Майка ми това, което ще подквасва за него, го вари повече време. Е, вече използвам последните запаси, защото тази жена, от която купуваме, сега няма да продава повече и ще купувам. Ама така де, искам да кажа, че така или иначе млякото не се дава сурово ... 
Саш е на въртележката между бабите и татко си
Ти какво направи с разговорите с твойта шефка, нали лятото имаше притеснения?

никакъв го няма

Валери като го водих на гастро - жената ми го каза същото, не съм го чела някъде, просто си го знам и от преди това. А маслото се добива по съвсем друга технология и има много повече остатъчни суровини, то се избива и няма как да е с 3.6% примерно, и самото име масло го подсказва
Това по принцип, иначе разбира се, че не пречи детето да консумира и с 1% и с 2 и 4 и т.н. А относно БДС, не е казано че 3.6% е по БДС, може и да си е 3.6 % и да не е по БДС, както и БДС има и различни от 3.6 % - има и 2% по БДС;-) Едно време не имало нищо различно от 3.6%
Маслеността на млякото да ни е проблема, ние с какви по-големи глупости ги тъпчем от няма и къде

Не ме мислете за луда, но още я храня така все едно тепърва я захранвам
Със захар, сол нищо не и давам 
Предполагам не, ама да питам.
Десерта от кухнята и аз го давам, но там има съвсем мъничко, въобще не ми е сладко. И бисквити се налага да давам понякога, като сме на разходка ги ползвам за успокоително
И киви, и ягоди яде отдавна. Да, семчиците така излизат, бях писала за това
Не, чичо не го смятам за проблемен повод, само майка или баща 

Аз обаче не се трогвам особено,мисля да го оставя с дълга коса и да му мачкам разкошните къдрици 

Макар, че и аз сгафих с едно момченце в мол-а преди време, но беше наистина супер сладур, с руси къдрици, червени обувки и бял гащеризон, просто по момичешки красив. Дойде до нашата маса докато хапвахме и аз му викам "Ей, сладуранке" при което чувам как майка му го вика "Гого, ела тука"
Еми, случва се...Онзи ден срещнах една приятелка, виждаме се през ден по улицата, спира се до нас и казва "Оооо, колко е пораснал и много хубав е станал", а то детето обуто с розови маратонки, розов анцунг и синьо яке
Сигурно е отсъдила само по якето 

Я му отпуснете малко края 
А днес до 7ч. имаме 3 сменени памперса
Какво и става на Ина не знам, не яде повече, същото количество си яде. Закуска, обяд, следобедна, вечеря - всичкото без хляб и 2 пъти пресен плод. Препоръчани теми