Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 682
  • 704
# 450
Ами... аз като една майка, се представям съвсем банално със снимки с мен и детето ми  Grinning . Линка в подписа ми също е част от комбинацията.
Прекрасна си Ройс  Hug
Линка не ми се отваря обаче... Thinking
Виж целия пост
# 451
Мерси, оправих го.  Peace
Виж целия пост
# 452
Ленинка, Ройс, прекрасни дечица имате Hug
Виж целия пост
# 453
И аз реших да участвам с лични снимки. Това е най-голямото ми щастие - дечицата. Е вече не са дечица. Снимките са от един обикновен горещ летен ден на улицата пред блока през далечната 1994г. Госпожиците дето ядат сладолед са на 3г. и 5г. - сега вече са големи на 22 и 24. Качеството е много лошо, но нямам цифрови снимки. Снимах стари поомачкани вече фотографии.
Някой ден трябва да се наканя да извадя всичко от старите фотоленти (дано се намери фото дето го правят ) и да сканирам.
Виж целия пост
# 454
И аз се представям с моето щастие.  Heart Eyes Ройс, и аз съм банална и прозаична, но реших да си покажа гарджетата.  Sunglasses
Виж целия пост
# 455
Бре,много сте хубави,много! Hug

Та и аз по темата за щастието-ми то е любовта-сложила съм го на аватара Embarassed,тя помага да се разбираме,да съществуваме.Разбира се и децата са щастие-колкото повече,толкова повече HugЕй,на сложила съм си повечко Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 456
Дали ме запаметихте, че искам да се преоблека с едни  котета?
Виж целия пост
# 457
Страхотни сте..  Hug Hug Hug

И аз се пpеобличам.. детско щастие, но не съм с моите гарджета..  Peace
Виж целия пост
# 458
Готова съм с премяната си ...
Почти няма смисъл да обяснявам какъв е смисълът на щастието според мен/достатъчно красноречив е текста в него/
Но все пак...
Какво е щастието според мен?
....На първо място:че съм жива и здрава...
Не спирам да съм благодарна ежедневно за това!Здравето е най-ценното щастие за мен,съпътстващо се с поредица елементи от броеницата на живота;да имаш изборът да направиш всеки един от тях реалност,да се бориш за това което искаш да постигнеш,да намериш правилната посока от многото криволичещи пътища....
....Всичко друго не е второстепенно/другар в живота,семейство,деца..../,но когато откриеш себе си и успееш да се пребориш с вътрешното си АЗ против всички наложени стандартни правила,осъзнаваш и оценяваш каква личност си всъщност....
....С две думи:Животът е пълен с избор,а моят избор е щастието да имам такъв!

Вили,благодаря за прекрасната тема   bouquet
И простете за лиричното отклонение..... Blush,вероятно провокирано от книгата която чета на Вадим Зеланд:''Транссърфинг на реалноста"
Много отговори на въпросите си намерих в нея...
Виж целия пост
# 459
Прекрасни, прекрасни  Hug Hug Hug

Аз с едно много простичко желание за щастие  Embarassed Като знам каква ми е лудница на главата ... и какво ме чака ... Но през август 2015 съм там ... Освен, ако ... не решат да ме изненадат Simple Smile
Та:

и
Edith Piaf - Sous le ciel de Paris

... Гледайте клипа на голям екран ... Просто оставаш там ... В клипа на 1,20 някъде - бях шашната, че е намерило място и това Simple Smile Това са 3 мини сцени на брега на Сена с/у Нотр Дам ... Него нощ на едната се учеха да танцуват танга, на втората се бяха събрали и "дрънчаха" на китари метълчета ..., а на третата ... на третата се наиграх на български хора Simple Smile

Вили, ще участвам само с аватар и клип - да ти пратя ли клипа на ЛС?
Виж целия пост
# 460

Сосче, може ли да те помоля за първата снимка от подписа ти? В добър размер....много ми хареса....да си я споделя във фейса - ако нямаш против......
Виж целия пост
# 461
Ето ме и мен - аз съм едно щастливо прасе. Mr. Green
Прасе, което няма шанс да получи точки, но пък ЩАСТЛИВО прасе. Laughing
Скрит текст:
Дано да съм по темата... Praynig Blush
Виж целия пост
# 462
Здравейте пак. Нещо не схващам много правилата на играта  Embarassed , та пропуснах срока за гласуване.


а сега пък очаквах Нова тема - Щастие, а вие си пускате нещата тук.


ето моята комбинация за новия конкурс. Успех на всички!


Виж целия пост
# 463
Сосче открадна ми идеята Crossing Arms Joy Joy Joy,ще търся сега на ново  Thinking
Виж целия пост
# 464
Moli88, темите са 50 страници и за това в една тема играем по 2 игри ... май не се е случвало да са повече  newsm78
Иначе: "преобличане" в понеделник ... въпреки, че почваме от неделя   Embarassed ... все пак по правилата ни е понеделник; "гласуване" - във вторник, след общия пост Simple Smile
Ако искаш сложи си това, което си си намислила за темата "Щастие" ... Понякога само "цитираме" с какво ще участваме, но, ако не ти е проблем ... едно от правилата ни беше да сме със "състезателното" облекло до края на гласуването ... За съжаление често не го спазваме  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия