Сърдити, сополиви или миризливи, АВГУСТинчетата са най - красиви

  • 53 441
  • 746
# 330
Пейпърче,
моето око трепери понякога, ама яко - по 2-3 дни ooooh! Оправя се самичко.
Марли,
как сте днес?
Хахах, вчера люлея Борислав на една люлка, идват две баби с внучето си, слагат го на съседната и му викат "айде, люлей се до момиченцето" Joy Пък нашият докаран в дънки, сини обувки и син суичър, ама явно косата ги заблуди Joy
Виж целия пост
# 331
Белверде, мерси за Алфатара. Simple Smile
Морско конче, мерси и на теб! А нужна ли е реимунизация в някакъв момент?
Хаха, на нас пък в болницата ни викаха Александра!  Laughing
И да ви питам: какви подаръци мислите да им донесе дядо Коледа на децата? Simple Smile
 santa2
Виж целия пост
# 332
На 12 години, пише го в имунизационния паспорт. Аз си спомням как ни я правиха в училище.
Виж целия пост
# 333
Би би, аз си мисля за детски таблет, но ще видим, може пък друго да измисля до тогава. Но за сега към това съм се насочила.
Виж целия пост
# 334
Ние май триколка ще купуваме, както нямаше да вземам, вчера Сами се намести в една и много му хареса  Laughing

Я, кажете някой ще празнува ли Хелоуин?
Виж целия пост
# 335
Аз за Коледа съм решила да му купя шейна Laughing Освен това конструктор, който се събира в камион, в Кауфланд видях миналата седмица, страшно ми харесаха. Дафи, добра идея за таблета. Племенницата ми имаше компютър и много му се радваше, може от името на някоя баба/дядо да му вземем и такова нещо Grinning
Виж целия пост
# 336
Еййй, може и шейна да е  Mr. Green Вярно, че и такова нещо ще трябва. Ама дали ще седи...  Thinking

Сами, никога не съм празнувала Хелоуин. Този ден въобще не го чувствам като празник.
Виж целия пост
# 337

Я, кажете някой ще празнува ли Хелоуин?
Аз. Simple Smile Само че утре вечер, ще правим служебно парти за всичките ни фирми членове и децата им.
Дафи, споко, ще започнеш да го чувстваш като поотрасне детето Simple Smile
За подаръците ще ви изслушам още, че не знам какво да бъде.
Триколка искам и аз, но за зимата няма да ми е удобно да я държа вкъщи и ще вземем напролет. А тези таблети какво представляват, с истински екран ли са?
Виж целия пост
# 338
Хахах, вчера ме подминаха майка с дъщеря тийнейджърка, майката яко пустосваше Хелоуин Joy Ние в гимназията го празнувахме веднъж, имахме учителка от Щатите и тя ни нави. Обикаляхме центъра на Варна с маски, а едната съученичка се беше маскирала като призрак с бял чаршаф, събрахме погледите на всички, това беше през 90-те и Хелоуин не беше на мода още Laughing
Виж целия пост
# 339
Сега вече повечето деца обикалят, заредила съм с лакомства за тази вечер, че винаги идват много деца, Пепи и той с тях Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Оф хич не сме добре. Тая сутрин с Камен се събудихме със залепнали гурлясали очи, а гърлото ми е като една голяма буца. Той държи температура вече четвърти ден и почнах да се изнервям. Странно как на Матей му няма нищо още, но предусещам затишие пред буря.  Tired
Хелоуин от 4 години празнуваме условно. Simple Smile Украсявам входната врата и идват маскирани деца. Тая година също съм се подготвила, ама ако ме видяш с тези очи ще ги уплаша до смърт.  ooooh! Sick
Виж целия пост
# 341
Марли,
конюнктивит ли има? Пускахте ли изследвания, защо е тази Т? Ох, сега видях, че и ти си болна. Дано Матейчо се отърве, сигурно има силен имунитет покрай цокането Hug
Виж целия пост
# 342
Марли, много съжалявам, дано бързо ви минава!  Hug
Дафи, Месечинке, нали и аз разправях насам-натам, че сладко няма да му дам, това няма да му дам, онова ... И ММ сега ми се подиграва, щото почти от всичко вече му давам да си опита. А кашкавал обожава!  Peace
Би би, за подарък не съм мислила въобще още, ще видим като наближи. Той сега е заринат от играчки и само ги хвърля наляво-надясно ...  ooooh!
Сами, и ние не празнуваме Хелоуин. Като порасне чудото може да се променят нещата ...  newsm78
Попи, страхотно е това Бейби!  hahaha

Вчера беше тежък ден за мен, целият го прекарах в кухнята ...  hahaha Ето ми го произведениетоRolling Eyes ММ си поканил гости, че и на рожден ден ходихме преди това ... Свекито за малко да остане да спи вкъщи, но й се размина, слава Богу!  Joy
Виж целия пост
# 343
Васе, много красива питка Simple Smile
То и на мен ми е все по-трудно да не и давам това и онова. Постоянно иска от нашата храна, а вече не стои в кошарата да се наядем, идва при нас и иска. За сега успявам да я лишавам от някои неща, но скоро май няма да мога.
Виж целия пост
# 344
Васето,
страшна е Heart Eyes Ако още някой покаже питка ще се навия и аз да правя hahaha
Борислав пък само обикаля масата и се мъчи да докопа разни неща, но като му подам примерно краставица не ще. Новото му хоби е да гризе обикновени бисквити и като отгризе парченце да го плюе. Така "изяде" три днес Mr. Green И се хили през цялото време, страшно му е забавно. Кашкавал... ще го пробвам, щото обожавам, но съм скептична. А, купих кисело и прясно мляко Алфатар, също и сирене, да видим дали ще ги одобри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия