"Дързост и красота"- тема 82:"Sometimes love hurts..."-Понякога любовта боли

  • 80 923
  • 723
# 525
Хедър и Катрин са били на вечеря у Сюзън Фланъри.


Вече снимат коледния епизод


Новите якета от колекцията на Катрин


Първото семейство Лоуган
Виж целия пост
# 526
Благодаря, Марси за хубавите снимки  Hug Липсва ми Сюзън Фланъри Tired
Виж целия пост
# 527
Катрин съвсем се е сбабичосала  Crazy

И вената все по-голяма ми се чини  Thinking
Виж целия пост
# 528
 Joy  А тази е 10 г. по-млада , но не и личи  hahaha
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1% … D0%B8%D0%B0%D1%81
Виж целия пост
# 529

Катрин може само да си мечтае да изглежда като Кемерън  Naughty

От край време апелирам да не се пренебрегват годишните профилактични прегледи  Crazy
Както се вижда, непосещаването на офталмолог навреме, води до очевидни заблуди  Crazy
 
Виж целия пост
# 530

Катрин може само да си мечтае да изглежда като Кемерън  Naughty

От край време апелирам да не се пренебрегват годишните профилактични прегледи  Crazy
Както се вижда, непосещаването на офталмолог навреме, води до очевидни заблуди  Crazy
Пак дръпна на някого тънката струна  Wink
Виж целия пост
# 531

Winsor Dewey Harmon III май също напуска сериала, защото е написал в Twitter прочувствена благодарност към феновете и завършва, че винаги ще помни  шоуто.
Виж целия пост
# 532
ееееееееееее, ай стига де  ooooh! то никой освен ККЛ и Джон Маккук не остана, а и тях рядко ги дават и то все в глупави сцени  Crossing Arms  Ще спра да гледам ДиК  Crossing Arms
Виж целия пост
# 533

Winsor Dewey Harmon III май също напуска сериала, защото е написал в Twitter прочувствена благодарност към феновете и завършва, че винаги ще помни  шоуто.

Марси, кой е това  newsm78
Виж целия пост
# 534

Winsor Dewey Harmon III май също напуска сериала, защото е написал в Twitter прочувствена благодарност към феновете и завършва, че винаги ще помни  шоуто.

Марси, кой е това  newsm78
Торн
Виж целия пост
# 535
Мерси.
Вече им загубих бройката и имената на Торновците  Crazy

Виж целия пост
# 536
Поредният актьор, който ще "изчезне"- Ким Матула(Хоуп)


Ким Матула(Хоуп) последно е видяна в шоуто на 12 декември 2014 г.(В Бг още не е излъчено)
Скрит текст:
Тя претърпя спонтанен аборт след скандал с Куин [Rena Sofer]. Куин не е пряко отговорна за загубата й, но със сигурност е допринесла за това и Хоуп я смяташе напълно отговорна. Спонтанният аборт предизвика разрив между Уаят [Дарин Брукс] и Хоуп, който я накара да се премести в Италия.
После Ким се появи за кратко през март 2015 през Skype в шоуто.

Към настоящия момент в САЩ Ким са я изтрили от началните надписи на сериала.
Виж целия пост
# 537
За да "мръдне" напред темата:
  Някои забавни факти за шоуто:

147000  - Приблизителният брой минути на серии, произведени от 1987 г. насам (Това е еквивалентно на 2450 часа или 103 дни.)
307  - Броят на дните, които ще ви отнеме да гледате всички епизоди, ако сте гледали по осем часа на ден.
8  -. Броят на  Emmys, спечелени от  Bradley P. Bell
2  -Актьори, които са играли ролята на "Ridge Forrester" (Рон Мос и Торстен Кей)
5  - Броят на биологичното поколението на "Brooke": "Рик "(" Eric, Jr. ") и" Бриджит " от " Ерик "," Хоуп " от " Дикан; "RJ" или "Ridge, Jr." от "Ridge"; и "Джак" от "Ник", ( износен от "Тейлър").  84  - Брой  сватби
18  - брой на смъртните случаи
15  - брой на ражданията
3  - Брой на възвръщане от смъртта
315 000  - брой страници  диалога 
191 - брой на номинации Еми
64  - Брой на спечелени Еми
9  - Брой на Златни Нимфите Awards (Monte Carlo TV Festival)
35 милиона  - броят на  зрители на ден
Над 100  - брой на страните, където се излъчва
Виж целия пост
# 538
Баба Стефани от какво умря в сериала? Май не съм гледала тази серия...
Виж целия пост
# 539
Баба Стефани от какво умря в сериала? Май не съм гледала тази серия...

Ох, то кога беше?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия