Who is next, Ноемврийки 2013? - Тема 17

  • 26 962
  • 725
# 375
Честито на мама Evropa! Жива, здрава и много щастлива да е малката сладурка!
Geryger, стискам палци  Hug Всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 376
Гери, спокойно мила, всичко ще е наред, бебето е достатъчно голямо Simple Smile Пожелавам ти всичко да мине по мед и масло и когато можеш да се включиш да кажеш как сте  Hug

Европа, честито  Hug Hug Hug Жива и здрава да ви е Калина и много да ви радва, да има прекрасно детство и само слънчеви дни  Hug На теб бързо възстановяване и чакаме включване да разкажеш Simple Smile

Забравих да поздравя новата ни бъдеща ноемврийска мама с добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 377
Честита Калина на мама Европа, да са живи и здрави и скоро да са си вкъщи!  Hug
Гери, стиснати палчета от мен, утре ще гушкаш бебо! Всичко ще е бъде наред!   Peace
Виж целия пост
# 378
Гери успех мила и мисли позитивно всичко ще бъде наред а и тези мерки не са кой знае колко малки,моя син се роди 2400 в средата на деветия.Ако за гестационните си седмици се е развило няма да стои в кувьоз.Вече изписват от 2200кг нагоре.
Честито и на мама Европа и бебе Калина и тук,бързо възстановяване  Hug Hug .
Виж целия пост
# 379
Здравейте, след новината за бебката Калина да се включи и по другите въпроси  Grinning. Аз бях на кафе, после на пулмолог, уж всичко е наред, съгласи се с упойката, която препоръча алерголожката и с нейните препоръки, каза, че съм добре с дишането, но аз нощем съм по-зле, изписа ми лекарство, но не смятам да го пия, за отхрачване е, а аз сега не кашлям. Голямо чакане пак, имаш 3-ма мъже преди мен, разбира се никой не отстъпи място на бременна жена, тея дни много се възмутих от хората  Rolling Eyes.
aneliyaaa3, като имаш бактерии, изписаха ли ти АБ или друго лекарство?
rali_sm, браво за прегледа, аз пък вече ходих на алерголог, според моя по-добре сега, че да не ни изненада беба  Simple Smile. Да, аз си купих помпата на Бертони, днес пак ми я похвалиха, покрай мен все са с нея. Количката е хубава, браво.
Chikka, ще кажеш дали помага възглавницата, че да не се набутаме и ние, ако не помага  Joy Laughing. Много гадно, че са те уплашили, всичко ще е наред  Hug
В този ред на мисли и аз се уплаших преди малко като се прибирах, в автобуса бях и скапания шофьор щеше да се блъсне в една кола отпред и в последния момент наби спирачки, стресна ме и корема ме заболя от тръскането и сега лежа.
mimcho93, е какви са тия продавачки, нещо не им се работи, а колко безработни чакат за подобна работа  #2gunfire #2gunfire
geryger, стискам палци всичко да мине добре и бебчето да е добре и развити дробчета  Hug
Виж целия пост
# 380
Честито на мама Evropa   bouquet Hug
Виж целия пост
# 381
Честито на мама Европа!!!
Да ти е жива и здрава дъщеричката и на теб бързо възстановяване!!!   bouquet




geryger, стискам ти палци за утре! бебето не е малко и не е в рискова седмица... все пак сме в 9 месец, дано всичко е наред Peace Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover. Чакаме те с добри новини! Късмет!
Виж целия пост
# 382
Честито на мама Европа!Живо и здраво бебе,бързо възстановяване на мама и скоро да си бъдат в къщи!
Виж целия пост
# 383
Честито на мама Европа и бързо възстановяване   bouquet да е жива и здрава Калина
geryger ще стискаме палчета бебчо да е  достатъчно голям и да не се налага кувиоз, мисли положително  Hug
Аз ходих да си взема парите най накрая, ходих и до лабораторията да си взема талонче с кръвната група, защото не ми бяха направили, но докторката ме пита да ли имам и аз ги задействах  Simple Smile              .....и си мислех, че днес ще имаме бебе и аз не знам защо  Simple Smile
Рали количката, много ми харесва ще я поръчвате от сайта на mothercare или ги има и в БГ.
Виж целия пост
# 384
Европа,честито бебенце,да сте живи и здрави и двете с Калина и много да се обичате!
Виж целия пост
# 385
Кукумявче намерих една мама продава в продавалник за 499,но чакам и един посредник да ми каже цената от УК колко ще излезне,но се чудя все още защото няма кош на новородено,иначе в продавалник пише че е кош 2в1
http://prodavalnik.com/nova-mothercare-my-choise-my4-chervena-i32609539
Виж целия пост
# 386
Честито на мама Европа  bouquet Да е жива и здрава малката Калина.
Виж целия пост
# 387
Честито на мама Evropa!  Да е жива и здрава малката Калина, много радост да носи на мама!  smile3504


Виж целия пост
# 388
Честито бебче на мама Европа и от мен! Много здраво и само с усмивки да ви дарява!

Гери имаш стиснати палци и от мен за утре! Не се тревожи, всичко ще е наред....по важно е да го изкарат бебечето, вместо да се мъчи вътре! Hug Praynig

Джудже много се радвам за доброто развитие при Вики. Сега и ти да се оправиш възможно най-скоро и да се прибирате вече вкъщи да се радвате един на друг! Hug
Виж целия пост
# 389
Европа и тук честито. Да ви е жива и здрава малката принцеса и да ви радва цял живот. Много се радвам за вас.
Ама снощи ти казах да чакаш до 23 Октомври и беше уж съгласна .... Ама май нещо си си променила мнението.  Hug

Гери не се притеснявай моля те. Всичко ще е наред с бебчо. Ако се наложи да седи в кувиоз не се притеснявай. Не е страшно.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия