73 СОУ - гимназиална степен

  • 119 360
  • 795
# 450
Здравейте, момичета! И ние вече сме записани окончателно в паралелка НЕ/РЕ/М (момиче).
Голяма обиколка на София направихме (ходихме да вземем отпусното и го занесохме в 73-то).

За униформата още не сме я видяли, но сме решили да вземем елека и суичъра (дъщеря ми за сега отказва да облече сако). Някой наистина спомена, че девойките могат да носят и момчешкия сичър, така че ще изберем цвета който тя хареса.
Виж целия пост
# 451
На нас в магазина за униформи ни обясниха, че сакото (и бяла риза) е задължително за официални случаи като 15.09, затова поръчахме и сако. Може би ще е от полза да се изкажат и родители с повече стаж   Thinking
Виж целия пост
# 452
Елека също става за официални случаи, това ми каза на мен в магазина.
Виж целия пост
# 453
Като стана въпрос за "родители с повече стаж" та да питам, на родителската среща на 10.09. с децата ли ще се проведе(за да се запознаят с класните и да попретръпнат малко) или не?  newsm78
Виж целия пост
# 454
Като стана въпрос за "родители с повече стаж" та да питам, на родителската среща на 10.09. с децата ли ще се проведе(за да се запознаят с класните и да попретръпнат малко) или не?  newsm78

Не, тя е само за родителите:)
Виж целия пост
# 455
Честито на новоприетите деца и успех в новото училище!  bouquet
За сакото бях писала, обляхохме го един-единствен път, точно на 15.09, но имаше и деца с жилетки и елеци. Никого не върнаха! Simple Smile
За родителската среща на 10.09 е добре да си носите «предвидените» парички за учебниците по НЕ
( около 200 лева), които се поръчват общо за класа ( не е задължително, но е по-добре, отколкото да ги пращате по детето после). На нас поне ни ги събраха още тогава. Въобще тази родителска среща е по-скоро от организационен и опознавателен характер. Октомври месец ще има пак родителска среща, която вече си е за учебния процес!
Дано съм била полезна!
Весело лято на децата! Hug

Ганис, и каква излезе тя накрая!? Май ще поемеш випуска след нас и ние нямаме шанс да се класираме при теб!?
Иначе това, което прочетох за физичката – много ме зарадва! Дано тя да ни е класна!
А иначе да видим кой ще ни поеме по НЕ в 9 клас, макар и малко часове вече, важно си е!
Виж целия пост
# 456
Здравейте! Ходихме днес за униформа. Жената в магазина каза, че са задължителни елека или сакото или жилетката (едно от трите). Ние поръчахме елека и суичъра (66лв.). Суичърът е някакво особено оранжево, но на дъщеря ми и хареса. Докато се мотаехме в магазина едно момиче си купи само жилетка, така че е въпрос на избор колко части да си купите.
Весела ваканция!!!
Виж целия пост
# 457
Мами и татковци, децата трябва да имат поне една дреха със задължителен елемент.
Не слушайте, какво ви говорят в магазина.
Аз като коментирах със сестра ми за униформите, тя и Крис прецениха, че ще купят суитчър и може би сако.
Поне една, означава  само една или повече от една:)
Виж целия пост
# 458
Моят син е в паралелка НЕ/ФЕ/БеЛ. Има ли някоя мама на осмокласник, осмокласничка от тазипаралелка? Ще ми бъде много приятно да се запознаем!
Виж целия пост
# 459
Моят син е в паралелка НЕ/ФЕ/БеЛ. Има ли някоя мама на осмокласник, осмокласничка от тазипаралелка? Ще ми бъде много приятно да се запознаем!

Привет:)) Аз не съм мама, а леля на осмокласник в паралелка НЕ/ФЕ/БЕЛ.
По този повод, в петък сестра ми е поръчала за Крис жилетка и суитчър.
Виж целия пост
# 460
Моят син е в паралелка НЕ/ФЕ/БеЛ. Има ли някоя мама на осмокласник, осмокласничка от тазипаралелка? Ще ми бъде много приятно да се запознаем!

Привет:)) Аз не съм мама, а леля на осмокласник в паралелка НЕ/ФЕ/БЕЛ.
По този повод, в петък сестра ми е поръчала за Крис жилетка и суитчър.

Привет! Благодаря ви, че ми написахте нещичко. Прави ми впечатление,  че още никой не е сигнализирал за прием  в тази паралелка. Вие я избрахте, или балът стигна за там? Синът ми е с 34, 200, имаше  възможност за НЕ/АЕ, но в последния момент поговорихме в къщи. Това си беше наша агитация-родителска. След това той изпадна в колебание, ще му  бъде по-лесно с английски, безспорно.  Но пък така печели трети език. Вие какво мислите?
Ние поръчахме елек и суитчър. Много са готини дрешките. А, и друго се сетих да ви питам. В 8-ми клас организира ли се екскурзия, до къде е  обикновено и за какви пари става дума?
Виж целия пост
# 461
Балът на Криси е 34, 314. Паралелката с ФЕ е първото му желание. Имаше известно умуване от негова страна за втория чужд език, дали да не е АЕ. И за третия профил. Искаше математика, но надделя ФЕ, пък и леля му е учител по математика. Т.е. детето си е перманентно с профил МАТ  Mr. Green
Виж целия пост
# 462
Балът на Криси е 34, 314. Паралелката с ФЕ е първото му желание. Имаше известно умуване от негова страна за втория чужд език, дали да не е АЕ. И за третия профил. Искаше математика, но надделя ФЕ, пък и леля му е учител по математика. Т.е. детето си е перманентно с профил МАТ  Mr. Green
Аха, радвам се, че има още един юноша, ориентирал се към специалността, а не към бала на паралелките. А за екскурзиите нещо ще ми кажете  ли?
Виж целия пост
# 463
Да, знам че осмокласници ходят на екскурзия, но тя обикновено е през пролетната ваканция. Ако искате, на първата родителска среща,която е на 10.09 ще питате класния ръководител. Аз нямам идея, кой и как се организират. Има време. Ако има такава екскурзия, децата ще разберат от учителите.
Виж целия пост
# 464
Да, знам че осмокласници ходят на екскурзия, но тя обикновено е през пролетната ваканция. Ако искате, на първата родителска среща,която е на 10.09 ще питате класния ръководител. Аз нямам идея, кой и как се организират. Има време. Ако има такава екскурзия, децата ще разберат от учителите.
  Благодаря! Сега ще оправяме униформите на първо време. Попитах информативно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия