Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 069
  • 751
# 585
Milk Shake Integrity наистина мирише невероятно  Heart Eyes Сложиха ми само от маската след боята. Според фризоьрката нямам нужда от бустер.
Боята явно наистина е силничка. Мирише на амоняк и в началото малко ми щипеше в основата на косата на врата. Засега не усещам косата си по-суха. Цветът се получи хубаво кафяно кафяво и изглежда много естествено. Има си и блясък. Откъм покривност на бели коси не мога да кажа как е /имам няколко бели косъма и ги скубя  Crazy/
Едва ли ще издържа на изкушението да си взема серията Integrity  ooooh!
Виж целия пост
# 586
Milk Shake Integrity наистина мирише невероятно  Heart Eyes Сложиха ми само от маската след боята. Според фризоьрката нямам нужда от бустер.
Боята явно наистина е силничка. Мирише на амоняк и в началото малко ми щипеше в основата на косата на врата. Засега не усещам косата си по-суха. Цветът се получи хубаво кафяно кафяво и изглежда много естествено. Има си и блясък. Откъм покривност на бели коси не мога да кажа как е /имам няколко бели косъма и ги скубя  Crazy/
Едва ли ще издържа на изкушението да си взема серията Integrity  ooooh!
Да, много е хубава серията, аз свърших балсама и съм много доволна. Това е най - силната им серия според фризьорката Peace
Виж целия пост
# 587
Здравейте,
Имам нужда от помощ.
Скрит текст:
Моята коса е чуплива и суха с много сухи краища.Освен сухотата, с която вече свикнах, по-голям проблем е, че се къса.Винаги съм искала по-дълга коса, но щом стигне една дължина започва да се къса и се налага да подстрижа краищата.И така си стоя с коса малко под раменете вече доста години.Освен това расте бавно.От преглеждането на темата реших , че съм за протеин. В момента ползвам шампоан и балсам за къдрава коса на John Frieda , балсама редувам с маска Macadamia Deep Repair, и финиш Macadamia Reviving Curl Cream. За хидратация слагам Elastilazer, веднъж седмично, като редувам с дълбоко подхранване. От един месец ползвам Kerastase Inicialist, но не виждам никакъв ефект.Не мога да избера за какъв протеин съм.Колебая се между:
AgHogee Keratin 2-minute
Redken Extreme CAT
Alfaparf Daily Anti-breakage Fluid
Концентрат Вита-цимент
Предварително Благодаря за съветите. : Do

Освен грижите за косъма, помисли и за грижите към скалпа - там е ключът към растеж на здрава и дълга коса  Peace
Виж целия пост
# 588
От известно време на вторият ден след измиване на косата започва много да ме сърби скалпа, косата не е замърсена, но направо откачам. Редувам продуктите, така че не е от определен шампоан или балсам. Нямам пърхот. Според вас на какво може да се дължи  newsm78
Виж целия пост
# 589
Кои продукти ползваш?

Може да еж раздразнен на нервна почва, хормонално ... гъбички ...
Виж целия пост
# 590
Ползвам Бейн Сатин 2 в комбинация с Нутри Термик, Тиги за боядисана коса шампоан и балсам, Милк шейк щампоан и маска за къдрава коса. Нямам нов продукт, ползвам си ги отдавна. Може би наистина е на нервна почва, уфф  Sad
Виж целия пост
# 591
От известно време на вторият ден след измиване на косата започва много да ме сърби скалпа, косата не е замърсена, но направо откачам. Редувам продуктите, така че не е от определен шампоан или балсам. Нямам пърхот. Според вас на какво може да се дължи  newsm78
Това е от козметиката за коса.Някой от продуктите вече не ти понася.Аз бях така след раждането.Изведнъж станах алергична към всичката козметика за лице и тяло която ползвах тогава(от 10г)...отделно съм имала и шампоани и маски които съм ползвала с месеци,а реакцията към тях ми се е отключвала в края на продуктите.Сещам се за пример.Шампоана за растеж на косата на Шв.Пр.много го харесвах,но към края на опаковката започна зверски сърбеж по скапла веднага след изкъпване като до другия ден ставаше непоносим.Престанах да ползвам шампоана и веднага се оправих.така бях и с шампоана на Макадамия,с шампаона на Шв.Пр който е с маслата...Имам много примери!А са неща който не съм ползвала веднъж.Така най-вероятно нищо ти няма!Ревизирай козметиката,пробвай поединично за да откриеш дразнителя Peace
Виж целия пост
# 592
Благодаря момичета, надявам се скоро да стане ясно какъв точно ми е дразнителят.  Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Момичета, кое е това плодово мляко с 12 ефекта на Милк Шейк?
Виж целия пост
# 594
Момичета,интересува ме от къде мога да се сдобия с MAaibu C - деминерализираща терапия за твърда вода?  Embarassed
Проверих в e-bay,но там цената на доставката е по-висока от колкото на терапията  Laughing
Аз съм от Пловдив-ако има и други мами,които имат нужда от такава терапия да си поръчаме и да си я разделим Peace
Виж целия пост
# 595
Момичета, кое е това плодово мляко с 12 ефекта на Милк Шейк?
http://www.beautybay.com/haircare/milkshake/incrediblemilk/ Това  Hug
Виж целия пост
# 596
 Има ли разлика в качеството на продуктите в Ензо и Златната рибка? newsm78
Виж целия пост
# 597
Има ли разлика в качеството на продуктите в Ензо и Златната рибка? newsm78

Аз не виждам такава разлика.
Каквото съм поръчала от Енцо до сега е било оригинал (макар че има и оплаквания от получени ментета). Керастас от Енцо и от Златната рибка при мен не се различават.
Виж целия пост
# 598
Искам да си поръчам пяна и лак за коса на Лореал,но разликата в цената е около 6-7 лв. и затова се замислих  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 599
В рибката доставката е 3 лева, а в ензо към 9 и така горе долу сметките излизат еднакви  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия