Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 075
  • 751
# 150
Не са всички краища на горните пластове,а по-скоро отделни кичурчета.
Виж целия пост
# 151
Аз използвам новата Иноа и спазвам подобна техника. Косата ми никога преди не се е накъсвала (на 34 години). Започна да се накъсва преди около година и то не навсякъде, а само около лицето. Косата ми е с равни дължини, малко над средата на гърба. В този смисъл, не съм съгласна, че е до ген. По-скоро е от външната намеса и тъй като използвам професионални бои, от както реших да се боядисвам, както и професионална козметика, без да я третирам топлинно (с преси), за това обвиних Макадамията преди време. Споделя съм и с други момичета, които също се оплакаха, че им е изгорила косата, но може да не сме я използвали правилно.
Виж целия пост
# 152
Аз използвам новата Иноа и спазвам подобна техника. Косата ми никога преди не се е накъсвала (на 34 години). Започна да се накъсва преди около година и то не навсякъде, а само около лицето. Косата ми с равни дължини, малко над средата на гърба. В този смисъл, не съм съгласна, че е до ген. По-скоро е от външната намеса и тъй като използвам професионални бои, от както реших да се боядисвам, както и професионална козметика, без да я третирам топлинно (с преси), за това обвиних Макадамията преди време. Споделя съм и с други момичета, които също се оплакаха, че им е изгорила косата, но може да не сме я използвали правилно.
В блондинската тема съм чела доста негативи за боята макадамия  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 153

Здравей аз съм същата. Препоръчвам ти http://www.enzo.bg/kerastase/specifique-shampoan-za-mazna-kozha-na-skalpa/ ,http://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/scalp-regulation--chuvstvitelen-skalp--rastezh--mazni-koreni/eksfolirashta-maska-za-skalp-philip-kingsley-exfoliating-scalp-mask-20-ml, http://www.zlatnaribka.com/intenzivna-grizha/intenzivna-grizha-z … e-purifying-15-ml ,http://www.zlatnaribka.com/shampoani/shampoani-za-mazni-koreni-parhot-chuvstv-skalp/shampoan-za-mazni-koreni-i-suhi-kraishta-philip-kingsley-moisture-balancing-75-ml . И препоръчвам Алтерна Клиникал, но той е много скъп, като за начало виж тези.
[/quote]

Благодаря cityofangels. Не съм ползвала нито един от тези продукти. Ще ги пробвам, надявам се те да са моето спасение  Hug
Виж целия пост
# 154
valentina0577, ползвам един спрей на Keune, но косата ми става по-странна от него. Нещо средно между мазна и трудно оформяща се, затова не го ползвам преди всяко изправяне.


Аз също ползвах спрей на Keune, който "уж" предпазва при третиране на косата със сешоар, но и аз имах същия проблем като теб и го захвърлих някъде #2gunfire
Виж целия пост
# 155




Благодаря cityofangels. Не съм ползвала нито един от тези продукти. Ще ги пробвам, надявам се те да са моето спасение  Hug
Изпробвай Бейн Дивалента и ексфолиращата маска на Ф. Кингсли първо  Peace
Виж целия пост
# 156
Момичета, бихте ли ми препоръчали протеинов шампоан и маска, ако може да не е Керастаз/нямам такива финансови възможности/

Може и да си писала и да съм пропуснала, съжалявам ако е така, но кажи каква ти е косата - тънък или дебел косъм, суха или нормална, боядисваш ли се, преса или сешоар ползваш ли?
Косата ми е с дебел косъм,леко чуплива и доста суха.Боядисвам се всеки месец и правя опити да и правя къдрици Simple Smileс дифузер.В момента използвам екстрийм еластисайзъра и маска Иноа.
Виж целия пост
# 157
Със сигурност косата не се накъсва от ген LaughingТова става от външна намеса.Може да е тънка генетично и заради това да е предразположена към по-лесно накъсване,но със сигурност не се накъсва генетично Laughing
Виж целия пост
# 158
Дами  обръ6там се с молба  за инфо за тази боя
http://www.stargazer-products.com/details/?id=1&sub_id=9& … &product_id=9
не мисля, 4е е професионална, но  нояма тема за лилавокоските.
Някой  позвал ли е тази марка благодарна съм за всякакжи  мнения,...
А ако  някой е  постигал подобен цжят с другя боя, 6те съм много благодарна да   сподело марка и цвят
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 159
Със сигурност косата не се накъсва от ген LaughingТова става от външна намеса.Може да е тънка генетично и заради това да е предразположена към по-лесно накъсване,но със сигурност не се накъсва генетично Laughing
Не съм казала,че се накъсва от ген,къде го четете това?Казвам,че и да не я третирате,като е тънка и е склонна,ще се къса и цъфти  от вятъра ако щеш  Naughty Аз от дете съм с цъфтяща коса,да не тогава преса да е имало,а съм била винаги с коса най-много до раменете!Цъфтеж и накъсване е съвсем различно.За накъсването е виновна нмай-вече външна намеса,при цъфтежа и вътрешна.
Виж целия пост
# 160
Със сигурност косата не се накъсва от ген LaughingТова става от външна намеса.Може да е тънка генетично и заради това да е предразположена към по-лесно накъсване,но със сигурност не се накъсва генетично Laughing
Не съм казала,че се накъсва от ген,къде го четете това?Казвам,че и да не я третирате,като е тънка и е склонна,ще се къса и цъфти  от вятъра ако щеш  Naughty Аз от дете съм с цъфтяща коса,да не тогава преса да е имало,а съм била винаги с коса най-много до раменете!Цъфтеж и накъсване е съвсем различно.За накъсването е виновна нмай-вече външна намеса,при цъфтежа и вътрешна.
Сигурно не съм разбрала,извинявай! Hug
Виж целия пост
# 161
Със сигурност косата не се накъсва от ген LaughingТова става от външна намеса.Може да е тънка генетично и заради това да е предразположена към по-лесно накъсване,но със сигурност не се накъсва генетично Laughing
Не съм казала,че се накъсва от ген,къде го четете това?Казвам,че и да не я третирате,като е тънка и е склонна,ще се къса и цъфти  от вятъра ако щеш  Naughty Аз от дете съм с цъфтяща коса,да не тогава преса да е имало,а съм била винаги с коса най-много до раменете!Цъфтеж и накъсване е съвсем различно.За накъсването е виновна нмай-вече външна намеса,при цъфтежа и вътрешна.
Сигурно не съм разбрала,извинявай! Hug
Няма за какво   bouquet
Виж целия пост
# 162
Аз се боядисвам вече 6 месеца с Иноа/във фриз.салон/,фризьорката ме мие два пъти/не съм поглеждала с какъв шампоан/,но засега нямам никакви "дефекти" по косата Thinking ,дори напротив-след Кюн,много добре ми действа,но трябва да попитам следващия път каква е процедурата.... Confused
Виж целия пост
# 163
Аз допреди 3-4 месеца се боядисвах с Матрикс и косата ми стоеше доста суха.Но откакто почнах с Иноа и професионалната козметика,косата ми вече не е суха.Отдавам го и на Иноа.А и с Матрикс ме правеха с 12 оксидант,а с Иноа-с 9.
Аз ня казвам,че Иноа е лоша боя.Напротив-това е най-добрата боя,която досега съм използвала.Просто споделих какво ми казаха днес в салона.И съм сигурна,че проблемът при мен е точно от това,Защото няма от какво друго да е,като се замисля.Изтощените кичурчета стоят все едно са минати със запалка,едни завити,но не са сухи.
Виж целия пост
# 164
Покрай другото,забравих да споделя за млечната терапия на Милк Шейк Simple SmileНе усетих УАУ ефект.Всъщност,никакъв ефект не усетих LaughingЛеко ми се засуши косата.Фризьорът ми каза,че ще има уплътняване,но трябва интензивно да я направим 2 пъти за 1 месец и после подържащо 1 път в месеца.
Забравих да добавя,че веднага след терапията ме боядисаха,та може и от премиване да я усещам леко засушена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия