Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 065
  • 751
# 705
GodaiVa , може би да е от това,но много време не съм си правила протеин (2-3 месеца) , усещах косата ми поизтъняла и затова реших ,че има нужда . newsm78 Днес я чувствам повече суха отколкото утежнена .
bubka:) , така пишеше на упътването в кутииката - 180 градуса,но моята преса нагрява на 230 и няма възможност за регулиране,но и аз на по-слаба температура не  мога да се изправям , защото моята коса не държи при по-ниски градуси . Но мисля,че и цимента е до 180 градуса .
Виж целия пост
# 706
И цимента е до 180,ама аз се изправям на 200.

 Някой ползвал ли е комбинация от шампоан Интенз на Лореал с ботокс маска на Лореал?
Виж целия пост
# 707
Аз изправям на 200, с Нектар Термик и се справя.
Виж целия пост
# 708
Аз изправям на 200, с Нектар Термик и се справя.
И аз така.На 220 също съм се изправяла няма проблеми.Пази си кремчето.Слагам и термозащитен спрей за по-сигурно  Laughing
bubka:)  Hug
Виж целия пост
# 709
И цимента е до 180,ама аз се изправям на 200.

 Някой ползвал ли е комбинация от шампоан Интенз на Лореал с ботокс маска на Лореал?
Мерси момичета,аз също се изправям с цимента на 200 градуса Peace
Бабълке,ползвала съм и двата продукта,не виждам причина да не си пасват Peace
tyzarka Hug  bouquet
Виж целия пост
# 710
vanina_ch  взех си шампоана и маската на олео релакс и като за първо използване съм възхитена-косата ми е някак по-тежка ,жива и много блестяща. Направих си и снимка,ама не знам как да я кача.След като изсуших косата я разресах много лесно без да стои суха и да се късат косъмчетата.При минаването с пресата ми беше нужно много по-малко време,защото косата веднага се оформяше.Като жива е -много ми харесва ефекта ,дано така да се запази Laughing   Да използвам ли ботокса за коса на лореал сега?

Ей как се радвам, че ти е харесал ефекта. Дано така да продължи, при мен всеки път чувствам косата си много добре след олео релакса. Усетих се, че не ти отговорих за ботокса миналия път, кое имаш - ампулата ли само или и запечатващата маска?

И да използвам да споделя за моята първа проба на маската Архитект на Керастаз. Ползвах шампоана Архитект, маската и цимент термик. Като поизсъхна косата си я усетих леко по-суха и затова за финиш сложих серума абсолют и аргана на Лакме. Когато изсъхна съвсем косата ми стана по-скоро мека, падаше много добре и изглежда много добре подредена. Първият опит ми хареса определено, но ще внимавам с използването на серията, за да не изсуша косата.
Виж целия пост
# 711
И да използвам да споделя за моята първа проба на маската Архитект на Керастаз. Ползвах шампоана Архитект, маската и цимент термик. Като поизсъхна косата си я усетих леко по-суха и затова за финиш сложих серума абсолют и аргана на Лакме. Когато изсъхна съвсем косата ми стана по-скоро мека, падаше много добре и изглежда много добре подредена. Първият опит ми хареса определено, но ще внимавам с използването на серията, за да не изсуша косата.

И аз, и аз  Heart Eyes днес изпробвах същата комбинация. Много ми харесва усещането за подреденост и жилавост, точно това търсех. И аз забелязах леко пресушаване, но това стана след нанасянето на цимент термик. От шампоана не ми се заплете косата. След като изсуших единствено сложих малко коприна на връхчетата.  Party
Виж целия пост
# 712
И аз забелязах леко пресушаване, но това стана след нанасянето на цимент термик. От шампоана не ми се заплете косата.
При мен пък от цимента няма сухота,напротив!Но пък от шампоана и балсама от серията резистанс косата ми става твърда!След шампоана и леко оплетена.Обаче при мен от тази серия се появи друг проблем.След измиване с тези продукти косата ми започваше да пада...Огромно количество косми,все едно сезонен косопад,ама от най-силните ooooh! Помислих че е случайно.След 3-4-5 употреби мнението ми се затвърди!През това време редувах с другите марки които имам-Лакме,Шварцкопф пр.,Редкен...При къпането с тях падането на косата ми секваше на секундата,падаха не повече от 5 косъма на миене.Сякаш от резистанса космите ми падаха насилствено!Престанах да ползвам серията и й намерих нов собственик...Нямам косопад,косата ми не пада...Какво беше това чудо!А в началото бях УАУ!направо изумена от това колко добре изглеждам след серията!Обаче въпреки това уау,косата ми още след първото миене закапа зверски.Не си представяте какво беше в банята.Минавам през косата да я отцедя,както правя всеки път,а в ръцете ми кичурчета косми.Но тогава не се и замислих.Явно серията не е за мен,идва ми ужасно силна Crossing Arms Пак мисля да пробвам Керастаз,но други серии Peace
Виж целия пост
# 713
И да използвам да споделя за моята първа проба на маската Архитект на Керастаз. Ползвах шампоана Архитект, маската и цимент термик. Като поизсъхна косата си я усетих леко по-суха и затова за финиш сложих серума абсолют и аргана на Лакме. Когато изсъхна съвсем косата ми стана по-скоро мека, падаше много добре и изглежда много добре подредена. Първият опит ми хареса определено, но ще внимавам с използването на серията, за да не изсуша косата.

И аз, и аз  Heart Eyes днес изпробвах същата комбинация. Много ми харесва усещането за подреденост и жилавост, точно това търсех. И аз забелязах леко пресушаване, но това стана след нанасянето на цимент термик. От шампоана не ми се заплете косата. След като изсуших единствено сложих малко коприна на връхчетата.  Party
Аз след ш-н и маска архитект не усещам сухота, но след тях не ползвам /нямам/ цимент термик, а нектара, може би, затова...

Да споделя също, че имах една ампулка за обем на Лореал, но нямах запечатващата маска, нито шампоана от серията Laughing, само ампулка...сложих я след шампоана Архитект и отгоре маската Арх-т. При измиването усетих косата някак мръсна, като с мазен филтър, неприятна. След изсушаване се получи много хубав обем, без пресушаване, витална, обемна коса...т.е. крайният резултат беше наистина добър обем, но съм със смесени чувства и май не бих повторила.
Виж целия пост
# 714
Включвам се с един въпрос: ползвам шампоан Klorane, маска за тънка и изтощена коса Kerastase Ciment Anti Usure и термично мляко Kerastase Ciment Thermique, скоро правих кичури и косата стана по-суха. Мога ли да включа и Macadamia Healing Oil Treatment и има ли значение кое е първо - олиото или термичното мляко? Ако не е подходящо олиото, бихте ли ми предложили друг продукт?  Hug
Виж целия пост
# 715

Аз след ш-н и маска архитект не усещам сухота, но след тях не ползвам /нямам/ цимент термик, а нектара, може би, затова...


Следващия път и така ще пробвам. Сухотата я усещах само докато косата беше мокра, нищо фрапантно.

Леле, bubka:)   Shocked направо с това изказване ме  #Crazy Ще следя как ще е при мен, но така или иначе аз косопад си имам, не е обилен, но все пак...
Виж целия пост
# 716
Момичета не мога да си спомня дали скоро коментирахте термозащитите... newsm78
 Сега съм с Хрома Термик на Керастаз , но нещо като че ли ми лепне ...абе не ми харесва..можете ли да препоръчате нещо да речем спрей/олио...нещо такова...този тип млека за термозащита не ми харесват Tired
Виж целия пост
# 717
Есенцийке,не се притеснявай!Тук май никой друг не е имал такъв проблем или сме единици.

Аз сега се запалих по хидратиращата серия на Вела sp: http://www.zlatnaribka.com/wella/sp-hidrate--hidratirashti
Някой нещо да е ползвал на Вела sp?
Виж целия пост
# 718
Aз по-назад ви бях предложила няколко въпроса вместо запис за новата тема,но тъй като в последно време тази термозащита масово ни вълнува,какво ще кажете всяка да опише термозащитите,които е ползвала(кои са те,как сте ги почувствали).
Виж целия пост
# 719
Следващия път и така ще пробвам. Сухотата я усещах само докато косата беше мокра, нищо фрапантно.

Леле, bubka:)   Shocked направо с това изказване ме  #Crazy Ще следя как ще е при мен, но така или иначе аз косопад си имам, не е обилен, но все пак...

И при мен сухотата беше докато беше мокра, но по принцип цимент термик не ми изсушава. Затова реших, че е от маската. Колко еднакво обаче сме усетили с теб серията.
Междудругото една колежка също се оплака от косопад след шампоана архитект на Керастаз, но тя го ползваше само него доста време. Решихме, че е силен и може би затова е имала проблем. Аз шампона ползвам от известно време, но го редувам с други и стигам до него веднъж на 2- 3 седмици. Досега не съм имала проблем с косопад от него, така че не се притеснявай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия