American Horror Story - Тема 10

  • 18 861
  • 737
# 285
Върни се горе, че редактирах.  Mr. Green
Виж целия пост
# 286
Ми взе да ми липсва лудницата   Crazy  първа фаза на шизо-пишеш си сам, после и друго си правиш сам  Tired

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 287
Върни се горе, че редактирах.  Mr. Green

И аз! Бе ние добре ли сме днес?
Виж целия пост
# 288
Видях те, ама късно.  Laughing

Бе ние добре ли сме днес?

Екстра сме си!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 289
Четирите сериозни поста от предната страница ми носят тревога относно менталното здраве на двете мили съфорумки  Thinking
Виж целия пост
# 290
За едната гaрантирам, че е съвсем наред с главата. Розовият памук вместо мозък си е непокътнат.  Grinning
Виж целия пост
# 291
Пък другата изобщо не знае що се бута тука...
Виж целия пост
# 292
Другата е седемцветна. Значи са наред.

пп Обичаме ви   Hug
пп Саркиииии  Heart Eyes

Leave It Alone   superuu
Виж целия пост
# 293
Четирите сериозни поста от предната страница ми носят тревога относно менталното здраве на двете мили съфорумки  Thinking

За Саркът подчертавам.  Mr. Green



Скрит текст:


Виж целия пост
# 294
Дуре, мерси, ма не ми пука.  Mr. Green
Виж целия пост
# 295
 Shocked е как да се сетя, кога Сарк е била памук. Ето, добре сме, не се разбираме   Crazy

Нама слаба песен , мамка му.  newsm20
Виж целия пост
# 296
Мноо е зле работата. hahaha
Виж целия пост
# 297
....с новата серия?
Виж целия пост
# 298
А, не знам, не съм гледала, ама е твърде вероятно.  hahaha
Виж целия пост
# 299
Предлагам, Фенчето да ни ги разказва, че да бутаме темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия