Февруарски мами трупат килограми, но няма тук измами-ний пак сме хубави мадами !

  • 30 958
  • 737
# 585
И аз да се разпиша...и ние чакаме девойка.Избрахме име-Симона Simple Smile)))
   А ние.......Десислава!  bouquet
Виж целия пост
# 586
Добро утро мамчета,


Не знам какво се случва с форума, но все още нямам възможност да редактирам 1стр.

Писах до администраторите, но без отговор Sad

Надявам се, че това няма да пречи на новите мами да пишат в темичката ни Simple Smile


Хубав и усмихнат ден !
Танчето
Виж целия пост
# 587
Добро утро момичета!
Много хубави имена сте избрали Peace

guerry на мен ми харесва и Никола и Калоян Simple Smile

Сега се сещам ,че ми харесва още едно име за момиче Адриана,може да помогне на някой Grinning


Виж целия пост
# 588
ммммм Десислава много ми харесва ,не за друго сестра ми се казва така ,а Симона последно време нашумя и всичко живо се юрна така да си кръщава децата аз имам 3 познати ,къде за 1 година си кръстиха така децата...За мъжко много харесвам Тихомир и Марио ,ама нали ще си имаме мома и още се колебая за името въпреки че знам ,че ще е то.-Мадлен ...
Виж целия пост
# 589
Добро утро мамчета,


Не знам какво се случва с форума, но все още нямам възможност да редактирам 1стр.

Писах до администраторите, но без отговор Sad

Надявам се, че това няма да пречи на новите мами да пишат в темичката ни Simple Smile


Хубав и усмихнат ден !
Танчето

искам и аз на първата страничка с термините :за 11.02 Добрич/Сливен
Виж целия пост
# 590
Здравейте мами. Как сте днес?
И ние харесваме много името Симона, таткото се казва Симеон и аз искам да е Симона, но той все още го обмисля, също харесвам и името Никол. Пък до края ще видим Simple Smile
Виж целия пост
# 591
На нас колебанията също са ни между Виктория и Андреа, но и Александра. Аз много исках Елеонора, но скъпия го отсвири окончателно и с първото и сега  Laughing Иначе и той и бъдещата кака май натискат повече за Виктория  Thinking, ама ми е много масово на мен, иначе ми харесва. За мен е много важно да има хубаво малко име. Например каката я кръстихме Габриела-Габи. За момче си бяхме избрали Георги, ама си останахме само с мераците за мъжко  Laughing
Виж целия пост
# 592
Здравейте, момичета!
Гледам имената обсъждате. Хайде и аз да се включа. Ние чакаме момък и имаме идея, но не сме твърдо решили, предложението е мое, ММ за сега е много пасивен по въпроса и аз се дразня , така че спрях да го питам просто му казах, че като се роди детето мен ще питат и каквото кажа аз-това е Peace Mr. Green Ще кажем името като се роди детето, така както направихме при раждането на дъщеря ни. Тя се казва Калина. Тогава ММ предложи името и аз се съгласих. Свекърва ми се казва Катя и искахме да е с буквата К, тя обаче изобщо не оцени жеста, не било Катя, или Катерина и това е положението, сега като я питат на кого е кръстено детето , тя казва, че на никого. Много нерви исхабихме тогава, така, че сега няма да е на родителите на ММ, със сигурност, още повече, че племенникът на ММ носи името на свекър ми-Димитър. Както и да е, да не навлизам в подробности, че много им се ядосвах тогава, така че сега при нас имена с Д и К изобщо не се обсъждат Peace
Гери- на мен от трите имена най-много ми харесва Никола, но вие си решавате, важното е да е живо и здраво детенцето Hug
За майчинството- разбрах за промените, които се готвят от Парламента. За мен е по-изгодно да се вземат осигуровките 24 месеца назад, така че не ме грее много, но за повечето хора пък може би 18 месеца е по-добирият вариант.
За първа странаичка- гледам моето синьо щъркелче не е нанесено срещу името ми, ама няма проблем.
За килограмите- аз за сега съм качила около 6 кг, 6.5 кг, утре, живот и здраве влизам в 28 седмица. С Кали качих 8 килограма за цялата бременност и после мног обързо си върнах теглото, надявам се и сега да е така Praynig Иска ми се обаче да успея селд раждането да си прибера повече корема отколкото селд първото раждане, че аз преди да родя нямах никакъв корем, пък слд първата бременност не се харесвах Sad
Хубав ден на всички от мен Hug
Виж целия пост
# 593
Здравейте мамчета,и аз да се запиша до сега съм качила 10+/26 с. и 3дни/ при стартови 56 и ръст 160,малко са ми множко Embarassed нооо....кво да се прави.С предната стигнах до 83 но като ме изписаха след 6 дни вече бях 65 и за 7-8 месеца си върнах килцата(55-56) така че не се притеснявайте и не го мислете много ще ги сваляме Peace.А за имена аз искам сега да го кръстим на свекър ми той е с буквата е:Ерин, Елина.... първото го кръстихме на баща ми понеже е момче а той си няма(две сестри сме + една внучка Laughing),а другият дядо пък само момчета има(2-ма сина и 2-ма внука Wink ).Като се разберем окончателно пак ще пиша Hug.
Виж целия пост
# 594
Здравейте момичета,
ето един полезен тренинг, който в рамките на един ден дава много полезна информация и практическа подготовка за раждането, а в момента има и отстъпка за ранни записвания: https://www.facebook.com/events/1430651290486890/
Виж целия пост
# 595
ммммм Десислава много ми харесва ,не за друго сестра ми се казва така ,а Симона последно време нашумя и всичко живо се юрна така да си кръщава децата аз имам 3 познати ,къде за 1 година си кръстиха така децата...За мъжко много харесвам Тихомир и Марио ,ама нали ще си имаме мома и още се колебая за името въпреки че знам ,че ще е то.-Мадлен ...
    Нали!!!!  Simple Smile Решила съм още от сега после живот и здраве да я кръщаваме, ако има възможност в Боянската църква, но не зная, дали ще разрешат там ритуал.....Много царствено име!
Виж целия пост
# 596
здравейте момичета. Много благодаря за мненията ви за имената  Hug.
Племеницата ми е Виктория и много харесвам това име, но найстина стана много често срещано. Андреа много ми харесва и съм се замисляла и аз за него или за Аделина ако е момиче, но то си реши да е момче и това е Simple Smile.  Всички имена които предложихте са много хубави, особено за момиченцата , но с тях май е по лесно или на мен така ми се струва , защото съм с момче  Grinning .
Дано да са ни живи и здрави всичко да мине добре до края, пък лесно ще ги кръстим после Simple Smile.
 хубав ден на всички
Виж целия пост
# 597
И ние сме готови с името, още като разбрахме, че е момиче.  Бащата много искаше да е момиче и тъй като той се казва Павел, реших да е на него - Паула.  Само не можем още да решим дали да е Паула или Паола. 

Говорих си с една мам пред лекарския кабинет, която ми разказа за някаква строложка, която твърдяла, че хората с О по средата на името били късметлии в живота.  Но ако тръгнем да слушаме всички тези суеверия, накрая ще си остане без име..  Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 598
Здравейте, момичета! Избрали сте страхотни имена! Поздравления!
Аз днес си направих  глюкозотолерантен тест... резултатите вече са налице...Само, че как да се успокоя, докато ги покажа на доктора?! Стискайте палци всичко да е наред!
Не е от най-приятните изследвания, но се издържа някак. Тази 75 гр. глюкоза ми дойде вповечко!
А резултатите ми са следните:

Глюкоза - 0ва мин   4.34 вен.кръв   mmol/l   
Глюкоза - 60та мин   8.19 вен.кръв   mmol/l   
Глюкоза - 120 та мин   6.31 вен.кръв   mmol/l   

Ако някой има представа какви са границите на нормалното при бременни нека ми пише! Как ще дочакам какво ще каже доктора с това притеснение

lenny221 Паола или Паула...и двете имена са много хубави. Скоро една приятелка роди момиченце и я кръсти Павла на бащата Павел, но дълго време не можеше  да реши дали да е Паула, Паола или Павла Simple Smile Успех с решението и на теб!

Хубава вечер момичета!
Виж целия пост
# 599
Лени Аз съм за Паола. Peace Познавам едно момичета със същото име и понеже им преподавах за известно време в училище, името звучеше много готино на фона на другите момичета в класа. :peace
Ел85 Мисля, че стойностите ти са наред.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия