"Дързост и красота"- тема 82:"Sometimes love hurts..."-Понякога любовта боли

  • 80 923
  • 723
# 510
Събиране с фенове от 15 август. Кели изглежда зашеметяващо!



Виж целия пост
# 511
Малко напомняне за времето, когато този сериал наистина показваше дръзки и красиви хора.
 

Виж целия пост
# 512
наистина е много хубава и младолика на тези снимки ККЛ
Виж целия пост
# 513
Аз гледам чат-пат, но не разбрах Али и Уайът в каква връзка са били?
В никаква Naughty Али е издигнала непорочността на Хоуп в култ и държи да я запази такава, уж в името на колекцията и поколението, което вярвало в посланията й. Освен това харесва Лиам и не иска Хоуп да му причинява болка.

Започва  превръщането на Али в психопат. До една година(сериите в момента в САЩ) съвсем ще превърти.
Виж целия пост
# 514
Виж целия пост
# 515
Я, Брук много добре е излязла на тази снимка, да не повярва човек  Crazy
Виж целия пост
# 516
Я, Брук много добре е излязла на тази снимка, да не повярва човек  Crazy

...и рекла жабата на двамата братя: " Целунете ме, ще се превърна в Брук, нали ме помните? Ще изпълня вашите желания и както преди ще можете да ме поделите"
 Пък те казали: "Нееее, нас  говореща жаба ни кефи повече!"
Виж целия пост
# 517
Я, Брук много добре е излязла на тази снимка, да не повярва човек  Crazy


 Joy hahaha hahaha
Виж целия пост
# 518
Виж целия пост
# 519
БНТ промени часа на излъчване. Вече е от 11.20
Виж целия пост
# 520
ХТ ако махне силикона и бретона, ще се подмлади с десетина години. Mr. Green
Новите епизоди в Америка, да не повярва човек, са ми доста приятни за гледане. Напоследък отново започнах да ги следя редовно и ми е интересно как най-накрая са преплели повече от един сюжет едновременно.
Брук ме кефи страшно много- превръща се в същинска Стефани в желанието си да си върне Мечока 2, който е предпочел младата мацка пред нея. Joy
Виж целия пост
# 521
БНТ промени часа на излъчване. Вече е от 11.20
ooooh! накрая май ще спрат да го дават
Виж целия пост
# 522
Вчера Jacob Young е имал рожден ден.
Да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 523
Появи се слух, че Thorsten Kaye  (Ридж) може да напусне шоуто. Причината е, че живее на западния бряг и всяка седмица се налага да пътува, за да снима своите сцени. Часовата разлика го уморявала, а и не можел да прекарва достатъчно време с децата си. Освен това работата в сериала му изглежда твърде рутинна и еднообразна, вече му е поомръзнало.
Но това все още не е напълно сигурно.
Виж целия пост
# 524
Честит Хелоуин на всички! Laughing
Вървяла си Стефка из гората, но й се повредила колата. Извън обхват й бил смартфона на насред пустотата и изведнъж от храсталака секси убиец се появил гърлото й той прерязал, а после и стомаха, че да си плати със живота свой за туй, че погуби тя с камък по главата своята братовчедка Али. Joy Joy Joy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия