На море в Турция - тема 26

  • 105 477
  • 760
# 210
Ако прескочим 2014г. мислено... Laughing мога да Ви дам името на първия хотел който вече се анонсира  за 2015г. Все още издирвам мястото където ще се строи/ако може помощ от Галактик или Татяна/,имам съмнения за Белек или Сиде. Хотела е на компанията ,която държи и Granada Luxury. Новият хотел ще се казва-GRANADA PALACE RESORT&SPA 5*.

Мястото е Белек   http://www.youtube.com/watch?v=WPlo_-9blMc
Виж целия пост
# 211
еими,  bouquet Големи благодарности . Simple Smile
Виж целия пост
# 212
По повод хотелите от веригата Палома в Йоздере. Един познат направи сравнение му двата хотела с две думи. Палома Паша е луксозен а Палома Клуб Султан е естествен /истински/.
Зомбайо, Alleisha и cska_kazanlak, за вас и за другите фенове на Палома Клуб Султан един реален български клип за Паломата от септември 2011 г.  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=jOaOeGmOJPM
Виж целия пост
# 213
Лариса,   bouquet
Виж целия пост
# 214
Благодаря  bouquet,
тъкмо го гледах...искам да питам, преди да съм забравила - на пързалките в аквапарка пускат ли деца на 10 години...има ли възрастово ограничение newsm78
Виж целия пост
# 215
И аз да благодаря за клипа! Гледал го бях преди две години, но добре е да си припомни човек...
А въпроса на Зомбайо стои и пред нас - нашият син също ще е на 10 догодина. Не вярвам да има проблеми с това, щото миналата година в Дидим беше на 8 и се пускаше самичък по пързалките - никой не го е спирал от персонала...
Виж целия пост
# 216
Благодаря  bouquet,
тъкмо го гледах...искам да питам, преди да съм забравила - на пързалките в аквапарка пускат ли деца на 10 години...има ли възрастово ограничение newsm78
И аз да благодаря за клипа! Гледал го бях преди две години, но добре е да си припомни човек...
А въпроса на Зомбайо стои и пред нас - нашият син също ще е на 10 догодина. Не вярвам да има проблеми с това, щото миналата година в Дидим беше на 8 и се пускаше самичък по пързалките - никой не го е спирал от персонала...
Няма ограничение за 10-годишните. Нашият син беше почти на 10 през юни (Лъв) и никой не го е спирал и не го е питал на колко години е. Пързаляха се и 8-10 годишни.  Peace
Виж целия пост
# 217
Лариса, клипчето е чудесно! Успях да видя тази красота на живо за няколко часа това лято. Разходихме се из комплекса с количка за голф и бяхме много впечатлени. Красота и спокойствие.
Виж целия пост
# 218
Аз да ви споделя на кратко , че хотела в който бяхме Ic Green Palace в Анталия ни хареса. Много голям и зелен, много и разнообразна храна, от а ла картите ни хареса италианския. Другите не чак толкова. Персонала вече беше доста отегчен и уморен, но е разбираемо за края на сезона. И водата в басейните беше студена. Имаше си и други недостатъчета, но важното е да се наслаждаваме на хубавите неща. Много добре си починахме. Стаите не са кой знае какво, но пък чисти, всеки ден ни сменяха хавлиите, много често и спалното бельо. От агенцията ни бяха издействали стая с гледка море, беше тиха и сме доволни. За анимацията нищо не мога да кажа, щото не си падаме по тия неща,  но пък имаше дискотека, отделно други представления, жива музика разнообразна.. много неща. Уф, хич не съм по описанията Simple Smile) но ако някой го интересува нещо конкретно, може да ми пише (става и на ЛС).
Исках да се отпиша от темата, защото в близките години едва ли ще отидем пак в Турция, но така свикнах да ви чета, че още го правя и прочитам всеки един коментар за хотелите, дори много дългите Grinning
Виж целия пост
# 219
Ако прескочим 2014г. мислено... Laughing мога да Ви дам името на първия хотел който вече се анонсира  за 2015г. Все още издирвам мястото където ще се строи/ако може помощ от Галактик или Татяна/,имам съмнения за Белек или Сиде. Хотела е на компанията ,която държи и Granada Luxury. Новият хотел ще се казва-GRANADA PALACE RESORT&SPA 5*.

Мястото е Белек   http://www.youtube.com/watch?v=WPlo_-9blMc

А кои хотели се откриват 2014 ?  Thinking
Виж целия пост
# 220
 цитат: "А кои хотели се откриват 2014 ?"
Ще има доста.Със сигурност новият ASKA-LARA, както и нови корпуси в Long Beach и Delphin Botanik. Предстои доуточняване и своевременно ще ви уведомя. Wink
Виж целия пост
# 221
Привет Hug имам една молба Praynig Освен Отзыв.ру бихте ли ми дали линк на друг руски сайт с класации и мнения 3а хотелите в Турция.
Благодаря, предварително!
Виж целия пост
# 222
в трипадвайзър има доста коментари на руски.
Виж целия пост
# 223
-True Blue- ,разбрах че сте почивали в IC Green Palace. Помня че се прецака почивката Ви там,преди месец някъде. Ако не е тайна,как успяхте да отидете,платихте наново или ви признаха ваучерите ?  newsm78
Виж целия пост
# 224
Платихме наново, само че този път за 12 нощувки, не за 19. А избора ми на хотел беше почти изцяло от твоето мнение Simple Smile  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия