Има ли будни? 
Днес и аз слънчасвам...стигнах до 8 епизод и утре се надявам да наваксам, та да видим...
Има ли будни? 
аз уж си легнах, ама па станах 
а дано...
отдавна не бях си спретвала такъв среднощен филмов маратон...
Вени 

химия де да знам
ако се оправи по късно ще ви пусна тема ако не Зизу ако може ако сте на зор че някой път до сабах нямам
от време на време се появява тоз проблем
сега съм с нет през тел ама ми отвори 2 стр и спре по некое време пак и така 



ко са разтанцува по никое време, да не си била при бидон'ти

, пък и каква хубава мелодия, как да не денсам, чакай още малко
Вени 

химия де да знам
ако се оправи по късно ще ви пусна тема ако не Зизу ако може ако сте на зор че някой път до сабах нямам
от време на време се появява тоз проблем
сега съм с нет през тел ама ми отвори 2 стр и спре по некое време пак и така 



ко са разтанцува по никое време, да не си била при бидон'ти

, пък и каква хубава мелодия, как да не денсам, чакай още малко


лека мила и до утре 
Вени 

химия де да знам
ако се оправи по късно ще ви пусна тема ако не Зизу ако може ако сте на зор че някой път до сабах нямам
от време на време се появява тоз проблем
сега съм с нет през тел ама ми отвори 2 стр и спре по некое време пак и така 


Вени 

химия де да знам
ако се оправи по късно ще ви пусна тема ако не Зизу ако може ако сте на зор че някой път до сабах нямам
от време на време се появява тоз проблем
сега съм с нет през тел ама ми отвори 2 стр и спре по некое време пак и така 




свърши филма и викаш чай да ги вида тия хухавели ко праят ,ама ний сме кротки много
Вени 

химия де да знам
ако се оправи по късно ще ви пусна тема ако не Зизу ако може ако сте на зор че някой път до сабах нямам
от време на време се появява тоз проблем
сега съм с нет през тел ама ми отвори 2 стр и спре по некое време пак и така 





Препоръчани теми