Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 069
  • 751
# 135

И аз ще ходя във Фънки.Не е ли 30 лв. там?
Толкова е,но във Венера е 10  Simple Smile

 Аз ходя да се подстригвам във Фънки и когато се подстригвам там,правя и терапията,но ако отивам само за терапията предпочитам във Венера.
 http://www.salonivenera.com/index.php?option=com_content&vie … =55&Itemid=91
Виж целия пост
# 136
Аз ходя да се подстригвам във Фънки и когато се подстригвам там,правя и терапията,но ако отивам само за терапията предпочитам във Венера.
 http://www.salonivenera.com/index.php?option=com_content&vie … =55&Itemid=91

Само от любопитство да те питам във Венера терапията ли правят, защото им бях звъняла да ги питам и по-скоро останах с впечатление, че минават с преса върху маска, а не че правят терапията, при която се смесва протеин с база
Виж целия пост
# 137
Момичета, имам нужда от съвет  baby_neutral Все не мога да открия правилният шампоан за мен. Последният, на който реших да дам шанс е Keune за мазен скалп. Проблема обаче е, че аз пак си мия косата през ден, заради мазния ми скалп, а той само ми изсушава още повече косата по дължина.  newsm78
Да обобщя де, имам мазен скалп, а другата част от косата ми е суха...Съществува ли шампоан или продукт, който да е за такъв тип коса?!  Thinking
Виж целия пост
# 138
Реве ми се,бясна съм! Cry #Cussing out
Оказа се,че моите летящи на места краища не са от филирането,а съсипани!Боята Иноа се миела 3 пъти.Не се ли измие хубаво,става ТОВА!Няма да ме спаси Милк Шейк-ът,а НОЖИЦАТА,защото иначе тръгва нагоре.Казаха ми,да не се притеснявам защото е само по краищата и не навсякъде.Нямало да се скъсява много.Аз им казах да режат до здраво,колкото трябва.Другата седмица съм на постригване.Бясна съм!!!
Виж целия пост
# 139
Здравейте и от мен.
 Начинаеща съм в сайта, така че бъдете снизходителни към глупавите ми въпроси Simple Smile Та.. случайно попаднах на някоя от предишните теми и макар че изчетох около 20 страници/от тема 50/, не успях да подбера подходящите за мен продукти. Косата ми е средно дълга, рядка, мазна в корените и суха в краищата. Мия я през 2 дни, максимум 3 и за съжаление всеки ден я минавам с преса за изправяне в краищата, тъй като постоянно се начупва /и то безформено/. Не мога да я пусна по-дълга, защото много цъфти и всеки месец като отида на фризьор се налага да маха 2 пръста нацъфтели краища. Основните ми проблеми са цъфтежите и омазняването в скалпа. Може ли да ми препоръчате отделни продукти или цяла серия за тези проблеми? Искам да спомена, че май до сега не съм използвала от тези професионални продукти, за които масово чета из вашите постове. Правила съм маски при фризьор - кератинова и ботоксова, но ефектът на по-мека, блестяща и подредена коса е само 1вия ден. Използвам арганово масло за краищата в момента, както и спрей за изправяне на john frieda и някаква кератинова маска, закупена от фризьорски салон /мисля, че марката е broaer/. Също така ви моля, ако можете да ми препоръчате преса за изправяне, която да изправя хубаво и да не гори много косата /не знам дали изобщо има създадена такава/, тъй като прочетох и няколко коментара относно преси за "къдрици", но не и за изправяне, а моята е на около 5-6 години и май е време да я заменя.
Благодаря предварително и се извинявам за дългия пост.
Хубав ден.
Виж целия пост
# 140
Момичета, имам нужда от съвет  baby_neutral Все не мога да открия правилният шампоан за мен. Последният, на който реших да дам шанс е Keune за мазен скалп. Проблема обаче е, че аз пак си мия косата през ден, заради мазния ми скалп, а той само ми изсушава още повече косата по дължина.  newsm78
Да обобщя де, имам мазен скалп, а другата част от косата ми е суха...Съществува ли шампоан или продукт, който да е за такъв тип коса?!  Thinking
Здравей аз съм същата. Препоръчвам ти http://www.enzo.bg/kerastase/specifique-shampoan-za-mazna-kozha-na-skalpa/ ,http://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/scalp-regulation--chuvstvitelen-skalp--rastezh--mazni-koreni/eksfolirashta-maska-za-skalp-philip-kingsley-exfoliating-scalp-mask-20-ml, http://www.zlatnaribka.com/intenzivna-grizha/intenzivna-grizha-z … e-purifying-15-ml ,http://www.zlatnaribka.com/shampoani/shampoani-za-mazni-koreni-parhot-chuvstv-skalp/shampoan-za-mazni-koreni-i-suhi-kraishta-philip-kingsley-moisture-balancing-75-ml . И препоръчвам Алтерна Клиникал, но той е много скъп, като за начало виж тези.
Виж целия пост
# 141
Здравейте и от мен.
 Начинаеща съм в сайта, така че бъдете снизходителни към глупавите ми въпроси Simple Smile Та.. случайно попаднах на някоя от предишните теми и макар че изчетох около 20 страници/от тема 50/, не успях да подбера подходящите за мен продукти. Косата ми е средно дълга, рядка, мазна в корените и суха в краищата. Мия я през 2 дни, максимум 3 и за съжаление всеки ден я минавам с преса за изправяне в краищата, тъй като постоянно се начупва /и то безформено/. Не мога да я пусна по-дълга, защото много цъфти и всеки месец като отида на фризьор се налага да маха 2 пръста нацъфтели краища. Основните ми проблеми са цъфтежите и омазняването в скалпа. Може ли да ми препоръчате отделни продукти или цяла серия за тези проблеми? Искам да спомена, че май до сега не съм използвала от тези професионални продукти, за които масово чета из вашите постове. Правила съм маски при фризьор - кератинова и ботоксова, но ефектът на по-мека, блестяща и подредена коса е само 1вия ден. Използвам арганово масло за краищата в момента, както и спрей за изправяне на john frieda и някаква кератинова маска, закупена от фризьорски салон /мисля, че марката е broaer/. Също така ви моля, ако можете да ми препоръчате преса за изправяне, която да изправя хубаво и да не гори много косата /не знам дали изобщо има създадена такава/, тъй като прочетох и няколко коментара относно преси за "къдрици", но не и за изправяне, а моята е на около 5-6 години и май е време да я заменя.
Благодаря предварително и се извинявам за дългия пост.
Хубав ден.
Като минаваш всеки ден с преса краищата,няма как да не цъфтят Laughing
Термозащита ползваш ли?
Виж целия пост
# 142
Здравейте и от мен.
 Начинаеща съм в сайта, така че бъдете снизходителни към глупавите ми въпроси Simple Smile Та.. случайно попаднах на някоя от предишните теми и макар че изчетох около 20 страници/от тема 50/, не успях да подбера подходящите за мен продукти. Косата ми е средно дълга, рядка, мазна в корените и суха в краищата. Мия я през 2 дни, максимум 3 и за съжаление всеки ден я минавам с преса за изправяне в краищата, тъй като постоянно се начупва /и то безформено/. Не мога да я пусна по-дълга, защото много цъфти и всеки месец като отида на фризьор се налага да маха 2 пръста нацъфтели краища. Основните ми проблеми са цъфтежите и омазняването в скалпа. Може ли да ми препоръчате отделни продукти или цяла серия за тези проблеми? Искам да спомена, че май до сега не съм използвала от тези професионални продукти, за които масово чета из вашите постове. Правила съм маски при фризьор - кератинова и ботоксова, но ефектът на по-мека, блестяща и подредена коса е само 1вия ден. Използвам арганово масло за краищата в момента, както и спрей за изправяне на john frieda и някаква кератинова маска, закупена от фризьорски салон /мисля, че марката е broaer/. Също така ви моля, ако можете да ми препоръчате преса за изправяне, която да изправя хубаво и да не гори много косата /не знам дали изобщо има създадена такава/, тъй като прочетох и няколко коментара относно преси за "къдрици", но не и за изправяне, а моята е на около 5-6 години и май е време да я заменя.
Благодаря предварително и се извинявам за дългия пост.
Хубав ден.
Като минаваш всеки ден с преса краищата,няма как да не цъфтят Laughing
Термозащита ползваш ли?
Моята беше много зле,но я спасих!
Отиваш,изрязват ти краищата и започваш яка поддръжка!Протеини,хидратация,термозащита,както и разни поддържащи ампулки.Като искаш преса си я ползвай.Само с постоянство можеш хем да поддържаш дължина,хем да я третираш.Аз последно преди 6 месеца се подстригвах,в момента имам някое друго късащо се крайче,но като цяло е здрава.Преди всеки месец на фризьор за краища,защото страшно цъфтеше и се късаше и следователно каква дължина да пускам!
Виж целия пост
# 143
valentina0577, ползвам един спрей на Keune, но косата ми става по-странна от него. Нещо средно между мазна и трудно оформяща се, затова не го ползвам преди всяко изправяне.
Виж целия пост
# 144
Реве ми се,бясна съм! Cry #Cussing out
Оказа се,че моите летящи на места краища не са от филирането,а съсипани!Боята Иноа се миела 3 пъти.Не се ли измие хубаво,става ТОВА!Няма да ме спаси Милк Шейк-ът,а НОЖИЦАТА,защото иначе тръгва нагоре.Казаха ми,да не се притеснявам защото е само по краищата и не навсякъде.Нямало да се скъсява много.Аз им казах да режат до здраво,колкото трябва.Другата седмица съм на постригване.Бясна съм!!!
В какъв смисъл с мие три пъти. След като се боядисаш измиваш три пъти със шампоан ли? Аз също се боядисвам с Иноа и моята коса също е накъсана по краищата, въпреки грижите с професионална козметика, които полагам от 2 години. Не използвам преса, много рядко сешоар (сега зимата ще се наложи да е по-често). Боядисвам с 9ка, оксидант 6%. За цъфтящите краища обвинявах боята Макадамия, която използвах преди половин година.
Виж целия пост
# 145
Реве ми се,бясна съм! Cry #Cussing out
Оказа се,че моите летящи на места краища не са от филирането,а съсипани!Боята Иноа се миела 3 пъти.Не се ли измие хубаво,става ТОВА!Няма да ме спаси Милк Шейк-ът,а НОЖИЦАТА,защото иначе тръгва нагоре.Казаха ми,да не се притеснявам защото е само по краищата и не навсякъде.Нямало да се скъсява много.Аз им казах да режат до здраво,колкото трябва.Другата седмица съм на постригване.Бясна съм!!!
В какъв смисъл с мие три пъти. След като се боядисаш измиваш три пъти със шампоан ли? Аз също се боядисвам с Иноа и моята коса също е накъсана по краищата, въпреки грижите с професионална козметика, които полагам от 2 години. Не използвам преса, много рядко сешоар (сега зимата ще се наложи да е по-често). Боядисвам с 9ка, оксидант 6%. За цъфтящите краища обвинявах боята Макадамия, която използвах преди половин година.
Всичко е ген,не на 100,ами на 1000% Сестра ми се боядисва всеки месец,не се подстригва по година и нагоре,използва всякакви маши и преси,не използва нищо друго освен шампоан Уош енд голд и няма никакви цъфтежи ,сухота и прочие.
Факта,който съм установила -няма лечебни продукти на 100%.Важното е постоянството,защото защитния филм,който създава един продукт,удължава живота на косата.
Виж целия пост
# 146
Реве ми се,бясна съм! Cry #Cussing out
Оказа се,че моите летящи на места краища не са от филирането,а съсипани!Боята Иноа се миела 3 пъти.Не се ли измие хубаво,става ТОВА!Няма да ме спаси Милк Шейк-ът,а НОЖИЦАТА,защото иначе тръгва нагоре.Казаха ми,да не се притеснявам защото е само по краищата и не навсякъде.Нямало да се скъсява много.Аз им казах да режат до здраво,колкото трябва.Другата седмица съм на постригване.Бясна съм!!!
В какъв смисъл с мие три пъти. След като се боядисаш измиваш три пъти със шампоан ли? Аз също се боядисвам с Иноа и моята коса също е накъсана по краищата, въпреки грижите с професионална козметика, които полагам от 2 години. Не използвам преса, много рядко сешоар (сега зимата ще се наложи да е по-често). Боядисвам с 9ка, оксидант 6%. За цъфтящите краища обвинявах боята Макадамия, която използвах преди половин година.
Точно така,със шампоан!Първо се прави емулсия с малко вода.После се търка хубаво.После 2 пъти киселинен шампоан и 1 път дълбокопочистващ.Като и 3те пъти хубаво,яко се търка.Иноа се измивала трудно,защото е мазна.Не се ли измие ПЕРФЕКТНО,при най-лекото нагряване,ако ще и термозащита от 1000 лв. да сложиш,там където има останала боя,косъмът остава като минат със запалка.Не е задължително да е сухо или цъфнало,но е безвъзвратно загубено.И не се ли отреже,тръгва нагоре.
Хубавото при мен е,че е само по някои от краищата на горните пластове,най-долният и дължините са незасегнати.Така че в понеделник отивам да ми го махат това чудо.Казаха,че няма да се скъсява особено.Аз им казах,да режат до здраво,колкото преценят.
Казаха,че имам хубава,здрава коса.Не била суха и била учудващо гъста за толкова фин косъм.Не изглежда много,просто защото е тънка  Mr. GreenСега от Милк Шейк щяла да се уплътни.Само тия л_йна по краищата да ми ги махнат и си пускам хубава,дълга,равна коса.
Виж целия пост
# 147
Малко ми е странно да трябва чак 3-ти път с дълбокопочистващ да се измие след боя  Thinking Два пъти със специален шампоан с ниско ph, прекъсващ реакцията от боята (не такъв за боядисана коса, а за след боя), ми се вижда напълно достатъчно. Крайщата на горните пластове по принцип са най-уязвими и проблемът може да е дошъл и от нещо друго, но подкрепям, че единственото спасение е ножицата  Peace

http://www.inoa-bg.com/inoa/_bg/_bg/index.aspx#/data.focus=emuls … e_professionnelle  и тук така е указано  Peace
Виж целия пост
# 148
Малко ми е странно да трябва чак 3-ти път с дълбокопочистващ да се измие след боя  Thinking Два пъти със специален шампоан с ниско ph, прекъсващ реакцията от боята (не такъв за боядисана коса, а за след боя), ми се вижда напълно достатъчно. Крайщата на горните пластове по принцип са най-уязвими и проблемът може да е дошъл и от нещо друго, но подкрепям, че единственото спасение е ножицата  Peace

http://www.inoa-bg.com/inoa/_bg/_bg/index.aspx#/data.focus=emuls … e_professionnelle  и тук така е указано  Peace
Не съм писала 3 пъти с дълбокопочистващ,а 2 пъти с киселинен,за след боя,който е и 1 път с дълбокопочистващ.И,да,от БОЯТА е,защото ми се появи веднага след 2ото боядисване.Като добавим и че преди това беше филирана там.Пипаш по дължините и най-долния пласт-здрава,хубава,не суха коса.Дори и това от прецаканото не е сухо,просто личи,че е Прецакано.
Тук говоря специално за техниката за измиване на Иноа,за другите-не знам.
Виж целия пост
# 149
Да, правилно съм те разбрала, и аз нямах предвид 3 пъти с дълбокопочистващ  Peace Линкът е точно за указанията на производителя за Иноа  Peace И съвсем не те убеждавам, че проблемът не е от боята, не ме разбирай грешно  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия