Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 069
  • 751
# 600
Защо да е 9 в Ензо? На мен ми е 6лв доставката  newsm78
Виж целия пост
# 601
В Енцо е 6лв за цялата страна и мисля, че няма безплатна доставка, а в ЗР над 60лв е безплатна.
Виж целия пост
# 602
В рибката доставката е 3 лева, а в ензо към 9 и така горе долу сметките излизат еднакви  Peace
В ензо доставката е 6лв, а изпращат и подарък 5% , който важи за при покупка над 40лв.
Виж целия пост
# 603
Еми на мен ми взеха 9 лева, не знам защо или не помня, преди 1 година беше. От тогава не съм си поръчвала нищо от там, а от Feelunique   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 604
Благодаря,много,момичета   bouquet Ще си поръчам от Ензо и ще споделя за качество  Simple Smile
Виж целия пост
# 605
Аз винаги съм се чудила каква надценка правят разните сайтове,според мен надценката им е голяма(бг сайтовете)  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 606
Чудя се коя марка е за предпочитане лореал, лакме или ApHogee  newsm78
Искам да си взема продукти, които да ми заздравят косъма, да подхрани скалпа, за да се стимуира растежа, да не изглежда проскубана и накъсана.
Благодаря ви за съветите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 607
Чудя се коя марка е за предпочитане лореал, лакме или ApHogee  newsm78
Искам да си взема продукти, които да ми заздравят косъма, да подхрани скалпа, за да се стимуира растежа, да не изглежда проскубана и накъсана.
Благодаря ви за съветите  Heart Eyes
За стимулиране на растеж,за нова,здрава коса-хран.добавки.
Иначе по въпроса.. Аз харесвам Афоджий,от скоро преоткрих Лореал(бях предубедена,не знам защо и го избягвах),Лакме твърдо не харесвам  Naughty
Протеина в 2 стъпки на Афоджий,2 мин. реконструктор,реконструктора със зелен чай са страхотни  Heart Eyes Започни с тях като по-силни от изброените 3 марки.
На Лореал харесвам серията Митик ойл за хубава хидратирана,мекичка коса-шампоан,маска и олио  Heart Eyes
На Лореал серията Про-кератин рефил (синята серия) за подхранена,по-тежка коса  (лек протеин за мен ) -шампоан,маска и термокрем Heart Eyes

На Лореал харесвам и серума абсолют рипер  Heart Eyes Heart Eyes
Серията абсолют е много странна за мен-усещам я яко протеинова,но не чак до там (как го обяснявам)  ooooh! Не харесвам косата си след абсолют(шампоан-маска) ,но забелязвам удебеляване на косъма,което значи,че все пак запълва косъма. Не искам да те обърквам с Абсолюта.Аз ,за да дам мнение за даден продукт,трябва да съм го ползвала поне цял месец,а абсолюта все го прескачам.Сега съм се навила цял месец да изкарам с него,па да видим  Thinking
Виж целия пост
# 608
Днескашната ми комбинация много ми хареса. Ексфолираща маска Ф. Кингсли + Джойко за скалп шампоан. Резултата обемна и подредена коса, да видим от към омазняване, утре как ще е. Все пак заради омазняването направих тази комбинация.
Виж целия пост
# 609
Искам да си подновя молбата за отзиви и описание на тази маска http://www.zlatnaribka.com/redken/extreme--za-silno-iztoshtena-k … th-builder-250-ml , заглеждам я от известно време и ще ми е полезно някой, който я е ползвал да сподели  Hug .
Виж целия пост
# 610
Чудя се коя марка е за предпочитане лореал, лакме или ApHogee  newsm78
Искам да си взема продукти, които да ми заздравят косъма, да подхрани скалпа, за да се стимуира растежа, да не изглежда проскубана и накъсана.
Благодаря ви за съветите  Heart Eyes

Лакме  Peace

Но и това е доста индивидуално и следва сама да си пробваш и прецениш кое как ти въздейства  Peace
Виж целия пост
# 611
Чудя се коя марка е за предпочитане лореал, лакме или ApHogee  newsm78
Искам да си взема продукти, които да ми заздравят косъма, да подхрани скалпа, за да се стимуира растежа, да не изглежда проскубана и накъсана.
Благодаря ви за съветите  Heart Eyes
За стимулиране на растеж,за нова,здрава коса-хран.добавки.
Иначе по въпроса.. Аз харесвам Афоджий,от скоро преоткрих Лореал(бях предубедена,не знам защо и го избягвах),Лакме твърдо не харесвам  Naughty
Протеина в 2 стъпки на Афоджий,2 мин. реконструктор,реконструктора със зелен чай са страхотни  Heart Eyes Започни с тях като по-силни от изброените 3 марки.
На Лореал харесвам серията Митик ойл за хубава хидратирана,мекичка коса-шампоан,маска и олио  Heart Eyes
На Лореал серията Про-кератин рефил (синята серия) за подхранена,по-тежка коса  (лек протеин за мен ) -шампоан,маска и термокрем Heart Eyes

На Лореал харесвам и серума абсолют рипер  Heart Eyes Heart Eyes
Серията абсолют е много странна за мен-усещам я яко протеинова,но не чак до там (как го обяснявам)  ooooh! Не харесвам косата си след абсолют(шампоан-маска) ,но забелязвам удебеляване на косъма,което значи,че все пак запълва косъма. Не искам да те обърквам с Абсолюта.Аз ,за да дам мнение за даден продукт,трябва да съм го ползвала поне цял месец,а абсолюта все го прескачам.Сега съм се навила цял месец да изкарам с него,па да видим  Thinking


GodaiVa, благодаря ти за изчерпателния отговор   bouquet
Имам още един въпрос и трите на куп ли или може да започна само с един (Протеина в 2 стъпки на Афоджий,2 мин. реконструктор,реконструктора със зелен чай)  newsm78
За сега съм се спряла на Термо спрей за стилизиране и блясък ApHogee Spritz and Shine и
Реконструктор с кератин и зелен чай ApHogee, какво ще кажеш?
От лореал сякаш напоследък съм малко разочарована, но може би не съм ползвала подходящия продукт.
Виж целия пост
# 612
Чудя се коя марка е за предпочитане лореал, лакме или ApHogee  newsm78
Искам да си взема продукти, които да ми заздравят косъма, да подхрани скалпа, за да се стимуира растежа, да не изглежда проскубана и накъсана.
Благодаря ви за съветите  Heart Eyes
За стимулиране на растеж,за нова,здрава коса-хран.добавки.
Иначе по въпроса.. Аз харесвам Афоджий,от скоро преоткрих Лореал(бях предубедена,не знам защо и го избягвах),Лакме твърдо не харесвам  Naughty
Протеина в 2 стъпки на Афоджий,2 мин. реконструктор,реконструктора със зелен чай са страхотни  Heart Eyes Започни с тях като по-силни от изброените 3 марки.
На Лореал харесвам серията Митик ойл за хубава хидратирана,мекичка коса-шампоан,маска и олио  Heart Eyes
На Лореал серията Про-кератин рефил (синята серия) за подхранена,по-тежка коса  (лек протеин за мен ) -шампоан,маска и термокрем Heart Eyes

На Лореал харесвам и серума абсолют рипер  Heart Eyes Heart Eyes
Серията абсолют е много странна за мен-усещам я яко протеинова,но не чак до там (как го обяснявам)  ooooh! Не харесвам косата си след абсолют(шампоан-маска) ,но забелязвам удебеляване на косъма,което значи,че все пак запълва косъма. Не искам да те обърквам с Абсолюта.Аз ,за да дам мнение за даден продукт,трябва да съм го ползвала поне цял месец,а абсолюта все го прескачам.Сега съм се навила цял месец да изкарам с него,па да видим  Thinking


GodaiVa, благодаря ти за изчерпателния отговор   bouquet
Имам още един въпрос и трите на куп ли или може да започна само с един (Протеина в 2 стъпки на Афоджий,2 мин. реконструктор,реконструктора със зелен чай)  newsm78
За сега съм се спряла на Термо спрей за стилизиране и блясък ApHogee Spritz and Shine и
Реконструктор с кератин и зелен чай ApHogee, какво ще кажеш?
От лореал сякаш напоследък съм малко разочарована, но може би не съм ползвала подходящия продукт.


И аз така бях,ползвала съм почти всички техни продукти от серията експерт(без серията за обем).Проблема явно беше,че ги използвам единично-шампоан на марката с друга маска или обратно.

Този термо спрей на Афоджий не съм ползвала. Шампоан за суха коса на марката+ 2мин. реконструктор+ финиш спрея със зелен чай+ някое ссерумче = хубава коса  Heart Eyes

С протеина в 2 стъпки нещо съм със смесени чувства и не искам да давам мнение .

Какво си ползвала на Лореал до момента?
Виж целия пост
# 613
Шампоан против косопад Loreal Density Advanced заедно с тази маска Маска за суха коса Loreal Intense Repair беше добра комбинация, но шампоана от същата серия нещо не ми допадна.

По темата с Лакме ползвала съм само един техен шампоан - Тониращ шампоан за руса коса Lakme Clair, за който запазжам неутрално мнение. Нямаше ефект уаууу, но жсе пак мисля, че предпазва от рижия ефект  Embarassed
Виж целия пост
# 614
Чудя се коя марка е за предпочитане лореал, лакме или ApHogee  newsm78
Искам да си взема продукти, които да ми заздравят косъма, да подхрани скалпа, за да се стимуира растежа, да не изглежда проскубана и накъсана.
Благодаря ви за съветите  Heart Eyes

Лакме  Peace

Но и това е доста индивидуално и следва сама да си пробваш и прецениш кое как ти въздейства  Peace
Аз също съм за Лакме ако става въпрос за лечебна серия с видим ефект, за мен Дийп Кеър е фаворит!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия