аз съм самофлубена

Софианките ще си правят и аз викам другите дет сме по наблизо си напрайм среща към СТЗ

Софианките ще си правят и аз викам другите дет сме по наблизо си напрайм среща към СТЗ 

Софианките ще си правят и аз викам другите дет сме по наблизо си напрайм среща към СТЗ 

То голяма работа да разбереш тоя сюжет бе,едно момиче което е болно,друга която и завижда ,че е богата ,дава си любимия дет уж много обича ей така,и половината се влюбват в нея ,ма то страшно интелигентен сюжет,дето в реала винаги става е на точно така
Ще го обичам аз толкова много и току така ще го дам ,да го гледам с друга ,ох ма интелигентна постъпка до няма и къде просто,водят ми едни диалози едно чудо ,баси и сериала интелигентен
Софианките ще си правят и аз викам другите дет сме по наблизо си напрайм среща към СТЗ 


То голяма работа да разбереш тоя сюжет бе,едно момиче което е болно,друга която и завижда ,че е богата ,дава си любимия дет уж много обича ей така,и половината се влюбват в нея ,ма то страшно интелигентен сюжет,дето в реала винаги става е на точно така
Ще го обичам аз толкова много и току така ще го дам ,да го гледам с друга ,ох ма интелигентна постъпка до няма и къде просто,водят ми едни диалози едно чудо ,баси и сериала интелигентен

То голяма работа да разбереш тоя сюжет бе,едно момиче което е болно,друга която и завижда ,че е богата ,дава си любимия дет уж много обича ей така,и половината се влюбват в нея ,ма то страшно интелигентен сюжет,дето в реала винаги става е на точно така
Ще го обичам аз толкова много и току така ще го дам ,да го гледам с друга ,ох ма интелигентна постъпка до няма и къде просто,водят ми едни диалози едно чудо ,баси и сериала интелигентен

това в чирвеното нема как да стане
не съм толкоз проста
То голяма работа да разбереш тоя сюжет бе,едно момиче което е болно,друга която и завижда ,че е богата ,дава си любимия дет уж много обича ей така,и половината се влюбват в нея ,ма то страшно интелигентен сюжет,дето в реала винаги става е на точно така
Ще го обичам аз толкова много и току така ще го дам ,да го гледам с друга ,ох ма интелигентна постъпка до няма и къде просто,водят ми едни диалози едно чудо ,баси и сериала интелигентен


То голяма работа да разбереш тоя сюжет бе,едно момиче което е болно,друга която и завижда ,че е богата ,дава си любимия дет уж много обича ей така,и половината се влюбват в нея ,ма то страшно интелигентен сюжет,дето в реала винаги става е на точно така
Ще го обичам аз толкова много и току така ще го дам ,да го гледам с друга ,ох ма интелигентна постъпка до няма и къде просто,водят ми едни диалози едно чудо ,баси и сериала интелигентен



Препоръчани теми