Моето чадо се опитах да я науча да заспива сама, но уви! Иска да съм до нея или по-точно с мен в леглото. Така си заспива без проблем. Сложа ли я в кошатара й да си заспива сама - стой та гледай рев
Дано поне в яслата се научи.
те пък големите пари


Добре, че каза, че никой не качва, та да се отсрамят мамите. Видях и другите дечица - страхотни са просто, а Али с тази шапка е уникална 


/до 5-то число/




Чакам ги с нетърпение и да ги изхарча с удоволствие
Сякаш на книжката ще се радва повече. Дрехи няма смисъл.
Дано ги вземеш с нас тези 50% и аз от другия месец ще съм на тях мисля 
когато ги видя по сметката си ще свиркам 
,запазила съм си един линк,че някой от вас беше дал тук за погача и се надявам като за първи път да имам късмета на начинаещия.Може и снимки да има Препоръчани теми