Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 682
  • 704
# 495
Плами, ей сега само да си оправя маникюра

Някой на линия за съвет  newsm78

 Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 496
Представям се за играта и се връщам да разгледам преоблечените.  Simple Smile

Виолетка,ако искаш прати ми,ще се радвам да помогна.  Hug
Виж целия пост
# 497
Нези, благодаря за помоща, но реших вече какво ще обличам  Hug

Готова съм и аз. Много обичам първия сняг, винаги ме кара да се превръщам в дете Heart Eyes приятелят ми знае това и всяка зима когато натрупа снега винаги излизаме на разходка, да се веселим като деца Blush
Виж целия пост
# 498


   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 499
Вили,нали си ме запаметила,че се преоблякох пак ooooh!
Виж целия пост
# 500
Всички са запаметени до тук  Peace
Яни  Peace
Виж целия пост
# 501
Готова съм за играта.
Виж целия пост
# 502
Ето ме и мен  Flutter Моето щастие е в ръцете ми сега, та едвам пиша с една ръка  Mr. Green
Щастието за мен е любовта, приятелството, семейството, децата и най-вече живота, това да се събудиш сутрин и първо да се усмихнеш на новия ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 503
Днес разбрах,че за да си щастлив първо трябва да си жив и здрав Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 504
Днес разбрах,че за да си щастлив първо трябва да си жив и здрав Heart Eyes Hug
Що бе Соси,лъжа ли е  Rolling Eyes
Нямаш ли здраве,за никъде не си ....
Това обаче оценяваме когато за съжаление се сблъскаме със сериозни  здравословни проблеми... Confused
Виж целия пост
# 505
Истина е,но някои очевадни истини късно ги "виждаме" Hug
Виж целия пост
# 506
Ето ме и мен готова за играта  Flutter
на бързичко спретнах това и то в последния момент  ooooh!
показвам се със символите на щастието
Всички сте много хубави и особена слабост имам към изразеното щастие с дечицата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 507
Истина е,но някои очевадни истини късно ги "виждаме" Hug

Сосче, напълно те разбирам......Отново преживях тази истина в последните 3 дни - петък, събота и неделя.....Копирам това, което написах във фейса си -
Скрит текст:
Вечер може да влезе плач да пренощува,
а на сутринта иде радост.(Псалм 30:5)

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ, ПРИЯТЕЛИ!!!!!! БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ!!!!! НОВИНИТЕ СА ДОБРИ!!!!! Левкоцитите са спаднали двойно, вече са в норма, коремът е мек, болка има много слаба и не е постоянна, антибиотикът е подействал. Операция няма да има, Йоан е значително по-добре, следва само да продължи с антибиотика и лека диета + по-малко физическо натоварване. Благодаря на д-р Нешев и д-р Тодоров(последният дойде от вкъщи за да види Йоан първия ден) от Хирургично отделение - Благоевград!!!!
Когато за първи път отидохме до болницата, отворих вратата за да сляза от колата и веднага ме лъхна характерната тежка болнична миризма. Тогава си дадох за пореден път сметка как не оценяваме какъв дар е здравето, какво благословение е животът и трябва да сме благодарни, че ги имаме! Радвайте се и празнувайте всеки ден, не е нужно да губим усмивката си и тогава да оценим всичко, което имаме!
Всичко е поправимо, без най-лошото, и нищо на този свят не си заслужава нервите, безпокойството и тревогите! Пазете живота и здравето си!
Бъдете от Бог благословени, приятели! Благодаря ви, обичам ви, щастлива съм, че ви имам, оценявам много високо вашата безценна подкрепа!!!!

И.....моето щастие от последните дни - то се казваше - 7,8......Тези стойности на левкоцитите показваха, че са спаднали двойно - в петък бяха над 15 - и означаваше, че антибиотика е подействал и няма да правят операция на Йоан - този сладур е №3 в подписа ми.....

Та....моето щастие - 7,8.....

Виж целия пост
# 508
Маме Цоцоланке, Hug
Само да сме здрави! Praynig
Скрит текст:
Когато ми е напрегнато, нямам нерви да играя! Sad А сега ми е точно такова- предстои ни борба да запазим племеника ми от дрогата. Много ни е тежко и засега сме паникьосани. Не знаем правилния път. Cry Уж много сме чели, но като дойде до главата-лутаме се. Cry
Виж целия пост
# 509
разбрах,че за да си щастлив първо трябва да си жив и здрав Heart Eyes Hug
Peace
И близките ти....
Приемаме го за даденост.....
Но..........
Ще гласувам с удоволствие! Може да си взема някоя позитивна дрешка.... може да ми е на късмет! ДАНО!
Стейси Грей, ще стискам палци за успешна борба!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия