Сърдити, сополиви или миризливи, АВГУСТинчетата са най - красиви

  • 53 441
  • 746
# 300
Ули, сирената в Германия са скъпи, както и морските. При нас са доста евтини  Simple Smile

Месечинке, мажа с кремчето, да видим  Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Момичета, много благодаря за пожеланията за момчето ми!  Hug Hug Hug Hug
Муки, много сте кекави бе  Heart Eyes (с най-добри чувства, нали знаеш). БЪрзо оздравяване!  Hug Hug
Ули, хайде на среща очи в очи да извадим таз кривотия Wink  Hug

Файф, много хубави деца! Честито на голяма патерица на дъщеря ти!  Hug Hug

Сами, остана в историята с тоя анцунг хахаха  Laughing

Бютка, много си се "зумбирала", много ти се радвам!

Белверде, доволна съъм, за вас торта не остана, нон стоп млящя.  Crazy Hug
Виж целия пост
# 302
Блонди,
дано има ефект.
Белверде,
къде да видя адресите на тези магазини на Алфатар във Варна? Аз вземам прясно и кисело мляко Мая, с 4.2% масленост са и двете. Много са им хубави, обаче не правят сирене. Искам да пробвам това алфатарското.
Виж целия пост
# 303
Муки, аз поръчах от тук http://perfume-bg.eu/ и от тук http://parfumi-shop.net/ и от двата сайта съм доволна  Hug На втория гледам, че лилавото Версаче е на промоция. Аз в момента съм с него, но е EDP и много ми харесва  Wink

Елси, ми и аз да оставя следа някаква, че така катър без история не е приятно  Laughing

Миши, много се радвам, че му няма нищо на Марто, кой знае какво си преживяла.

Белверде, къде са тези магазина Алфатар, аз що съм изтървала като сте ги коментирали преди  newsm78

За Милано да разкажа набързо - мииииии явно Италия не е моята страна. Милано има няколко дъхоспиращи неща и дотам. Един мръсен, сив и скучен град. Хич не ми хареса. Той явно си е индустриален град, навсякъде комини, фабрики, заводи  Confused Иначе Гучи, Прада и т.н са навсякъде. Има много лъскави витрини, но като цяло нещо не ме грабна. Като организация на транспорт и т.н. имат какво да научат от Барселона например, а това че всите италянци кьорав английски не знаят, няма да коментирам. Отделно не ми хареса отношението им, не са много любезни и туристите ги гледат като ходещи касички, абе все едно си по българското Черноморие  Laughing Иначе на мача беше страхотна емоция, много беше хубаво и голямо викане падна  Laughing Единият ден ходихме до Верона - е там вече бешеприказка. Все едно гледаш реклама на Брускети Марети  hahaha Едни малки улички с едни тесни балкончета, приказно красиво и много спокойно, нямаше такава навалица като в Милано. Заключихме си любовта с ММ с катинарче и си написахме имената на стената на Ромео и Жулиета, лигава история, ама к'во да ме направи съгласи се  Laughing Разпрахме се да ядем, тия италианки как не се търкалят не знам. То всичко е вкусно, ама всичко! Резултатът е +2кг.  Blush Цените им са наполовина на българските на повечето места, но нямахме време за пазаруване. Някой ден (когато Самито отиде в казарма и не ми в толкова мъчно) ще ида и на шопинг по време на намаленията, че там е истината  Laughing Като цяло много добре изкарахме, супер ми се отрази и въпреки, че ми беше свито сърчицето явно съм имала нужда от нещо такова и вече мисля напролет пак да изчезнем за няколко дни  Laughing
Виж целия пост
# 304
Айрънче, Белверде, Елвирка (ето какъв ден е), много благодаря!  Hug
Айрънче, радвам се, че вече сте си у вас и дано вече Алчето е напълно здравичък!  Hug
Миши, супер, че нищо му няма на Марто!  Hug
Сами, супер и айде да сте направили сестричка на Самито! Rolling Eyes  Hug

Аз да ви кажа, утре май ще правя питка на чудото ...  Crazy Тотално отпадаме от надпреварата!  hahaha Вчера голямо обикаляне падна на кошарата за игра (нали е квадратна) - пуска се от единия край и прави няколко крачки до другия. И така десетина пъти ...  Whistling
Вчера водихме племенника да си избере подарък за рождения ден и човекът си харесал име, предложил го на майка си и баща си, те го одобрили ... и бебето вече си има име!  Crazy
Виж целия пост
# 305
Аз пък още не съм правила прощъпулник, ми много ме мързи, не ми се занимава да меся питки, нещо нямам и настроение да организирам партита Rolling Eyes Мойто дЕти не е случило на майка Crazy
Васето,
ми да му е живо и здраво името на детето Laughing
Виж целия пост
# 306
Мойто дЕти не е случило на майка Crazy
hahaha Joy Мойто да не мислиш, че е случило?!  hahaha Добре, че в събота и неделя няма кухня, че да си видя тенджерите ...  Joy Аааа, парти и аз няма да правя, поне скоро не, просто ще опека питката и ще занеса на племенника като му идем на РД-то.  Peace Много благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 307
Мойто дЕти не е случило на майка Crazy
 Laughing
Ха, говори ми, според баба ми и моите не са случили на майка, ама то по тази логика и аз не съм случила на семейство. Но пък според баба ми, баща им е точния човек, да ама ако не бях аз тия тримата нямаше да са толкова интересни. Няма лошо, така се расте по-добре отколкото в по-пригодена среда. Ако не беше развода на родителите ми сигурно щях да бъда голямо леке, при условие че съм единствено дете, а сега се справям на ниво с доста неща. До перфекционизъм не съм стигнала, но има време.
Виж целия пост
# 308
belverde, къде в София се продават продукти Алфатар?

...аз съм в голяма чуденка с млечните продукти,

купувах кисело Верея най-високия процент, ами вече не е вкусно, мисля че започнаха да го "подобряват" за да постигнат висок % масленост, дали защото кравите не се родили още и им е намаляло и млякото и маслеността?  Blush
Сега сме на зелена Верея 2,9% и е доста добро...

за прясното съм доволна от Синята Верея, ама той малкия нали не яде още прясно мляко

за сиренето и кашкавала, очаквайте продължение...  bouquet
Виж целия пост
# 309
аааа Блонди, тези по "Иван и Асен" са големи кожодери  Shocked от както свят светува
Виж целия пост
# 310
Файвче, забравих и на теб да ти честитя на патерици - да ти е жива и здрава каката, много да ви слуша, разкошни са ти и тримата Heart Eyes
Набързо давам адресите, имам техни диплянки:
Скрит текст:
във Варна имат на пазар Чаталджа, на Колхозен пазар и на пазара на жк "Чайка" - павилион 8, а в София - ул. Хубча 7 (пазар Красно село) и ул. "Крайще" 37 (пазар Иван Вазов).
Месечинке, 4.2 % е с добавена масленост, истинското мляко по стандарт, особено което се препоръчва за деца е 3,6 % за киселото и 3% за прясното.
Муки, да се оправяте бързо Hug
Виж целия пост
# 311
 bye
Привет!
Биби Добре сме, благодаря! Радвам се, че сте се сетили за мен, дано с хубаво да сте се се сетили за мен.. Simple Smile
Аз някак си съм без настроение, затова излизам, за да не развалям и вашето..

.... Лека и спокойна вечер на всички!
Виж целия пост
# 312
Брей, голямо оживление в темата  Laughing

Аз да се похваля, че и ние сме болни. Камен вдигна едни 40 градуса от нищото в неделя, Матей вади зъби за норматив, а мен само се мъчи да ме натръшка, ама аз съм куча марка, не се давам току така.  Twisted Evil
Та баткото ни не е на ясла и ставам дива и щастлива тия дни. Сега тръпна в очакване дали няма да се тръшне и малкия, че с това зъбониканене сигурно му е спаднал имунитета. Онзи ден изкара ново зъбче, а днес трети кътник е пробил и пак му стърчи едно парче месо от венеца.

Гледам, че на калка и е дошъл цикъла, а има ли и други мами, които още го чакат? Попи? Моят още никакъв го няма, но то и ние се кърмим по найсе пъти в денонощието. Добре поне, че и другите манджи не отказва, а вода държи да пие от чаша и то стъклена.  ooooh! Пластмасовите се захвърлят със замах, а от стъклена пие и се полива чак до памперса.  Laughing

Файф, много са ти хубави дечицата! Да са ти живи и здрави и по-често да ги показваш! Simple Smile

Айръни, браво, че се оправя Ал, много се радвам  Hug

Сами, всичко е много хубаво, ама как без шопинг?  Laughing Определено трябва да се върнете, ама гледай да е в по-топло и слънчево време Simple Smile Гледах снимките, много сте хубави, като гаджета Simple Smile За мача... много завидЕх  Laughing

Муки, и на тебе завидЕх! Пак да излезете по женски, друго си е да обърнеш 2-3 коктейла като бял човек! Да се оправяте бързо всички! Simple Smile



Виж целия пост
# 313
Белверде,
откъде е тази информация за маслеността? Аз честно казано съм ровила много, но не намирам статии никакви, освен публикации във форуми. Но съм чела, че маслеността на кравето мляко при добиването е 6-7%, т.е. би трябвало да може млякото да е 4.2% без да му е добавена масленост. Сега, че не е по БДС е ясно. Освен това къде пише какви са препоръките за деца, аз най-общо съм чела, че трябва продуктите да са пълномаслени, защото децата се нуждаят от мазнини много повече от възрастните. При положение, че се дава масло с масленост 80-82% защо би било проблем кисело мляко с 0.6% повече от БДС? Интересно ми е просто, а понеже и друг път се е коментирало все се опитвам да изровя читава информация, но не намирам. А Борислав разните ВЕреи-Мереи и прочие по БДС не ги ще, обаче Маята си я хапва. А и на мен тя много повече ми бие на едновремешното мляко, отколкото масовите по БДС. Ще го потърся и това Алфатар де.
Виж целия пост
# 314
Месечинке, не знам до колко мога да вярвам на БДС, но се надявам да е истинско. Ина яде само Верея, но честно казано не ми бие много на млякото, което кваси майка ми. От него обаче не смея да и давам, тя взима прясно мляко от село от един човек, но като не е проверено мляко, крави и т.н... не смея.
А това за маслеността и аз не го разбирам. Има крави, на които млякото е по-мазничко.  newsm78
Като стане време за прясно мляко не знам какво ще и давам, там пък избор май никакъв. Поне тук не съм виждала по БДС.

Блонди, още ли те питат Ками момче или момиче е  Crazy Вчера бях вързала на Ина 4 опашчици с ярко розови ластичета и познайте една баба какво ме пита  ooooh! Момченце или момиченце е?  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия