Весе да ти е жив и здрав тоя бонбон .. пууууу чак ми се дощя Ема пак да е толкова малка
Между другото, зa Aнди .съм с друго впечaтление ... знaеш ли колко хубaвко си игрa без тебе онзи път ... може дa беше зa 30 мин. ,aмa въобще не те потърси дaже, кaто имaше други децa и игрaчки.



, иска ми се да я имам в плюшен вариант

а когато нямам и пукнат грош както се казва, мога цял магазин с неща които са ми харесали да взема


Взела си тя маджата и седнала пред разливния пункт да нахрани детето, че било гладно и вече на половината от бурканчето вижда хлебарката
то да се смееш ли да плачеш ли






Казват че се храни добре,но вечер като го взема винаги е много гладен и жаден.Може би порциите им са малки знам ли.Иначе съм виждала как ги хранят,които не могат сами и едва ли ги оставят умишлено гладни 
Май нямаш паролата за нашия албум а
Пиши ми ако искаш да ти я пусна на лични Препоръчани теми