Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 075
  • 751
# 510
Момичета, може ли да ме посъветвате, искам да си взема боя на Шварцкопф Essensity, http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/essensity-color-boja-za-kosa/#, но никога не съм се боядисвала вкъщи. Въпросът ми е, с какво количество активираща емулсия се смесва, 50-50 ли и какъв процент да избера, аз нямам много бели косми, може би 5% от цялата коса. Също и колко време да стоя намазана. Ще съм много благодарна, ако някой може да ми помогне   bouquet
На боята обикновено пише колко къ,м колко се смесват, повечето са 1:1 т.е. 50 мл боя с 50 мл оксидант, не мога да видя на тази, но това със сигурност го има върху кутийката. А за процента вече зависи дали искаш да потъмняваш изсветляваш и т.н.   bouquet
Виж целия пост
# 511
Здравейте!
Има ли доволни от тази изглаждащата серия на матрикс  newsm78
http://www.zlatnaribka.com/matrix/matrix-tr-sleek-%D0%B8%D0%B7%D … D1%81%D1%8A%D0%BA  bouquet
Виж целия пост
# 512
Момичета, може ли да ме посъветвате, искам да си взема боя на Шварцкопф Essensity, http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/essensity-color-boja-za-kosa/#, но никога не съм се боядисвала вкъщи. Въпросът ми е, с какво количество активираща емулсия се смесва, 50-50 ли и какъв процент да избера, аз нямам много бели косми, може би 5% от цялата коса. Също и колко време да стоя намазана. Ще съм много благодарна, ако някой може да ми помогне   bouquet

В енцото отдолу под боите има добро описание и отговор на част от въпросите ти. Пише, че се смесва в съотношение 2:1 оксидант спрямо боя. Също така пише и процентите как се избират. Те обикновено се избират в зависимост от цвета на косата ти и това какъв цвят ще слагаш. Без тази информация няма как да ти помогнем и да те насочим към процента на оксиданта. Иначе с боя се стои намазана обикновено 40 мин., отново зависи от цвета, например ако се изрусяваш се намазват корените, стои се половин час и след това се тонират дължините за още 10 мин.
Виж целия пост
# 513
Здравейте. Обещах да пиша, като изпробвам шампоана със стволови клетки PHYTO REAPAIR http://arlenbg.com/product.php?ProductID=165. Аз си взех цялата серия - шампоана, балсама и няколко ампули. При мен оказаха много сполучлив ефект, какъвто аз търсех - хубаво изгладена коса, уплътнен косъм и много ми хареса, че косата ми стана жива и като че ли се движи сама, сещате се. Мисля да използвам по правило балсама, а от време на време да слагам ампулата вместо балсам за по-силен ефект. Хубав и успешен ден на всички.
Виж целия пост
# 514
Момичета,издирвам 500мл. маска на Joico Moisture Recovery,в Ензо я няма,ако знаете някои бг саит в които мога да я намеря ще ви бъда благодарна.
Виж целия пост
# 515
Ново попълнение в Златна рибка-Матрикс .На мен обаче в съзнанието ми се е запечатало твърдението,че е маааалко по-добър от масовите шампоани и маски  Thinking
Кой продукт е хубав на марката?
Виж целия пост
# 516
Мерси, момичета, сега се разчетох и аз, голяма съм оФца. Дано се справя сама вкъщи, че ми писна да давам луди пари за боядисване.   bouquet А кой от шампоаните на Лореал е протеинов и е хубав за ползване преди боядисване?
Виж целия пост
# 517
*Mi* , Force Vector е протеинов, аз в момента използвам маската и шампоана и не мога да кажа, че съм особено очарована ...  Thinking Косата ми е тънка, сплескана и сякаш ми се заплита повече с тази серия. Мирише ми малко лекарствено. Ще си я изразходвам пък после ще видя с какво да я заменя. Simple Smile Иначе и про-кератин също май е протеинова, но от нея тук в темата май няма много доволни. Други момичета изразиха добро мнение за Форс Вектор, но при мен не действа според очакванията.  Peace
Виж целия пост
# 518
Форс Вектор е старата протеинова серия на Лореал Проф., новата е Про-Кератин Peace. Аз лично съм много доволна от точно този шампоан, докато от Форс Вектор по не бях. Маската обаче от серията беше супер( про-кератин не съм ползвала още, само ампула). На моята коса се отразява чудесно шампоана, по-добре от Бейн Сатин 2 на Керастас( той ми оплиташе косата Crossing Arms).
Преди боядисване освен протеинов, добра идея е дълбокоизмиващ шампоан. Аз съм доволна от този на Чи Heart Eyes.
Виж целия пост
# 519

 Тестът на Лореал ми показа че ми трябва серията за обем и ампулата AMINEXIL ADVANCED,въпреки че в момента нямам косопад,а и не съм отбелязвала да имам.

Е,нали теста е като врачките Laughing Mr. Green Нищо че нямаш косопад Laughing Иначе серията за обем новата като я пробваш,сподели моля те!Имам чувството че е само за нетретирани коси Thinking Аз днес си поръчах този продукт,някой да има впечатление от него:
http://www.zlatnaribka.com/wella/wella-sp-styling-%D1%81%D1%82%D … ned-texture-75-ml
И от тези ампулки:
http://www.zlatnaribka.com/alfaparf/vaksa-za-blyasak-alfaparf-paste-50-ml
Ако никой не ги е ползвал,до петък ще споделя мнение Peace

О,за матрикс изглаждащата серия да кажа.Днес проучих крема и спрея за термозащита и няма много доволни.Особено крема споделят че е ужасен...Ще чакам някой да обори или затвърди това мнение Flutter
Виж целия пост
# 520
Може ли да ми пратите линк към теста на Л'Ореал?
Виж целия пост
# 521
Минавам да отбележа следното:намирам страхотна разлика в бамбуковата терапия ползвана с терапевтичната преса.Сега вече мога да похваля терапията.Преди,когато нагрявах-не беше зле,но тази "живост" на косата,която отбелязвам сега я нямаше.Усетих,че косата ми се чувства отлично след терапията още след отмиването й,но сложих маската на Наши,за разкош.Обичайно след това ампула денсифик и цимен-термик.Това е от мен  Peace
Виж целия пост
# 522
Може ли да ми пратите линк към теста на Л'Ореал?

Заповядай   bouquet http://diagnostic.lorealprofessionnel.co.uk/
Виж целия пост
# 523
Минавам да отбележа следното:намирам страхотна разлика в бамбуковата терапия ползвана с терапевтичната преса.Сега вече мога да похваля терапията.Преди,когато нагрявах-не беше зле,но тази "живост" на косата,която отбелязвам сега я нямаше.Усетих,че косата ми се чувства отлично след терапията още след отмиването й,но сложих маската на Наши,за разкош.Обичайно след това ампула денсифик и цимен-термик.Това е от мен  Peace

Много се радвам, че ти е харесала пресата и ефекта с бамбуковата терапия. Кои ампулки сложи? Защото става пълен разкош като смесиш проконцентара със затоплящия серум и термофилъра, аз ползвах този за боядисана коса. Косата ми стана прекрасна - много мека и приятна на допир
Виж целия пост
# 524
Колко време ми ви отнема като минавате с пресата, много взех да и се чудя последно време ooooh! Изкушавам се, ама все си мисля , че няма да я ползвам много много  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия