Февруарски мами трупат килограми, но няма тук измами-ний пак сме хубави мадами !

  • 30 962
  • 737
# 570
 guerry , аз съм на борсата сега ,но до 23.12 трябва да се отпиша.АГ-то ми каза ,че от 31 може да ми пусне болничния мен ми се струва малко късно  уж съм 29 седмица ,термина ми  е 11.02...ма както и да е де ...Първо трябва да те назначат във фирмата и тогава да ти издадат болничен или ....щото на мен до колкото ми казаха 1 ден може да съм имала във тази фирма ,но от там да изляза по майчинство и как стоят там нещата с тези осигуровки ,който си плащаме докато сме УЖ на работа ?
Виж целия пост
# 571
Момичета, вижте на какво се натъкнах Срокът за изчисление на майчинството пада на 18 месеца ..... Да предложение, което предстои да се подкрепи на второ четене, но все пак реших да го споделя с вас

http://dnes.dir.bg/news.php?id=15553354

хубава вечер и много усмивки
Виж целия пост
# 572
Момичета, вижте на какво се натъкнах Срокът за изчисление на майчинството пада на 18 месеца ..... Да предложение, което предстои да се подкрепи на второ четене, но все пак реших да го споделя с вас

http://dnes.dir.bg/news.php?id=15553354

хубава вечер и много усмивки

Да, снощи го коментираха по новините. Искрено се надявам, да го приемат колкото се може по-скоро!  Peace
Виж целия пост
# 573
И аз да споделя за имената - на нас ни е много трудно да се спрем на нещо, проблема е че трябва да звучи добре на Френски, англииски и български, отделно имаме спор - мъжа ми иска да е на баща му а аз казах да забрави ... Не искам да е кръстена на никого, все пак е собствено име ... изобщо изглежда мисия невъзможна, а за капак аз цял живот съм си мразила името, даже имах период през пубертета когато казвах съкратено име като се запознавах с някое момче ...  

и ние харесваме горе долу Виктория но като че ли всяко второ дете така се казва и не знам  newsm78 newsm78 newsm78
някой друг има ли такива проблеми ...
Виж целия пост
# 574
Здравейте мами! Рядко пиша, но редовно ви чета. Надявам се всички да карате една лека бременност.

TheHellGirl - защо не помислиш за Валентина - не е чак толкова често срещано, но пък става и за Франция и за Англия и въобще за навсякъде Simple Smile

Колкото до килограмите - аз съм +12 и направо съм изплашена. Всички ме успокояват, че не ми личат и че преди съм била прекалено слаба, но мен направо ме е страх да си помисля колко ще стана до края  smile3506
Виж целия пост
# 575
здравейте . И ние сме в голямо чудене за името. Искаме да е българско име, искаше ни се да е кръстено на някой, да има имен ден ,но нещо още не можем да спрем на конкретно име.
имаме няколко варианта като Никола , Владимир , Калоян, но ще видим  Simple Smile.
Това е саита който най ми допада за имена, тъй като има значенията на имената ако има такова де , дано помогне на тези които още не са решили : http://margaritta.dir.bg/azbuchniik/03V.html
А вас бих ви помолила да дадете мнение за имената които за сега сме харесали Simple Smile
Лека вечер на всички.
Виж целия пост
# 576
guerry Много ми харесата и трите име - едни от любимите ми са. Иначе най-много харесва Калоян - величествено и красиво име. В последните години Никола също много почна да ми харесва. Peace
Виж целия пост
# 577
И аз от 3-те посочени имена съм за Калоян.  Peace
Виж целия пост
# 578
Аз също съм за Калоян.Страхотно мъжко име.Ако имам трето момче (някога,но едва ли  Laughing ) ще се казва или Калоян или Марио. Wink
Ние също още се колебаем за име. Но имаме насока с буквичката все пак.С Д ще е,но името е малко спорно.Ще им измислим имена я,няма да останат без име децата.Искаме или не,решили или не,ще трябва да им дадем име. Grinning
За изчисляването на майчинските,доколкото разбрах,ако се приеме да се изчисляват само последните 18 месеца,ще е най-рано от 1 Януари 2014 год.
Виж целия пост
# 579
Здравейте и ние с моят мъж се чудим за име за сега сме харесали Станимир но още е под въпрос... Simple Smile Владимир също ми харесва но ние искаме да е с буквата "С"  Grinning
Виж целия пост
# 580
Казват, че новото евентуално изчисление ще "хване" тия, които влизат в 45 дневния болничен след 1 януари 2014. Аз влизам на 24.12 и отпадам.
Много харесвам Калоян, но ММ беше категорично против първия път и аз дори не пробвах за второто.
Виж целия пост
# 581
Брат ми се казва Никола и много ми харесва името, Калоян също е много хубаво.

Ние имаме няколко имена, но ще се решава като се роди бебето - Андреа, Вивиан, Виктория, Симона ... на мен първите 2 най ми допадат, вие какво мислите
Виж целия пост
# 582
Виктория  Peace
Виж целия пост
# 583
MM се казва Калоян и на мен лично много ми харесва. Друго мъжко име, което винаги ми е харесвало е Мартин, а и е интернационално. Иначе ние сме на друга вълна, нали чакаме мома. Решили сме да я кръстим на свекъра ми е, а той е Тодор, лесно е да се досетите Simple Smile

Хубава вечер на всички мами  Hug
Виж целия пост
# 584
И аз да се разпиша...и ние чакаме девойка.Избрахме име-Симона Simple Smile)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия