73 СОУ - гимназиална степен

  • 119 360
  • 795
# 270
Защо "надграждането" го води друг преподавател, различен от класния по език? newsm78
(някаква дама е, на която малката не можа да и произнесе името)
Полезно е да чуят друго произношение и стил на говорене на чуждия език. А, този друг преподавател, от класните на другите 8-ми класове ли е или преподава на големите?
farra, много се смях на постовете ти! Joy
Преподавателят със сигурност не е от другите 8-ми класове, защото моята клюкарка им знае имената на тях. Обяви  ми някаква госпожа с "К" - нещо си, ама не можа да го довъзпроизведе...
Виж целия пост
# 271
Ехо, някой има ли представа театърът в събота ли е и от колко часа ?
Иде реч за постановката "Кръдецът на праскови" в Народния театър!
Виж целия пост
# 272
В събота е, от 19.00 до 20.30ч. Simple Smile
В седмокласната тема една майка написа, че нищо не може да разбере за 73-то от тази тема, защото приличала на чат на 2-3 майки  Joy Joy Joy Какво да се прави...и аз искам повече майки да пишат...
Виж целия пост
# 273
В събота е, от 19.00 до 20.30ч. Simple Smile
В седмокласната тема една майка написа, че нищо не може да разбере за 73-то от тази тема, защото приличала на чат на 2-3 майки  Joy Joy Joy Какво да се прави...и аз искам повече майки да пишат...
Благодаря ти, farra.Искаш ли да си пишем закодирано, че и на нас да не ни разбират?! Simple Smile
И да не е гол спам,малката мноооого харесала г-жата по физика! Simple Smile А, дано!
Виж целия пост
# 274
Ще бъде интересно по физика догодина Simple Smile, разбрали били, че оценките варират от 2,60 до 3,20 макс. След физиката мойта и твойта се тюхкали " В какво се забъркахме...защо не си седяхме в старите у-ща и да си станем едни продавачки и т.н.?!"  Joy
Виж целия пост
# 275
 Simple Smile Оценките варират, до колкото си изкараш сам.Я си кажи всичко пък да ти пишат 3.20. А това с "продавачките" на мен не смее да ми го каже, че ме знае колко съм щурава.Извън шегата, каза че
 г-жата по физика обяснявала много интересно и въпреки, че говорела на немски, моето било разбирало. newsm78
Виж отзивите за госпожата по СИП са си страшни! Simple Smile
Виж целия пост
# 276
За физичката - да, разбираемо и интересно била говорила.
За г-жата по СИП, моята каза, че само тя от класа я била харесала, намира я за много приятна и готина Simple Smile. Наистина, била направила някаква правописна грешка, но сама се поправила и трябвало да й се даде шанс Simple Smile. Ще видим. Ето тук може да се включи някой с по-големи деца да сподели впечатления Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Здравейте,
Най-накрая и аз намерих време да се включа в темата за 73 СОУ. Досега ви четях с интерес. Големият ми син също е в 8 клас. Въпреки първоначалните ни притеснения относно училището, към днешна дата съм приятно изненадана от  преподавателите и децата. Младежът ходи с желание на училище и се справя доста добре(не смея да го хваля, тъй като постоянството не е сред най-силните му черти). Изрично да кажа, че съм много впечатлена от класната му -много всеотдайна и изискваща. Искам да питам дали знаете нещо повече за екскурзията през пролетната ваканция, тъй като от младежа не мога да получа информация- твърди, че никой нищо не знаел-кога се записват, кога се плаща?
Виж целия пост
# 278
Здравейте и от мен! Не знаех за темичката. Благодаря Гани!
Виж целия пост
# 279
Здравейте, нови мами в темата Simple Smile
noalba, коя е буквата на класа? За пролетната екскурзия в чужбина знам, че вече е късно за записване...преди Коледа събираха капаро.
Виж целия пост
# 280
noalba, не знам коя екскурзия имаш предвид.Ако е тази за Морените, само е спомената, но не е доуточнена в детайли, т.к. има доста време до тогава.Иначе и ние искаме да ходим.Ако трябва да съм по-точна, моята дъщеря иска просто някъде да се ходи, местоположението не е от толкова решаващо значение. Simple SmileСега, междусрочната ваканция беше с деца от у-щето за 2 дни до някакво село до Котел и си изкара страхотно!Ти за каква екскурзия си чула!
Nadyk , Hug!Не знам, но като се сетя за теб, винаги се усмихвам! Simple Smile Как е в 9 клас?Вярно ли е голям зор?Готвите ли се за изпита в края на 9-ти клас?

П.П. farra, не стига, че пишем само двете, ами пишем и едновременно!Не знам как го постигаме! Joy
Виж целия пост
# 281
 mimchoni, здравей мила! Ти ме усмихваш, в 9 клас е по-трудничко и натоварено. За изпита не се подготвяме специално)))
Виж целия пост
# 282
Буквата на класа е "В". Имам предвид екскурзията в чужбина. Днес ще накарам младежа да провери, дали няма шанс за "късни записвания" . Очевидно е проспал момена, когато са се записвали. Иначе за "новите" учители научих, че госпожата по история била много "яка". 
Виж целия пост
# 283
Nadyk , това "по-трудничко", на мен ми изглежда като "страшничко" Simple Smile, ама няма да се затормозяваме отсега.Като му дойде времето,ще му мислим.Успех на младежа и ще му стискаме палци!
noalba, по спомени екскурзията за чужбина я организираше класната на "Б" клас - Йолова, като повечето деца са от нейния клас и допопълни бройката с останалите паралелки.До скоро(преди месец) е имало едно свободно място, но е заето от дете от нашия клас.По-добре, вземи телефона на госпожата и говори директно с нея.Успех!От новите учители имаме данни само за г-жата по физика - "много е готина", щом и историчката е "яка" - добре е. Simple SmileМоята обаче проплака от госпожата по СИП!
Какви са ви отзивите оттам, коя точно ви води СИП-а?
Виж целия пост
# 284
mimchoni, за госпожата по СИП отзивите са никакви. Обикновено младежа казва дали му харесва или не някой учител, обаче снощи ми заяви, че не знае дали му харесва или не. А иначе бяхте прави, че за пролетната екскурзия няма повече свободни места.Разговарях с г-жа Йолова, която ми потвърди, че всичко е заето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия