Дискова херния - 9

  • 205 125
  • 739
# 210
Ами те не му дават да ходи на физиотерапия и не са му изписали никакви постоянни лекарства.Освен това 3-ти месец не може да ходи и на работа,което значи,че загиваме бавно и славно ooooh!
Виж целия пост
# 211
Общо взето няма какво да се направи ... 
А и след като не са му предложили операция, значи просто трябва да седи и да чака да му мине  Peace
Не бързай да загивате Simple Smile тук повечето сме с този проблем от много години и не сме умрели още  Laughing
Мен като ме хване по 6-7 месеца  съм само на легло, без да мога да излеза навън, а мъжът ти поне може да ходи. Peace
Виж целия пост
# 212
Силно казано-ходи.Подпира се на крака ,извит в С-образна форма  до главата ooooh!Няма да навлизам в подробности за финансовото ни състояние,но с две малки деца и кредити,смятам и сами се сещате....Аз нямам как да започна още една работа,защото той е неспособен дори и децата да гледа Tired
Ще се побъркам вече ooooh!
Виж целия пост
# 213
Защо мислиш, че само на теб ти е трудно Simple Smile Да не би другите да сме милионери  Laughing
Проблема ми е от 13 години и 10 години подред съм била на легло по 5-6 месеца в годината, а последния път бях 7 ... Не е лесно, но пък и нямаш избор...
Виж целия пост
# 214
Никъде не споменах,че "само на мен ми е трудно".Освен това смятам,че има разлика дали мъжът или жената е засегнатат страна.
Просто попитах за мнение за Неврохирургията в Пирогов и какъв е пътя до там Peace
Всичко друго е лирическо отклонение Wink
Виж целия пост
# 215
Кое е по различното ? Че съм живяла в чужда държава, живяла съм сама и е нямало кой да ми помогне, или да ми купи един хляб ?  Wink Повярвай ми, че винаги има и по лошо! Бъди благодарна, че не е на легло и не се налага да му подгъзуваш защото тогава става наистина страшно Peace
Виж целия пост
# 216
Сама PeaceНе си била от позицията с две деца,чакащи на теб Peace
Не мисля да продължавам темата,нито пък твърдя,че сме най-зле.
Въпросът ми беше съвсем друг.А това,че не е на легло ме радва разбира се,но с нищо не спомага в случая,защото леглото е заместено с диван.Смятам,че не е много по-приятно да седиш 3 м,24 ч в седнала поза,защото не можеш никак по друг начин.......
Виж целия пост
# 217
 Ако имах деца или съпруг в този момент, поне щеше да има кой да ми донесе една чаша вода или да ми купи един хляб от магазина, или пък да разчитам да ми платят наема ...  Peace
В тази тема всички сме минали през какво ли не, но честно казано до сега никой не се е оплаквал от недостига на пари ... Обикновено всички са толкова измъчени от болката и единствената ни мисъл е била как да се избавим от нея...
Виж целия пост
# 218
ади пътят до неврохирургията в пирогов е - зареждаш се сутрин та в 7 пред кабинета на избрания доктор и чакаш пред кабинета  да се появи . обикновеннно преглеждат преди операциите . с някои от тях ако не с всички можеш да ес разбереш по телефона . не ти препоръчвам професора изобщо . обикновенно всички преглеждат преди операциите . най добре намери телефон на избрания доктор и се  уговори за консултация . не отказват . щото  получават пари . никой не преглежда с направление
Виж целия пост
# 219
Благодаря ти, bobiss  Hug

Troy,аз съм първата значи Simple SmileОплаквам се и то смело,не защото ми е кеф за съжаление ooooh!Нашите деца са на 3 и на 6 год,не мисля ,че биха могли да пазаруват или да платят наем с моята заплата от 400 лв ,като учител......
Изобщо не отричам ,че всеки е минал през какво ли не нито пък твърдя,че на някого му е лесно.
Колкото мисълта за болката.......,що съм тук и пиша,най-вероятно моята мисъл не е много по-различна Peace
Виж целия пост
# 220
Ади,съпруга ти само на хапчета ли е?НЕ са ли му изписали инжекции?На мен  при остра криза,само инжекции ме вдигат на крака.Хаповете са ми само за по-леките болки и придърпвания тук-там.
Виж целия пост
# 221
Ади, защо не пробвате и иглотерапия някъде. Не излиза много евтино пак, но определено поне на мен ми помага.
Виж целия пост
# 222
Момичета,той беше на инжекции,системи,хапчета,кинези и иглотерапия.Ходи дори и при някакъв човек с незнам си какви способности...Нищо не помага и това е което ме притеснява.Обезболяващите го отпускат за 2-3 ч и пак отначало.При това сега съвсем не е в пик на криза.Това състояние му е вече месец им половина след кризата и още толкова беше самата криза.Не може да лежи и 3 секунди,постоянно е със схванати крака и изкривен на една страна...
Лекарите се мръщят на операция,защото било много калцирано и хернията не била от често срещаните,някаква "медианна" или "медиална" май беше newsm78
Много се притеснявам да не кажат,че е за операция в чужбина,защото незнам наистина какво ще правим Tired
Виж целия пост
# 223
Моля ако някой от вас пие куркума да сподели безвредната доза, а също и откъде я купува в София.
Виж целия пост
# 224
Моля ако някой от вас пие куркума да сподели безвредната доза, а също и откъде я купува в София.

Аз съм си купила куркумин на Now Foods, приема се по 1 капсула дневно със закуската.

http://nowfoods.bg/p/Curcumin
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия