Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 683
  • 704
# 480
Аз съм готова  bowuu
Виж целия пост
# 481
И аз не спя.
Виж целия пост
# 482
И аз съм готова за играта.  Peace
Виж целия пост
# 483
Ето ме и мен за играта.
Съжалявам, че и аз съм "бебешка", но  за мен щастието е това, което съм написала  и мисълта ми е свързващото звено с подписа та тези картинки са най-подходящи.
Виж целия пост
# 484
Добър вечер

И аз съм готова за играта PeaceПонеже казах,че единственото ми щастие е детето ми представям комбинация,изразяваща точно това.....Е,не са лични снимки,както мислех в началото,но смятам,че посланието личи ясно Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
Яни много хубаво МЪЖле си имаш  Joy
Ох, не можах да е сдържа  Hug /прочетох, че не са лични снимки/
Виж целия пост
# 486
Ройс не знам дали съм ти казвала, че си направила чудесен избор с БНД Поне от към гледна точка на външни белези. Двамата със Симон Мартин сте като слънцето и нощта ... просто прекрасна комбинация.

Фусте, напълно съм съгласна, БНД друго да не е, но е много красив и чаровен, Симон Мартин за щастие е взел повече гени от него в това отношение, на което се и надявах, защото аз спадам само към чаровните  Laughing . Иначе наистина  сина ми е много по-тъмен застанал до мен, но на фона на това, колко е тъмен баща му си е направо бял  Grinning , виждала съм мулатчета с по-светли бащи, които далеч повече приличат на чернокожи. Аз цяла бременност чаках черноокожо бебе, той се роди просто мургав, после все чакам да започне да потъмнява, уж това било нормално за мулатчетата, той засега само изсветлява  Joy , странна работа е генетиката.  Simple Smile Ама сега да не прозвучи, все едно има някакво значение това, само коментирам, ако цветовете са имали значение, нямаше да е това баща му.  Mr. Green
Виж целия пост
# 487


Виж целия пост
# 488
Добро утро.
Готова съм за играта.
Виж целия пост
# 489
Добро утро на всички!Пожелавам ви много усмивки,позитивна седмица и ползотворна работа.
Готова съм за играта.
С послание,че щастието,любовта и красотата на навсякъде около нас.  bouquet
Виж целия пост
# 490
Яни много хубаво МЪЖле си имаш  Joy
Ох, не можах да е сдържа  Hug /прочетох, че не са лични снимки/

Хахаха,да Фусте,и аз се сетих,че не уточних,но пък щом не са лични снимки е ясно,че не сме аз и детето ми на тях....макар много да исках момиче съм щастлива,че имам момче  и някак не си се представям момичешка майка Mr. Green

Добро утро

la vida loca,благодаря за кафенцето HugИ аз пийвам Crazy

Плами,забравям като влизам да ти пожелая да си намериш работата,която най-много ти допада съвсем скоро Peace
Виж целия пост
# 491
Добро утро момичета!   food010
Аз съм готова за играта.  Hug Признавам си, като всяка майка, че и за мен най- голямото щастие е синът ми, но това е игра и не исках да повтарям снимки на щастливи деца, които са радост за окото. Heart Eyes
Усмихната седмица и бъдете щастливи!  Hug
Виж целия пост
# 492
Добро утро  Hug
Запаметила съм всички Peace
Ла вида лока, копирала съм адреса направо от поста ти Hug
Тъй сега почвам да мисля и аз какво да обличам  Mr. Green
Виж целия пост
# 493
А излагаш се бързо слагай нещо лилаво  Mr. Green Twisted Evil Joy
Виж целия пост
# 494
Добро утро!

la vida loca благодаря за кафето и пожеланието   bouquet

Всички сте прекрасни, щастливииииииииии  Hug Hug От сега ми е трудно, а като ви видя всички накуп ............. Hug

Плами  Hug дано скоро намериш Твоята работа, която те прави щастлива Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия