The Walking Dead - Тема 7

  • 20 854
  • 734
# 690
Аз пък не разбирам, ако бебето е на Шейн, що Рик да е виновен, че Лори се гътна при раждането на въпросното не-негово беше.
Щото Рик беше този, който най-много се натискаше да раждала, та да раждала. При положение, че едно раждане на бебе в тия условия е високорисково. Той я доубеди да задържи бебето, а начин за аборт все щеше да се намери /Хършил или пак търсене на хапчета/.


Абортът също е рискова манипулация при тези условия. Хършил не е акушер-гинеколог, а ветеринар. Едно е да израждаш телета, съвсем друго е да направиш аборт на човешко същество. А и тези хапчета не дават 100% гаранция, особено ако си изпуснал указаните- до 72ч.
Е, можеше да и бие някоя конска доза окситоцин, тогава щеше да е сигурно, че ще пометне. Mr. Green
Но въпросът не беше в това- как технически да се отърве от бебето, а в това да вземе своето лично и трудно решение- да го задържи.

За уредията на Губи- сама ще се убедиш по-нататък.  Mr. Green И какви ги мъдриш- ако еди кво си, щеше да е еди какво си...приеми фактологията на сериала най-после. Тва е! Сценарият е такъв.

Ма, хич не се усещаш, как Пуц те пързаля.  hahaha

п.п. Имам свободна опция за дразнител- трън в обувката. Връчвам ти я тук, понеже и мен успя да запалиш с последователността си.  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 691

Ма, хич не се усещаш, как Пуц те пързаля.  hahaha

п.п. Имам свободна опция за дразнител- трън в обувката. Връчвам ти я тук, понеже и мен запали.  Mr. Green  Hug
Напротив! Влизам в тона на темата просто Wink Пързаляме се, бе!
Виж целия пост
# 692

Ма, хич не се усещаш, как Пуц те пързаля.  hahaha

п.п. Имам свободна опция за дразнител- трън в обувката. Връчвам ти я тук, понеже и мен запали.  Mr. Green  Hug
Напротив! Влизам в тона на темата просто Wink Пързаляме се, бе!

Ми, пързаляй и ти, де! Не се впрягай толкова. Simple Smile
Виж целия пост
# 693
E, това на какво ти прилича? Ти го тълкуваш като впрягане. А то си е баш пързаляне.
Както и да е, сериала е страхотен и не смятам да си развалям удоволствието с "пързалки" и тем подобни.
Виж целия пост
# 694
E, това на какво ти прилича? Ти го тълкуваш като впрягане. А то си е баш пързаляне.
Както и да е, сериала е страхотен и не смятам да си развалям удоволствието с "пързалки" и тем подобни.

На нищо не ми прилича вече! Ти повече коментираш, вадиш си прибързани заключения, отколкото гледаш. А имаш цял сезон на разположение. Та и нов те чака... Наваксвай!   Laughing

Никой не може да ти развали удоволствието от сериала-  освен ти самата! Изгледай, придобий реална представа за случващото се,  и тогава ще дискутираме.  Peace
Виж целия пост
# 695
Ей ви още смешка.  Mr. Green



От толкова пързаляне някой ще излезе с охлузено д накрая. Рано е още, сняг няма, вие за пързалки си говорите.  hahaha

Виж целия пост
# 696
За уредията на Губи- сама ще се убедиш по-нататък.  Mr. Green И какви ги мъдриш- ако еди кво си, щеше да е еди какво си...приеми фактологията на сериала най-после. Тва е! Сценарият е такъв.

А, изобщо не разчитам да се убеди в нищо! Видно е, че гледаме сериала от различни камбанарии. Аз приключих.
Виж целия пост
# 697
Забравих да ви пусна и "гроздето е кисело" на Ромеро.  Tired
Виж целия пост
# 698
Ох, Норман Heart Eyes ... Уби ме накрая с тези пантфоки!  Joy
Виж целия пост
# 699
Трябваше пантофи с катерички да му намерят. hahaha

Бахти тъпия сериал, чесно.  hahaha
Тъп ли ти е? Ми не го гледай тогава, що го гледаш Laughing

Нямаш никаква представа коя е Пуц,нали?
Виж целия пост
# 700
Стига, де.  hahaha Това беше толкова очеизвадна ирония, че повече не може. Макар че знае ли човек.

Ей сега четох някакви неща във фейса, че сериалът бил расистки. Не мога повече, аз ви казвам. Да се чудиш откъде да си изсмучеш критика, егати живота!  Joy

Роис, и грамофона - без грамофон няма зомбокалипсис!  Naughty
Виж целия пост
# 701
Ей, голямо пързаляне се вихрело тука  hahaha
Чудя се на шейната ли да скачам, кънките ли да обувам
Виж целия пост
# 702


Роис, и грамофона - без грамофон няма зомбокалипсис!  Naughty


Така е, и грамофона, ама на пнтофите се смях с глас.  Laughing

А защо бил расистки сериала?  Grinning
Виж целия пост
# 703
Ето. Не го четох по хигиенни съображения. Laughing
Виж целия пост
# 704
Че е сексистки, сексистки е,  #Cussing out
но за расистки моля, моля да имат да вземат  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия