Приучване към гърне - част 3

  • 83 257
  • 1 486
# 1 080
Ceca, зависи колко е голямо детето. До 2 иска да е голямо, над 2 иска да е бебе...
Виж целия пост
# 1 081
Ceca, зависи колко е голямо детето. До 2 иска да е голямо, над 2 иска да е бебе...
newsm78 Какво точно искаш да кажеш?
За твоето дете ли говориш?
Напъни се и дай някакъв работещ съвет тогава. Кратките "гениални" фрази ги прилагай у дОма.
Виж целия пост
# 1 082
Аз коментирах това:

При нас не минаваше номера с големите. Щом започвах да обяснявам, че е голям, той веднага ми казваше - "ааа, аз съм малко бебе." Единственото, което му действа са другите деца.

Ти кое не разбра?
Виж целия пост
# 1 083
Аз коментирах това:

При нас не минаваше номера с големите. Щом започвах да обяснявам, че е голям, той веднага ми казваше - "ааа, аз съм малко бебе." Единственото, което му действа са другите деца.

Ти кое не разбра?

Цитат
За твоето дете ли говориш?
А ти кое не разбра?
Виж целия пост
# 1 084
Преди това гърнетата събираха прах и котки. hahaha hahaha
Joy Joy Joy

Извинете за спама, но не се стърпях  Laughing
Виж целия пост
# 1 085
Говоря по принцип, но да, и моето дете беше така. Почти всички деца са така. Имам много по-близки контакти с майки на около 200 деца и имам досат добри наблюдения над децата до възрастта на моето.
Виж целия пост
# 1 086
Аха, и ти като друга съфорумка говориш от опита си с чутовен брой деца. Crazy
Виж целия пост
# 1 087
Колкото и да се заяжаш, това си е факт. Когато детето иска нещо бебешко, което му се отказва (а и да не му се отказва) по принцип, то се прави на бебе.
Виж целия пост
# 1 088
Колкото и да се заяжаш, това си е факт. Когато детето иска нещо бебешко, което му се отказва (а и да не му се отказва) по принцип, то се прави на бебе.
То освен заяджане няма какъв друг коментар да се направи на гениалните ти заключения.
И какво бебешко съм отказала или не? И колко детето ми се прави на бебе?
Или ти имаш наблюдения и над моето дете?

Джизи, де си. Ти поне пишеш по-обстойно. Кажи, освен бой какъв друг съвет ще дадеш?
За децата, че разбрахме, че ние сме за кастрация. hahaha hahaha hahaha

Ще се опитам да съм сериозна...
Нека тези, които са преборили един или друг проблем в приучаването към гърне, да дадат смислен съвет. Да се натриват носове и да се показва колко сме най-по-хай всеки може.
Виж целия пост
# 1 089
Искаш детето ти да не ака в памперса, което е бебешко действие и то затова казва, че е бебе...  ти сама го каза... 
Виж целия пост
# 1 090
Искаш детето ти да не ака в памперса, което е бебешко действие и то затова казва, че е бебе...  ти сама го каза... 
Друго казах...
Цитат
При нас не минаваше номера с големите. Щом започвах да обяснявам, че е голям, той веднага ми казваше
В минало време е.

Не разбрах, какъв съвет ще дадеш или само ще перчиш перки?
Виж целия пост
# 1 091
Ceca, аз и по-назад писах, че Celika е неспасяем случай, води ли сме няколко страници диалог като вашия сега, ами безмислено е!
По темата имам три познати с проблем, с акането на деца около 3 г. На двете децата вече са големи, но до късно са искали памперс, отучили са се по примера на други деца, третата още е с памперс на 3 е и майката се надява в градината да се оправи.
Виж целия пост
# 1 092
"Води ли"?
Виж целия пост
# 1 093
Ceca, аз и по-назад писах, че Celika е неспасяем случай, води ли сме няколко страници диалог като вашия сега, ами безмислено е!
Скрит текст:
На мен не ми пречи да си чеша езика с тиквеници. Разтоварвам се.
Но все пак трябва и да се пише нещо смислено по темата.
Опитах се да дам съвет на mysti, чрез моя опит. Дано поне малко да й е бил от полза.
Виж целия пост
# 1 094
Аз също и дадох съвет. На теб не мога да ти помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия