили дами!Тази работа със заканването през седмицата-веднъж да дойде събота и неделя така ще се наспя,хич не се получава вече  Tired Хем съм уморена,хем се събуждам рано-рано.Да ви попитам как сте с болките в кръста и гърба-аз лично сутрин се будя точно от това,а на всичкото отгоре имам чувството,че ме болят вече и тазобедрените стави......Напук на всичко ви пожелавам много усмихнат ден-тук в Бургас поне слънчице се е показало от сутринта   bouquet
Виж целия пост
# 109
Добро утро и от мен на всички ранобуднички .
Аз съм скокнала още от 6,30 часа , каточели някой ме гони ама няма как . Да приготвя закуска , кафенце и после да изпратя всеки по реда си - тати на работа , а бъдещия батко на дерсаане . После малко релакс за мен пред компа и аз тръгвам по задачки , че днес ще е натоварен ден .
Приятен и слънчев  ден и от мен мили дами . Въпреки , че при нас отново майче ще е мрачно и студено .
Виж целия пост
# 110
Добро утро и от мен !
Благодарч ви момичета! Hug
Аз също станах в 8 закусих, сега и едно кафенце ще пия и така .
Браво и на другите мами за хубавите резултати от прегледи   bouquet
Лек спокоен и слънчев ден!
Виж целия пост
# 111
Добро утро!
Аз също скокнах в 7 часа, изпих си редовната доза инка / при мен идеално замества кафето / и тръгнах да търся закуска. Малко се  изнервих докато се нахраня, но сега съм по-добре. Blush
Да споделя че успяхме снощи да покажем ритниче на таткото. Heart Eyes
Катето Има колани за бременни, които намалявали болката в кръстта, но не знам повече. Иначе препоръчват и седене върху фитнес топка, която раздвижва тазобедрените кости и кръста. Peace
Виж целия пост
# 112
Добро утро и от мен  bouquet Simple Smile Момичета да ви се оплача,май съм настинала. Приемам всякакви съвети как да се закрепя за да не стане по сериозно. Благодаря предварително. Забавен неделен ден желая 1swing
Виж целия пост
# 113
На мен много добре ми подейства осцилококцинум в комбинация с витамин С. Витамин С най-добре го приемай от изстискан лимон с малко мед. За нос може всички капки за нос с морска вода - Д-р Тайс или Африн. Другите капки за нос не са за бременни. За гърло хомеожен, хомеовокс или пастилите на д-р Тайс. Peace
Пожелавам ти бързо оздравяване. Hug
Виж целия пост
# 114
Добро утро! Аз пък станах преди малко Simple Smile

la vida loca аз затова и споделям, сигурна съм че и други търсят мнения, а аз се видях с не един или двама лекари. Не, запис не направи, а и да си призная не държах и може би затова и не се сетих. За мен беше по-важно бебока да е добре и второ - възможността да обсъдим изследванията като БХС, амниоцинтеза и неинвазивните ДНК кръвни тестове в концептуален аспект, не само моите резултати. Отдели ми много време и даже накрая ме попита "кажи сега какво научи от днес?" хахах... Питай я за запис, може и да прави. Simple Smile Успех ти желая!
Виж целия пост
# 115
Днес бях на ФМ (в 21 г.с. сме). За моя радост, бебока е добре, без никакви забележки мина оглеждането. Щастлива съм, че успяхме да му видим личицето на 3D този път. По принцип тези снимки винаги са ми били малко плашещи, но честно казано много мило ми стана, като видях нашето малко момченце. Дори успяхме да видим някои прилики с мъжа ми, или пък много ни се е развихрила фантазията, кой знае... Simple Smile Да е живо и здравичко.

Хубава вечер на всички! Simple Smile

Да е живо и здравичко! Simple Smile
Ние правихме ФМ в 19 седмица и по-точно в 18 сед. и 5 дни. И на мен ми бяха странни тези 4Д видеоклипчета, но като се откри лицето на малката и .. да ме видиш сега - нося си снимките в една папка с всички прегледи, на дисплея на телефона и си лягам с тях (тя е последното нещо, което виждам, преди да заспя) и ставам с тях (...и първото, когато стана).
Виж целия пост
# 116
Хаха Bimba-Timba, същата работа. Вчера колкото пъти я видя снимчицата и се радвам, сутринта се смях пак с нея, голямо сладурче. Кво нещо е живота Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Да се похвалим и ние сме ФМ - всичко е наред, чакаме още една принцеска! Да му мисли ММ с 3 мацки  Embarassed Embarassed Embarassed
Bimba-Timba, беше питала за плацентата, ама гледам вече са отговаряли, а и тя е говорила с доки, та да не се повтарям...
Нещо се мъча да се разболея, та и аз смуча прополки... Хубав ден на всички ви и приятен и по-топъл (ако може) уикенд!!!

И аз се мъчех да се разболея, та, да кажа - Голиа Актив бонбонки за гърло, капки за нос с морска сол (само те!), сироп на билкова основа (напр. на д-р Тайс или хомеопатичен), Витамин С с редовните витамини за майчета, чайове с лимонов сок и мед (липов например) и се оправих.

Виж целия пост
# 118
Хаха Bimba-Timba, същата работа. Вчера колкото пъти я видя снимчицата и се радвам, сутринта се смях пак с нея, голямо сладурче. Кво нещо е живота Simple Smile

Е, ми, така е  Heart Eyes , нормално - вълнение, най-хубавата емоция. Особено като почне да шава вътре и гледам ритничетата й на повърхността на корема понякога, погледна снимката и .. не мога да повярвам какво се случва с мен в живота ми, че най-накрая дойде и този ден, този момент от него. Сега съм супер нетърпелива да мине времето до раждането, да се роди, да я гушна (чак се просълзих вчера, докато мислех това), да я гледам как спи в обятията ми, да й видя чистия поглед, да й купувам разни неща, да я обличам (да ходя по магазините да й купувам подаръци), да я гледам как се изменя и дай, Боже, живи и здрави, да расте и да я виждам как шава наоколо, когато правя нещо - дали в кухнята, дали домашна работа, и как с любопитство ще иска като всяко дете да пипне, да помогне, да направи нещо... и да си лягам гушната с нея да спя на 1 легло...
Виж целия пост
# 119
Да се запиша и аз след ФМ. Показа ни се малката принцеса ,всичко е наред при нея,но мама има скъсяване на шийката (откъдето ми идвали и ужаасните болки в кръста) и сега е на магнезий и утрогестан една седмица, ако няма подобрение лекарката каза,че трябвало да ме приемат за известно време,което малко ме плаши..  smile3518 На вас пожелавам лек и усмихнат ден Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия