
Месечинке, мажа с кремчето, да видим




(с най-добри чувства, нали знаеш). БЪрзо оздравяване!



На втория гледам, че лилавото Версаче е на промоция. Аз в момента съм с него, но е EDP и много ми харесва 

Едни малки улички с едни тесни балкончета, приказно красиво и много спокойно, нямаше такава навалица като в Милано. Заключихме си любовта с ММ с катинарче и си написахме имената на стената на Ромео и Жулиета, лигава история, ама к'во да ме направи съгласи се
Цените им са наполовина на българските на повечето места, но нямахме време за пазаруване. Някой ден (когато Самито отиде в казарма и не ми в толкова мъчно) ще ида и на шопинг по време на намаленията, че там е истината 



Тотално отпадаме от надпреварата!
Вчера голямо обикаляне падна на кошарата за игра (нали е квадратна) - пуска се от единия край и прави няколко крачки до другия. И така десетина пъти ... 



Мойто да не мислиш, че е случило?!
Добре, че в събота и неделя няма кухня, че да си видя тенджерите ...
Аааа, парти и аз няма да правя, поне скоро не, просто ще опека питката и ще занеса на племенника като му идем на РД-то.
Много благодаря!





Пластмасовите се захвърлят със замах, а от стъклена пие и се полива чак до памперса. 

Гледах снимките, много сте хубави, като гаджета
За мача... много завидЕх 

Вчера бях вързала на Ина 4 опашчици с ярко розови ластичета и познайте една баба какво ме пита
Момченце или момиченце е?
Препоръчани теми