Who is next, Ноемврийки 2013? - Тема 17

  • 26 962
  • 725
# 345
Е, аз пък в Тина Киркова не бих отишла.
Радкакака, аз също съм раждала там, но преди 9 години. За това сега разпитвам Simple Smile
Виж целия пост
# 346
 Аз за болниците съвет не мога да дам, защото май ще трябва да раждам в Пловдив,иначе се следя в Тина Киркова.
Лекарят ми е невероятен, но част от персонала хич го няма. Както предполагам навсякъде.

Аз пък да ви се оплача за какво съм се закахърила днес. Може и да се окаже, че е било напразно, ама нали трябва да има за какво да се тревожа всеки ден....
Реших, че няма да ходя да си пускам изследвания в Тина Киркова и отивам в една лаборатория в Пловдив. Голяма грешка. защото трябваше да ида и да си взема резултатите. Досега никога не съм знаела какви са точните ми стойности.Звънкам и акушерките ми казват дали всичко е наред. Ама днес седнах да гледам и се тъхкам:
Кръвната ми захар е 3,60 ( при референтни стойности 4,10- 5.90; деца 3.3 - 5.6)
СУЕ - 50( при референтни стойности 0-20, но затова пишеше, че било нормално да бъде повишено по време на бременност).
иначе всички други са ми на долната граница или много малко под нея. Което май не е чак толкова фатално.

Ако някой си е правил скоро изследвания и ги има под ръка резултатите, може ли да погледне какви са му стойностите по тези показатели.
Виж целия пост
# 347
Точката СУЕ-то ми е 30 при ст-ти до 25. Имам и 3-4 левкоцита в урината като ст-тите са до 4 на поле. Двама лекари гледаха и нищо не казаха за това, така че го смятам за ок.
Захарта ми е 3,99 при ст-ти от 3.3-6.0

Така като гледам и реф. ст-ти на лабораториите се различават
Виж целия пост
# 348
Здравейте мами.
Мерси за подкрепата. Вече и аз съм убедена, че всичко ще е наред с операцията. Дано да бъде така наистина.
Кадроваче, е те това е крема, обсъждаше се във фейсбук - http://apteka.framar.bg/30011578/асам-мехлем-с-невен-250-мл- .
Вампи добре си направила. Твоята лекарка изглежда тотално незаинтересована. Аз също се чудих за болниците и избрах втора градска. Но ще раждам нормално.
Джудже радвам се за Виктор, дано скоро и ти се оправиш и да се гушкате вече вкъщи. Дано и Гери е добре.
Александра, дано да овладееш положението с грипа преди да е станало по-зле.
Точката, и моето Суе е доста високо по спомени -2 пъти над нормата. Другите резултати не ги помня.
Илияна, добре дошла.
Рейнбоу, каква е тази помощ за бременни? Добре си се подготвила за бебо. И аз имам много подарени дрешки, но като ги изпрах и почнах да гладя забелязах, че повечето са за по-късните месеци.
Дано не съм пропуснала някой, на когото исках да пиша.
Виж целия пост
# 349
Джуджи радвам се че Вики е добре дано скоро и ти се оправиш и да си се прибирате вкъщи  Hug
Гери да се включва и тя да каже как е
Рейни и на мен днес ми дадоха бая неща и ще има и още пък и аз съм накупила сума ти работи та и аз се чудя сега къде ще прибирам всичко  Rolling Eyes ама нищо нека има
Джени успех за ТМ всичко ще е наред този път ще видиш  Hug
аз и тук да се оплача че днес съм с ужасно много контракции корема ми почти постоянно се втърдява и ми е доста дискомфортно...до сега не съм имала такъв ден чести контракции да ама такова чудо цял ден...и май зачестяват на всичкото отгоре  Rolling Eyes долу горе са през около 20-30 мин. за сега но пък нямам прорязваща болка каквато уж трябва да има при родилен процес тей че сигурно са си подготвителни ама...на шашкам се  #Crazy
Виж целия пост
# 350
rainbowgirl и аз имам много подарени неща и не мога да събера всичко в чекмеджетата, но сега нямаме възможност за нова мебел и чак май след нова година, ще видя къде ще ги тикам, какво ще правя  Laughing Laughing
Djudjeto, радавам се, че писа и че бебчо е по-добре  Hug, жалко е само, че ти още се мъчиш, скорошно оздравяване ти пожелавам  Hug
Точката, аз във фейса ти писах.
Джени, мерси за инфото за крема, нещо съм пропуснала във фейса като сте обсъждали   bouquet
destiny_ff, да ти минават контракциите
Виж целия пост
# 351
Къде стеееееееее?  Sad
Всъщност се радвам, че спите-значи сте спокойни и нямате болежки  Hug. Аз полудявам! Ама съвсем наистина. Моя така се е разхъркал и няма будене. Спира за няколко минути и после пак, ама ви казвам дъскорезница.  #2gunfire Ми то човек как да спи? И ей ме на, седнала в кухнята на диванчето, изядох една топла супа, изпих две чаши сок-ама сън не ме лови. Оцъклила съм се яко. И си поплаках. И ми е нервно, защото цялата къща спи, само аз ходя като ритнато куче от стая в стая и се чудя къде да легна и как да се завъртя, че да има малко спокойствие. Моля ви!!!!! Някой ако знае лекове срещу хъркането-приемам всякакви, защотооо ще се разведа  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Не издържам!!! Ох оплаках се, малко ми олекна.  Mr. Green Доглеждам Супердомовете по ТLC и ща не ща ще стискам очите.  Shocked
Виж целия пост
# 352
Ох, горката Tired ами на диванчето в кухнята не може ли да ллегнеш?
Аз също не спя, ама причина няма. Не ми се спи Crossing Arms

Джудже, радвам се, че бебето се оправя Peace. Скоро и ти и ще идем на разходка някъде с бебетата. Само да се покажат и нашите де Mr. Green
Джени, стискам палци на мъжа ти, всичко да мине отлично!!! Peace
Виж целия пост
# 353
Къде стеееееееее?  Sad
Всъщност се радвам, че спите-значи сте спокойни и нямате болежки  Hug. Аз полудявам! Ама съвсем наистина. Моя така се е разхъркал и няма будене. Спира за няколко минути и после пак, ама ви казвам дъскорезница.  #2gunfire Ми то човек как да спи? И ей ме на, седнала в кухнята на диванчето, изядох една топла супа, изпих две чаши сок-ама сън не ме лови. Оцъклила съм се яко. И си поплаках. И ми е нервно, защото цялата къща спи, само аз ходя като ритнато куче от стая в стая и се чудя къде да легна и как да се завъртя, че да има малко спокойствие. Моля ви!!!!! Някой ако знае лекове срещу хъркането-приемам всякакви, защотооо ще се разведа  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Не издържам!!! Ох оплаках се, малко ми олекна.  Mr. Green Доглеждам Супердомовете по ТLC и ща не ща ще стискам очите.  Shocked
аххахахах  и моя тей хърка чак не се трае разбирам те напълно набива ти се в мозъка и да ти се спи не можеш... и аз си седя в кухнята за сега ама май скоро ще се мъча да спя  Rolling Eyes инъче контракциите при мен си продължават все праз толкова време ама поне не са зачестили  ooooh!
Виж целия пост
# 354
Оф вече не мога да спазвам етикеция и ще съм груба и арогантна! Край! Писна ми! Имам нужда да убивам!!! Киселини ли е това чудо вече бе мамицата му мръсна? Чак на ушите ми пари. Вече не ми дреме грам и се оригвам точно като каруцарка! Жалките ми опити да заспя се извършват в седнало положение, защото легна ли и става страшно. На всичко отгоре тока спира по някое си време на вечерта. Супер, нали? Точно като за 21-ви век! И щото сме модерни, че вече и фризерите са ни с аларми, та на моя от одеве не е спряла да пищи през някакви интервали. Мамицата и да таковам и на нея, изпили ми нервичките. Освен всичко отгоре по време на хиляда и шестстотното ми ставане до тоалетна, забелязах, че не паяк е влязъл в апартамента, ами цял спайдърмен си беше. На мен дето не ми дреме от такива пълзящи, това чудовище ми изкара и малкото акъл, който имах в главата. Мамичката му и на него!!! Чудна нощ си прекарвам. Знам че това не е език, подходящ за бременни, но в момента само с този разполагам, а исках малко да се пооплача. Аааааа и другото любимо от по- рано тази вечер беше, че с мм и приятели бяхме на ресторант и около 230 жени бяха така мили да ми разкажат как е минало раждането им някъде през 1986- та година. Мммммм супер интересно ми беше...
Виж целия пост
# 355
Ох Симонка милата тя. Говори си не пречиш на никои. Хвани някоя игра дето трябва да се трепе нещо и почвай. Може и рекорд да поставиш.  Mr. Green
Виж целия пост
# 356
Добро утро Simple Smile

Да споделя малко за киселините че гледам всички почти се мъчим #Crazy на мен напоследък ми помага лъжичка сода бикарбонат, най-обикновенна сода след това водичка да измия гадния вкус и след няколко минутки се облекчават нещата. Иначе преди пиех даже съм ги препоръчвала и Талцид и Гавиксон ама не става...

Вампи за болниците в крайна сметка която и да избереш важното е да имаш късмет всичко да е наред и да си с положителна нагласа. Иначе за Шеново мога за мойта лекарка само да дам мнение.

И да ви се похваля, видях че някои спирате с университета вече,
 а аз сега започнах пак стана ми много смешно все съм на опаки Joy дано не родя там, че малкия ще се пръкне някой професор накрая Laughing
Виж целия пост
# 357
Сетих се кое е по-гадно от киселините..... регургитацията като легна  Joy
май Джуджи ще се окаже права като родим ще ни мине

Моята докторка също не ме вика нито на тонове нито гледа малкия само ме мери като прасе за буркани с метъра Joy  Имам предвид тази от ЖК, явно има доста такива лекари. Ще взема да звънна на другата в Шейново да я питам за тоновете дали да не ходя там, че последно преди месец като лежах при нея са ми записвани....
Виж целия пост
# 358
Здравейте и от мен,

Джени, горе главата, с тм всичко ще е наред и ще мине бързо и успешно  Hug
Джудженце, мила прегръщам те, скорошно оправяне и кракът ти от тук на сетне да не мине прага на болница  Praynig
Гери и на теб успех, кажи как сте, какво казват лекарите последните дни?  Hug

Симонка, езика си ти е супер за бременна, като се има предвид, колко сме неразбрани и колко ни е крив космоса, направо бих казала, че сме героини, че не сме се юрнали още от сутринта по халати да раздаваме правосъдие по улиците  Joy
Вампи, една от на- добрите ми приятелки ще ражда по Коледа, тя има същите размисли за болница, като твоите, но последно каза, че има много добри отзиви за Втора градска от нейни дружки и ще ходи там, като му дойде времето. Не знам колко помагам ,но каквото знам споделям  Hug

Рони, честита нова къща, да я пълните с усмивки и детски смях Simple Smile

Аз за хъркане не мога да се оплача, но ставанията по 6-7 пъти през нощта ме убиват ... Като пребита съм.
Няма с какво да се хваля аз, за сега децата са добре, но момченцето ми не наддава както трябва с грамчетата и док е притеснена за него, сега ще ми включват и още една система с аминокиселини (трета #Crazy). В края на седмицата отново ще правят кортикостероидна терапия за дробчетата. Сега ще се моля малките ми да минат две кила  Praynig, да изкарат до началото на ноември и през това време показателите да се задържат стабилни. Да не спаднат водите и доплерите да са в норма, както и тоновете. В малкият ад съм аз, на треперенето и на неизвестността, остава ми да съм силна, да им говоря и да се моля за щастлива развръзка  ooooh!
Виж целия пост
# 359
Добро утро и от мен! Нямам какво да споделя, само стискам палци всичко да приключи добре за всички ни.
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия