Who is next, Ноемврийки 2013? - Тема 17

  • 26 962
  • 725
# 390
Честито на Европа за бебка   bouquet
Гери, мисли позитивно и всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост
# 391
Стискам палци Geryger!  И дребния се е разритал яко, явно и той се вълнува  Grinning Успех!

Виж целия пост
# 392
Честито бебче на мама Европа желая и много здраве и щастие!  bouquet
Гери и от мен много късмет и стиснати палци  Hug всичко ще бъде наред.
Джуджи вече звучиш по- добре, много се радвам за малкия Вики! Не съм споделяла, но имам племенници родени в 32 седмица, за щастие всичко е наред, но болките и притесненията ти не са ми чужди Hug
rali_sm мисля, че количката е с 1 трансфомиращ се кош подобно на тази http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/can … na-kolichka-angie
Да се похваля днес бяхме на запис на тоновете, всичко е наред  Grinning
Виж целия пост
# 393
И тук Честито бебенце на мама Европа. Жива и здрава да е рожбичката им, а на мама пожелавам бързо и леко възстановяване.  bouquet
Виж целия пост
# 394
Честито на мама Европа за бебче Калина да ти в жива, здрава и мнооого усмихната   bouquet
Гери стискам палци за утре всичко да мине спокойно  Hug
Виж целия пост
# 395
Помооощ момичета-имам кръвно!  Shocked
По-рано нещо ми стана лошо... Стегна ме отзад главата и реших да си измеря кръвното 123/80, което за мен е малко необичайно... Попринцип съм с ниско. 100/70 примерно. Сега реших пак да го измеря 130/87 което за мен вече е високоооооо! И съм много притеснена. Значи от друго не ме е страх, ама от кръвно си умирам от притеснения. Нормално ли е да вдигам кръвно-то за повечето хора не е високо, но за мен е... И какво да правя?  Sad
Виж целия пост
# 396
Европа честито мила newsm51 бъдете живи и здрави и бързо възстановяване  Hug Гери стискам палчета всичко да е наред и с теб и бебчо Hug
Виж целия пост
# 397
Честито бебче на мама Европа ! Да расте много здрава и щастлива.
Чика , не знам за кръвното какво да кажа. И аз бях така 1-2 дни с по-високо, но нищо не съм предприемала, не знам.Да кажат момичетата, които по-разбират от кръвно.
Гери , и аз ти стискам палци  Praynig
Джудже , радвам се да прочета,че Вики бързо напредва. Heart Eyes

Аз днес бях на отворени врати и видях всичко що можех да видя  Mr. Green Първо ,че половината момичета бяхме ноемврийки.Какво съвпадение само.Показаха ни предродилно, родилно (едно момиче току ще беше родило.Може би преди броени минути и ни показаха бебчето и.Имаше още кръвчица по главата. От там видяхме и момичета, след секцио.Качиха ни и в интензивното.Показаха ни бебчета в кувиозите.Видях бебче 1кг. Като на сън ми  е още.Добре беше бебенцето де. И още едно имаше отделено, но там няма да разказвам да не ви товаря. Мисълта ми е ,че много неща видях, които не очаквах да видя. И бебенца още ни показаха съвсем доносени и без проблеми.Боже, толкова малки и така повити една главичка се вижда само.Много беше мило. Heart Eyes И подаръци ни дадоха. Mr. Green Една книжка, прах за пране, крем против подсичане  и някакви брошури с намаления. Много успокояващо ми подействаха тези отворени врати определено  Peace

Аз днес си се разкарвам пак целия ден с контракции и от време на време напрежение ниско долу като при ПМС.Да идва вече 21-ви да ходя на ЖК ,че понякога имам чувството,че няма да дочакам, а документите не ми е дал още док.Ама иначе продължавам да си пътувам по 30 км по автобусите , много съм отворена. Утре малката ми сестра става на 3годинки. Heart Eyes Днес гледах за малко брат ми , който е на 7 месеца.Пуснала съм му Baby TV и го бутам в една триколка с едната ръка, а с другата си ровя телефона.Поглеждам го след 5 минути и той горкия кривнал главата и заспал и виси.Душичка Heart Eyes Така сладко беше заспал.

Това от мен за сега : ))
Виж целия пост
# 398
Чика, аз също бях вдигнала кръвно за ден-два, но сега съм добре и нищо не правя. Тогава пробвах с кисело мляко с канела вътре, уж смъква кръвното, виж д нета има разни бабешки рецепти пак за смъкване. Като цяло не е много високо, но ако не се чувстваш добре, не е хубаво
Рейнбол, радвам се, че си доволна от отворените врати, ама това за малкото бебе и мен ме стресна, дано да не се сблъскваме с такива неща. Ти иначе значи имаш опит с такова малко братче  Simple Smile
Виж целия пост
# 399
охххх днеска пак с тия контракции сериозно имам чуството че постоянно ми е стегнат корема и бебето не спира да се разтяга и ме боли мн гадно...в петък съм пак на тонове и ако продължава така ще си се оплача на док  Rolling Eyes последните два дни много странно ми тежи корема и ме дърпа надолу ама все едно че ще се пръсне и боли както от стягането така и от опъването... ooooh!
Виж целия пост
# 400
европа честито ти бебче! Да сте живи и здрави, чакаме новини   bouquet

гери стискам палци за утре, всичко ще е наред, не са ти малки кг и седмиците вече, пожелавам ти всичко да мине бързо и ти завиждам за скорошната среща с бебчето.

чика мм имаше проблем със септума и даже на операция ходи, само че не успяха напълно да го оправят, но по малко хърка, като е по гръб...та аз го моля да се обърне настрани и тогава се оправя. Лепенки също сме ползвали, и аз при хрема, и помагат, но излизат скъпичко ако е за всяка нощ.
Иначе за кръвно, не съм спец но мисля че не е ужасно все още, но може би си заслужава едно обаждане до лекаря. Особено ако продължи да се качва, тъй като това може да е симптом за преекламзия (не искам да те плаша, не мисля че си с толкова високо кръвно, просто наблюдавай)

Аз днес мислех да не пиша тук , че вечерта докато се организирам реших да си легна, че на сутринта имам лекция по кърмене, ама не познах, защото ме хвана една контракция, с една остра болка около пъпа. ММ се събуди, донесе ми но шпа, но още ме стяга и станах да поседя на топката. Иначе аз днес бях на видеозон, всичко ни е на шест, тежим 3.553 кг  Shocked и сме в добра изходна позиция, с глава надолу и лице към гърба ми (затова останах и без снимка, но на този етап се радвам че си крие лицето в таза ми). Също така се обадих за резултати от стрептококи Б теста и нямам такива гадини, ура  Peace

Лека нощ на всички които пропуснах, отивам да пробвам пак да спя...лека нощ
Виж целия пост
# 401
Честито бебче и от тук на мама Европа, с пожелание за много щастие   bouquet
Виж целия пост
# 402
Честито и от мен на новите майчета - Джуджи и мама Европа - да са ви живи и здрави дечицата!  bouquet

Chikka не се притеснявай 130 не е много високо кръвно, но все пак се обади на лекаря ти, но към края на бременността съм чувала, че е нормално така да се покачва при някои жени. Моето пък е доста ниско, и пак е некомфортно
Виж целия пост
# 403
Честита радост на мама Европа и тук , да е жива и здрава малката Калина   bouquet

Айде и тук да си постна отчета от прегледа вчера : бебо е пораснал супер много , докторката се стресна , че и мен даже - около 3кг сме а имаме още 5 седм. в които каза че ще расте още. Иначе индикации за раждане няма, плацента , води и сърдечна дейност - са отлични. Само дето е пораснал за 1 мес. близо килограм и това я притесни ако не тръгне родилна дейност до 7-8.11 и просължава да расте с тия темпове - ще  трябва да вземаме мерки за раждането и има голяма вероятност да родя секцио Cry. Важното обаче е , че бебо е добре и това за мен има по - голямо значение. Утре съм на записи на тонове в ЖК да видим от там какво ще кажат.

Светле вижда му се края вече , така че ще постискаме още малко.
Джуджи чудесни новивни за малкия ни мъж   bouquet
Чика консултирай се с док. какво да правиш че точно на края да вдигаш кръвно не е добре, не че е добре по принцип , и аз си следя моето че с тия оттоци по краката да не нбаправя някаква преекламсия.
Гери  Hug
Виж целия пост
# 404
геригер дано мине леко и бързо да се възтановиш!Бебе и то да е добре...пък ще порасне,може като се роди да му дойде апетита Wink Hug

Европа,честита дъщеричка!Живи и здрави и бързо възтановяване!

Рейни в коя болница ходи на оглед и защо се отказа от услугите на МЦ,,Дева Мария,,?

Пепита браво,на бебе,добре си хапва...!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия