Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 683
  • 704
# 435
Аз се навъртам наоколо. Wink
Ще се радвам да помогна.
Плами,много съжалявам! Hug
Виж целия пост
# 436
erin_niki,малко късно се включвам,но съм тук и аз,ако имаш нужда,де Peace
Виж целия пост
# 437
Благодаря ви за виртуалната подкрепа,вие сте много милички  Hug и аз нищо не съм търсила,но сега ще се разровя  Thinking
Виж целия пост
# 438
Здравейте Hug
Поли - леко раждане и едно прекрасно здраво бебенце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Плами - по-хубава работа ще си намериш Peace


Момичета, тази година ще ставаме ли пак банда на годината - аз мисля, че ДА newsm10

Виж целия пост
# 439
Момичета, тази година ще ставаме ли пак банда на годината - аз мисля, че ДА!

Иска ли питане-ДА,ДА,ДА! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 440
Ще ставаме,че как  Mr. Green bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 441
Плами, ще си намериш по-хубава работа  Hug
Лека нощ, аватарки  Hug
Виж целия пост
# 442
Пламка,горе главата  Hug
Всяко зло,за добро...
Кофти е наистина да си безработен,но вярвам,че ще успееш да си намериш твоето място  Peace

Поли,радвам се,че се разписа.
То време не останало... Hug
Лек и безпроблемен финал желая!
Виж целия пост
# 443
Някой наличен за помощ?  newsm78
Виж целия пост
# 444
Аз Hug
Виж целия пост
# 445
Ами май съм готова.  newsm78
Както личи за мен най-голямото щастие е семейството и децата.  Hug
Виж целия пост
# 446
Шоколадче, да се запаметявам ли така?
Виж целия пост
# 447
Да.  Hug
Виж целия пост
# 448
Здравейте на всички Hug
Аз докато навляза в новата работа и нямам много време за форума Embarassed но реших, че ми трябва нова работа, нещо не ме кефи ттази, та ще се търси пак Crazy
Пламка, горе главата и по-бързо да си намериш нова работа Hug
Поли, леко раждане Praynig
За темата щастие..много искам да участвам, но нямам време да търся и сглобявам, но и аз като всяка майка да си кажа, че синът ми е най-голямата ми радост...та по този повод да ви го покажа Crazy
Виж целия пост
# 449
Ами... аз като една майка, се представям съвсем банално със снимки с мен и детето ми  Grinning . Линка в подписа ми също е част от комбинацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия